Gano Excel Kullananlar

'Beslenme & Diyet' forumunda Bahar tarafından 22 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Bahar

Bahar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Gano Excel, bilindiği üzere Network Marketing olarak hizmet veren bir kuruluştur. 1983 yılında hizmet hayatına başlayan köklü firmalardan biridir. Türkiye'de ki faaliyetlerine 2010 yılında başlamıştır. Ürün yelpazesi geniş olan Gano Excel, cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyeleri ağırlıklı çalışan bir firmadır. Dünya çapında insanlar tarafından kabul gören Gano Excel'in tüm ürünlerine resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kendini "Bitkilerin Kralı" olarak takdim eden Gano Excel'in ürünlerini tanımaya ne dersiniz? Yazı devamına giderek birçok ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
    Türkiye pazarında ürün çeşidi azdır. Ülkemizde satın alabileceğiniz ürün çeşitliliği ise sırasıyla şöyledir;

GANOCAFE HAZELNUT COFFEE
    Ganoderma Lucidum gerçeğini fındık aromalı kahvede yaşamaya ne dersiniz? Gano Fındıklı Kahve, normal kahvenin değerleri ile aynıdır. Kahve bağımlısı kişiler için özel üretilen nefis fındık lezzetiyle diğer kahvelerden çok farklı bir tada sahiptir.

GANOCORDY
    Ganocordy, Ganoderma Lucidum ve Kordiseps mantarının bileşeni ile elde edilen bir formüle sahip üründür. Ürünün açıklaması Çin tıbbında zindelik ve uzun yaşamı destekleyici olarak anlatılmıştır.

OLEAF GANO REEBUSTEE
    Piyasadaki sıradan çaylardan sıkıldınız mı? O zaman Su halde Gano Reebustee'yi denemelisiniz. Oleaf Gano Reebustee, rooibos özü, siyah çay, ganoderma ekstraktı ve sütün mükemmel birleşiminden oluşan eşsiz bir tada sahiptir.

GANODERMA
    Ganoderma Lucidum, yapılan açıklamalara göre yüzyıllardır özellikle uzakdoğu ülkelerinde yararlı bir bitki olarak bilinmektedir.

GANO EXCELLIUM
    Gano firmasının bu özel ürünüyle tanıştığınızda çok seveceksiniz.

Diğer ürünleri ise şöyledir;
    • Ganusupreno
    • Gano Creal
    • Oleaf
    • Transparent Soap
    • Gano Fresh
    • Luvoco
    Yukarıdaki ürünler hakkında detaylı bilgilere Gano Excel Türkiye sitesinden ulaşmanız mümkündür. Üyelik sistemi ile çalışan siteye kayıt olarak merak ettiğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Sisteme üye olanlar indirimli fiyatlardan yararlanırken diğer üyelik kazandırdığı kişilere satış yaparak kar elde ediyorlar. Kendi üyeliğine bağlı takım oluşturanları ise farklı kazançlar bekliyor. Sizde Gano Excel'deki yerinizi almak için resmi web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

GANO EXCEL TANITIM REKLAMI

2. Timur

Timur Forumbudur.Com Ziyaretçi

Gano Excel sistemi bana göre pişmanlıktır. Üye olana kadar canımız çıktı üye olduktan sonrada üyeliğimi iptal etmiyorlar. Bu konuda BİMER iletişim bölümüne gerekli mesajı bıraktım. Fakat ben gibi eminim binlerce kişi bu firmanın yaşattığı sorunlara istem dışı maruz kalıyordur. Eşim ve ben Gano Excel'i iyi bir firma olarak bilirdim ama Türkiye işletmesi baştan sona sıkıntı diyebilirim. :mad:

3. Lale

Lale Forumbudur.Com Ziyaretçi

Diyet ürünlerini beğenerek kullandığım bir markadır. Fakat denemediğim birçok ürünü olduğu için bırakılan olumsuz yorumlara sessiz kalıyorum. Ben günlük kullanım için kahve alıyorum ve tadı çok güzel.

4. Şükran Kuzu

Şükran Kuzu Forumbudur.Com Ziyaretçi

Benim üye olduğum sistemdir ve ben gayet memnunum. Yalnız bazen ürünler tarafıma geç geliyor bu durum beni rahatsız ediyor. Fakat diğer türlü satışı yapılan tüm ürünlerden memnun kaldım. Paket olarak satın aldığım için ürünlerin çoğunu beğenerek tüketiyorum. Tavsiye edeceğim bir hizmettir.

5. Burak Çeltik

Burak Çeltik Forumbudur.Com Ziyaretçi

Açıkçası hiç memnun kalmadığım bir kuruluştur. Müşteri memnuniyeti sıfır desem yeridir. Adamları ürünler hakkında arıyorum bana atarlı konuşmalar yapıyorlar. Kaç defa şikayet etmeme rağmen yetkililer bu konuda duyarlı davranmamıştır. Bu yüzden benim için Gano Excel müşterinin isteklerini göz önünde bulundurmayan, çalışanları hertelden çalan bir kuruluştur.

Yükleniyor...