Folixir Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Doğukan Ayyıldız tarafından 6 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Doğukan Ayyıldız

Doğukan Ayyıldız Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    25
    Ödül Puanları:
    8
    Folixir Şampuan, Profesör Doktor Meral Şaşoğlu tarafından formüle edilmiş bir üründür. Genelde erkeklerde meydana gelen saç dökülmesi problemleri göz önünde bulundurularak geliştirilen Folixir Şampuan, kısa sürede büyük ilgi görmüştür.

folixir-sampuan-kullananlar.jpg

Folixir'in piyasada saç bakımına yönelik birçok ürünü bulunmaktadır. Saç dökülmesine yönelik tablet, saç kremi, losyon ve şampuan çeşitleri mevcuttur. Nanoteknoloji ile üretimi yapılan Folixir, muadillerine göre daha hızlı saç köklerine nüfuz ediyor. Böylece diğer rakiplerine karşı daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. İçeriğinde zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmadığı için kalp ve tansiyon hastaları da Folixir ürünlerini kullanabilir. Folixir, kaybettiğiniz tüm saçların geri getirilmesinde büyük rol alır. İçeriğindeki eşsiz Dr. Meral's Elixir® No 21 Herbal Novasome® Complex ve doğal bileşenler sayesinde düzenli kullanıldığı takdirde:
    • Saç dökülme sorununu ortadan kaldırır.
    • İçerisindeki Novasome® yapılar sayesinde diğer şampuanlardan daha fazla etki sağlar.
    • Saçlı deriyi biyolojik olarak derinlemesine temizlemektedir.
    • Kepek oluşumunu ve yağlanmayı engeller.
    • Saçlı derinin florasını dengeleyerek sağlıklı bir saçlı deri oluşturmaktadır.
    Şampuan Fiyatı:
    300 ml HDPE şişede sunulan bu ürünü piyasada 50 TL'den başlayan fiyatlarla bulmanız mümkün.

Kullanım Bilgisi:
    Diğer şampuanlar gibi ıslak saça uygulanır. Saça ve saç derisine masaj yapılarak yedirilir. Daha sonra saç bol su ile durulanır. Günlük kullanıma uygun olduğu için hergün kullanılması tavsiye edilmektedir. Daha etkili sonuç almak için Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü (Serum) ile beraber kullanmanız önerilir. Sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Hiçbir sistemik yan etkisi yoktur ve saçlı deri için uygundur (pH 5.5).

SLS (Sodium Lauryl Sulphate), SLES (Sodium Laureth Sulphate) ve Paraben içermez.

2. Zeynep

Zeynep Forumbudur.Com Ziyaretçi

9 aydır düzenli olarak kullandığım bir şampuan. Fakat ilk kullandığım günden bugüne saçlarım daha fazla döküldü. Üretici firmanın satış danışmanı bu şampuanı uzun süre kullanarak etkili sonuç alacağımı söylemişti. Ancak kaç zamandır saçlarım iyice canlılığını yitirdi ve dökülmelerim fazlalaştı. Kel kalacağım diye çok korkuyorum. Bir yetkili bu şampuanın yanında destekleyici hangi ürünleri kullanabileceğimi yazsın.

Saçlarımın günlük bu şekilde kayba uğraması yiyilir içilir bir şey değil. Lütfen yetkili birileri yaşadığım bu durumu bana açıklasın. Yoksa ürününüz kalitesiz mi? Söylenildiği gibi etkili formüle sahip değil mi? Market şampuanlarından hiç bir farkı yok!

3. Gülistan

Gülistan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Unisex şampuan olduğu için eşimle alıp kullanmaya başladık. Ne eşime nede bana hiç bir faydası olmadı. Eşimin saçları döküldü tepesi açıldı, bende de aşırı kepek oluşumu meydana geldi. Bence insanları kandırarak satış yapmaktan vazgeçin. Kul hakkı diye bir şeyin olduğunu unutmayın. Sonuçta saçlar erkeğin kadının en hassas bölgelerinden biridir. Kalkıp yalan yanlış bilgiler yazıp bizleri kandırmaya hakkınız yok!

Bir daha bu ürünü kesinlikle evin kapısından içeri sokmam. Eğer aklı olan varsa gitsin parasını başka şampuanlara yatırsın. Bu ürün sizin ve sevdikleriniz için pişmanlık olacaktır.

4. Rıfat

Rıfat Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu ürün piyasadan derhal toplatılmalıdır. Neden mi? Sırasıyla yazayım;
    1. Kullanım sonrası saçlarımın dökülmesinde artış yaşandı.
    2. Saç derimde pullanma ve kepeklenme meydana geldi.
    3. Saç diplerini kaşımaktan yara ettim.
    4. Fön çekerken saçım şekil almıyor. Önceleri saçlarım çok çabuk hacim kazanırdı.
    5. Bence içerik bilgileri doğruyu yansıtmıyor.
    Ben profesör birinin geliştirdiği ürün diye aldım, ama hiç memnun değilim. Bence bu şampuanın yanında serum verilmelidir. Çünkü ben gibi eminim binlerce kişi bu sayfaya olumsuz yüzlerce yorum bırakacaktır.

5. Recep Taşkın

Recep Taşkın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Böyle üreticilerin insanları kandırmasından nefret ediyorum. Hiç bir şampuanın saç çıkarmayacağını, sadece saç çıkarmayı destekleyeceğini bilmenizi istiyorum. Bazıları reklam yaparken insanları nasıl kandıracağını bilmiyor. Bu yüzden kandırılmak istemiyorsanız bu tarz şampuanları sadece günlük şampuan olarak kullanın. Kimyasal şampuanlardan iyidir. Fakat saç çıkarma konusunda başarısızdır. Ben kullandım ve sadece günlük şampuanlarım arasında yer aldı.

6. Bünyamin

Bünyamin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kimse yalandan atıp tutmasın bu şampuan hakkında. Son 2 aydır düzenli kullanmama rağmen saçlarımda herhangi bir dökülme durması falan yok. Gidip boşu boşuna paramızı böyle içi boş ürünlere harcıyoruz. Anlamadığım şey eczaneler böyle ürünlerin satışlarını neden yapar anlamıyorum. Saçların dökülmeyeceğini vaat ediyorlar, ama gelin görün ki dökülmenin falan azaldığı yok. Hatta saçlarım eskiye nazaran daha seyrelmiş durumda diyebilirim. :mad:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş