Fotoğraf Düzenleme Programı (PhotoZoom Professional)

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
5 Kas 2016
Mesajlar
185
Tepkime puanı
111
Konum
Ankara
Zamanı geldiğinde bir çoğumuz mevcut fotoğraflarımızın boyutlarını değiştirmek zorunda kalabiliyoruz. Fakat elimizde bulunan programlarla boyut değiştirme işlemi sonrası fotoğrafın görüntü kalitesi ister istemez inanılmaz derecede düşebiliyor. Bende bugün internette dolaşırken fotoğrafların piksel kalitesini bozmadan boyut değiştirme işlemi yapan kullanışı kolay bir program buldum. Yazının devamında bu program hakkında detaylı bilgi edinebilir ve indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

PhotoZoom Professional Nedir?

İstediğiniz fotoğrafları pratik bir şekilde boyutlandırabilir ve istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. PhotoZoom Professional programı kullanıcısı olan herkese fotoğraf büyütme, fotoğraf küçültme ve resimleri yeniden boyutlandırma gibi imkanlar sunuyor. Bu işlemleri yaparken olabilecek en yüksek kaliteyi almanızı sağlayan mükemmel bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Örneğin; Şirkete teslim etmek için hazırladığımız CV için kullanacağınız bir vesikalık fotoğrafı hazırlamış olduğunuz form içerisine yerleştirmek için boyutlarını küçültme gereğinde bulunabiliyorsunuz İşte tam bu noktada yardımımıza istediğimiz fotoğrafların boyutunu değiştirmek için geliştirilmiş PhotoZoom Professional yazılı yetişiyor.

Program İndirme Linki
Kod:
http://download.benvista.com/PhotoZoomProfessional.zip
İndireceğiniz programın bilgisayara nasıl kurulacağını ve pratik şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmek için hazırlamış olduğumuz eğitim videosunu yazının devamında izleyebilirsiniz.

PhotoZoom Professional Kullanımı (Video)

 

Kübra Sarıkaya

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
14 May 2017
Mesajlar
41
Tepkime puanı
23
Konum
İstanbul
Ben daha önceden bu programı kullandım ve çok güzel farklı araçları da bulunmaktadır. Kesinlikle fotolarla çok uğraşan kişiler bu programı bilgisayarında bulundurmalı. Bilgisayara format attırdıktan sonra kurmamıştım ama bu konuyu gördükten sonra tekrar kurdum.

Instagram, Facebook, Twitter profil + kapak fotolarınızı bu programla kusursuz boyunlandırabilirsiniz. Arkadaşlar yalnız program ücretsiz yazdığı halde benden kod istiyor anlamadım. Ama Türkçe dil desteği olması da süper. :unsure:
 

kizilbebe

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
18 Ara 2018
Mesajlar
55
Tepkime puanı
0
böyle bilgilere her zaman ihtiyac duyuyorum teşekkür ederim :)
 
Benzer konular Forum Tarih
DieseL Fotoğraf 3 1K

Benzer konular