Foruma Sohbet Bölümü Eklensin

'Şikayet ve Öneriler' forumunda Serkan tarafından 6 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba forum yetkilileri,

Benim size bir önerim olacak...

Uzun zamandır foruma üyeyim ve boş olduğum zamanlarda buradayım. Ben ve benim gibi bu foruma gönül bağlayan arkadaşların olduğunu bilmenizi isterim.

Benim size önerim foruma sohbet bölümü eklemenizdir. Yani burada dost edindiğimiz kişilerle online yazışabileceğimiz özel bir bölüm olursa çok seviniriz. Yazılı chat tarzı bir bölümün olması bile bence birçok üyenin hoşuna gidecektir.

Umarım bu konuda söylediklerimi dikkate alır, en kısa sürede çalışmalarınızı bu yönde yaparsınız.

Saygılarımla,
    İyi günler dilerim.

2. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    214
    Ödül Puanları:
    32
    Merhabalar @Serkan bey,

Öncelikle güzel yorumunuz adına teşekkür ederiz...

Öneride bulunduğunuz konu hakkında çalışma düşüncelerimizin olduğunu bilmenizi isteriz. Yalnız sitemizin farklı birkaç eksiğini tamamladığımız için sohbet bölümü oluşturmaya zaman bulamıyoruz. İnşallah en kısa sürede bu konuda çalışmalarımız olacaktır.

Saygılarımla,
    İyi forumlar dilerim.

Serkan bunu beğendi.
  3. Polat

Polat Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Gerçekten sohbet bölümü eklenirse daha faydalı olur. Çoğu insan böyle sohbetlerde aradığımız şeyleri veya benim ilgilendiğim konu olarak saç şekillendirici ürünlerle ilgili bilgi paylaşımı, deneyim paylaşımı olarak hem daha çok fikir edinebiliriz hem de daha çok zaman geçirebiliriz.

4. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Çalışmalara başlamanızı sabırsızlıkla beklediğimizi unutmayın. :) Umarım en kısa sürede forumumuz daha verimli olur.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Dabatay bunu beğendi.
  5. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    214
    Ödül Puanları:
    32
    Merhaba @Polat bey,

Bu konuda sizi çok iyi anlıyorum. İlk yorumda da söylediğim üzere forum sitemizin yarım kalan bazı eksiklerini tamamlamaktayız. Ancak forum sitemize sohbet bölümü eklenirse sesli görüntülü chat olarak getireceğiz. Böyle bir çalışma en kısa sürede siz değerli ziyaretçilerimiz için yapılacaktr.

Saygılarımla,
    İyi forumlar dilerim.

Yükleniyor...