Gano Excel Kullananlar

Bahar

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
24 Ağu 2017
Mesajlar
72
Tepkime puanı
4
Konum
İstanbul
Gano Excel, bilindiği üzere Network Marketing olarak hizmet veren bir kuruluştur. 1983 yılında hizmet hayatına başlayan köklü firmalardan biridir. Türkiye'de ki faaliyetlerine 2010 yılında başlamıştır. Ürün yelpazesi geniş olan Gano Excel, cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyeleri ağırlıklı çalışan bir firmadır. Dünya çapında insanlar tarafından kabul gören Gano Excel'in tüm ürünlerine resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kendini "Bitkilerin Kralı" olarak takdim eden Gano Excel'in ürünlerini tanımaya ne dersiniz? Yazı devamına giderek birçok ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ:
Türkiye pazarında ürün çeşidi azdır. Ülkemizde satın alabileceğiniz ürün çeşitliliği ise sırasıyla şöyledir;

GANOCAFE HAZELNUT COFFEE:
Ganoderma Lucidum gerçeğini fındık aromalı kahvede yaşamaya ne dersiniz? Gano Fındıklı Kahve, normal kahvenin değerleri ile aynıdır. Kahve bağımlısı kişiler için özel üretilen nefis fındık lezzetiyle diğer kahvelerden çok farklı bir tada sahiptir.

GANOCORDY:
Ganocordy, Ganoderma Lucidum ve Kordiseps mantarının bileşeni ile elde edilen bir formüle sahip üründür. Ürünün açıklaması Çin tıbbında zindelik ve uzun yaşamı destekleyici olarak anlatılmıştır.

OLEAF GANO REEBUSTEE:
Piyasadaki sıradan çaylardan sıkıldınız mı? O zaman Su halde Gano Reebustee'yi denemelisiniz. Oleaf Gano Reebustee, rooibos özü, siyah çay, ganoderma ekstraktı ve sütün mükemmel birleşiminden oluşan eşsiz bir tada sahiptir.

GANODERMA:
Ganoderma Lucidum, yapılan açıklamalara göre yüzyıllardır özellikle uzakdoğu ülkelerinde yararlı bir bitki olarak bilinmektedir.

GANO EXCELLIUM:
Gano firmasının bu özel ürünüyle tanıştığınızda çok seveceksiniz.

Diğer ürünleri ise şöyledir;
  • Ganusupreno
  • Gano Creal
  • Oleaf
  • Transparent Soap
  • Gano Fresh
  • Luvoco
Yukarıdaki ürünler hakkında detaylı bilgilere Gano Excel Türkiye sitesinden ulaşmanız mümkündür. Üyelik sistemi ile çalışan siteye kayıt olarak merak ettiğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Sisteme üye olanlar indirimli fiyatlardan yararlanırken diğer üyelik kazandırdığı kişilere satış yaparak kar elde ediyorlar. Kendi üyeliğine bağlı takım oluşturanları ise farklı kazançlar bekliyor. Sizde Gano Excel'deki yerinizi almak için resmi web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

GANO EXCEL TANITIM REKLAMI:

Daha önceden Gano Excel ürünlerinden herhangi birini kullanıp deneyim sahibi olduysanız sayfa altında bulunan yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi yazılı bir şekilde dile getirebilirsiniz.