Fotoğraf Düzenleme Programı (PhotoZoom Professional)

'Fotoğraf' forumunda Serkan tarafından 17 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Zamanı geldiğinde bir çoğumuz mevcut fotoğraflarımızın boyutlarını değiştirmek zorunda kalabiliyoruz. Fakat elimizde bulunan programlarla boyut değiştirme işlemi sonrası fotoğrafın görüntü kalitesi ister istemez inanılmaz derecede düşebiliyor. Bende bugün internette dolaşırken fotoğrafların piksel kalitesini bozmadan boyut değiştirme işlemi yapan kullanışı kolay bir program buldum. Yazının devamında bu program hakkında detaylı bilgi edinebilir ve indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

PhotoZoom Professional Nedir?

İstediğiniz fotoğrafları pratik bir şekilde boyutlandırabilir ve istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. PhotoZoom Professional programı kullanıcısı olan herkese fotoğraf büyütme, fotoğraf küçültme ve resimleri yeniden boyutlandırma gibi imkanlar sunuyor. Bu işlemleri yaparken olabilecek en yüksek kaliteyi almanızı sağlayan mükemmel bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Örneğin; Şirkete teslim etmek için hazırladığımız CV için kullanacağınız bir vesikalık fotoğrafı hazırlamış olduğunuz form içerisine yerleştirmek için boyutlarını küçültme gereğinde bulunabiliyorsunuz İşte tam bu noktada yardımımıza istediğimiz fotoğrafların boyutunu değiştirmek için geliştirilmiş PhotoZoom Professional yazılı yetişiyor.

Program İndirme Linki
    Kod:
    http://download.benvista.com/PhotoZoomProfessional.zip
    İndireceğiniz programın bilgisayara nasıl kurulacağını ve pratik şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmek için hazırlamış olduğumuz eğitim videosunu yazının devamında izleyebilirsiniz.

PhotoZoom Professional Kullanımı (Video)

Kübra Sarıkaya bunu beğendi.
  2. Kübra Sarıkaya

Kübra Sarıkaya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Ben daha önceden bu programı kullandım ve çok güzel farklı araçları da bulunmaktadır. Kesinlikle fotolarla çok uğraşan kişiler bu programı bilgisayarında bulundurmalı. Bilgisayara format attırdıktan sonra kurmamıştım ama bu konuyu gördükten sonra tekrar kurdum.

Instagram, Facebook, Twitter profil + kapak fotolarınızı bu programla kusursuz boyunlandırabilirsiniz. Arkadaşlar yalnız program ücretsiz yazdığı halde benden kod istiyor anlamadım. Ama Türkçe dil desteği olması da süper. :unsure:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş