Fön Makinesi Tavsiyelerinizi Alayım!

'Saç Şekillendirici Ürünler' forumunda Fön tarafından 24 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Fön

Fön Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,

Fön makinesi almayı düşünüyorum 2000 watt'lık bir makinem var ama pek kullanışlı değil aşırı ses yapıyor ve biraz büyük. Biraz araştırdım Parlux markasının gayet iyi olduğunu gördüm. Birde ionic özelliği olan fön makineleri gördüm. Bu tarz ürünler kullanan var mı acaba ionic özellik fön makinesi artıları ve eksileri nelerdir? Hangi özelliğe sahip fön makineleri kullanılmalıdır? Son olarak da Parlux 3500 modelinde ionic özelliği var mıdır? Sorularıma cevap bırakacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. Berat

Berat Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kardeş ben senin yerinde olsam PowerStar 3000 modelini satın alırdım. Bugüne kadar çok fön makinesi kullandım ama hiç biri PowerStar gibi değil. Hem fiyatı uygun hem de işini en iyi şekilde görecek modeldir. Ben 2 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.

3. Saç Doktoru

Saç Doktoru Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba @Fön bey,

Saçları kurutmak için fön makinesi arıyorsanız uygun fiyata Sinbo markalı fön makinelerini araştırabilirsiniz.

Eğer profesyonel bir fön makinesi alacağım diyorsanız “Ceriotti 4200” markalı fön makinesini tavsiye ederim. Fiyatı 350 TL’den başlamaktadır. Saygılarımla, iyi forumlar.

4. Fön

Fön Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,
    İyon özellikli fön makinelerinin ne gibi yararı ve zararı vardır?
    Sürekli kullanımda nasıl bir etkisi var zararı olabilir mi ?

5. Saç Doktoru

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    İyon özelliğinin saça zararı yoktur aksine yararı vardır...

İyon özelliği basit bir anlatım ile, saç kurutma makinesinin ağız kısmından çıkan havada oluşan statik elektriği nötrleştiriyor. Yani saç kurutma makinesinin üflediği havada oluşan statik elektriği sıfırlıyor. Saça üflenen havada elektrik yükü olmaması, saçlar için çok iyidir. Çünkü elektrik saçı yıpratır ve bakımsız gösterir. Bu yüzden iyonlu fön makinesi kullanarak saçı zararlı elektriklenmeden koruyabilirsiniz.

Fön bunu beğendi.

6. Fön

Fön Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    @Saç Doktoru ,
    Yanıtınız için teşekkür ederim.Bir sitede sürekli ve sık olarak iyonlu fön makinesi kullananların saç görünümünde değişiklik olduğunu ve yağlı gözüktüğünü okumuştum bu yüzden sordum.

7. Saç Doktoru

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Saç yağlanmasını sadece fön makinesine bağlamak doğru olmaz. Şampuan ve kullanılan saç bakım ürünlerinden kaynaklı da olabilir. Kendimde İonic seramik özellikli fön makinesi kullanıyorum. Bugüne kadar fön makinesinden kaynaklı yağlanma sorunu yaşamadım.

8. setegem

setegem Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kuaförlerin kullandığı Ventoso saç kurutma-fön makinesinden şaşmayın. En iyi kuaförlerde bu markayı göreceksiniz. Elektriklenmenin nedenleri arasında pek çok etken vardır. Profesyonel fön makinelerinde iyon özelliği göremezsiniz. Çünkü işe yaramaz. Bunun için saçta elektriklenmeyi önleyen bakım ürünleri kullanmalısınız.Fön makineleri elektriklenme yaratsaydı kuaförden çıkan kadınların ve kuaförlerin halini düşünün:)

9. bombacimülayim

bombacimülayim Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

10. erentcolak

erentcolak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam hayırlı olsun, yalnız daha uygun fiyata bulabilirdiniz bence. Keşke biraz daha araştırsaydınız.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş