Flawless Yüz Epilasyon Aleti Kullananlar

'İstenmeyen Tüyler' forumunda Gülbahar tarafından 4 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Gülbahar

Gülbahar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Flawless Yüz Epilasyon Aleti, kullanımı kolay, şık tasarıma sahip olan ve 18 ayar altın plakalar ile kaplanmış bir üründür. Sadece yüz bölgesi için kullanılabilen Flawless Yüz Epilasyon Aleti, tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Mikroskobik temizleme özelliği sayesinde ağda ve jilet gibi yöntemlerden 8 kat fazla etkili sonuca ulaşmanızı sağlar. Piyasada 2017 yılının Mayıs ayında satışı yapılmaya başlanan Flawless, kısa sürede birçok kadının ev ortamında yüz epilasyon işlemini rahatça yapmasına olanak sağlıyor.

flawless-kullananlar.jpg

Flawless Yüz Epilasyon Aleti Hangi Bölgeler İçin Kullanılır?
    Genel olarak yüz bölgesi için kullanılan Flawless, yanak ve çene altı-üstü bölgeler içinde kullanıma uygundur. İşlem yapılan bölgelerde tüyler daha geç çıkmaktadır. Boyutu bir ruj kadar küçüktür, böylece taşıması da oldukça kolaydır.

Fiyatı:
    Sanal satış mağazalarında 99 TL'den başlayan fiyatlarla bulmanız mümkündür. Toplu alımlarda satıcılar indirime gitmektedir.

Flawless Yüz Epilasyon Aleti Özellikleri, Faydaları:
    Aşağıda paylaşacağım tüm bilgiler ürün satışı yapan sitelerin açıklamalarından elde edilmiş bilgilerdir.
    • Küçük bir tasarıma sahip olduğu için kullanımı oldukça kolaydır.
    • Yüz bölgesinde herhangi bir kızarıklığa yol açmaz.
    • Acısız epilasyon özelliğine sahip olduğu söylenilmektedir.
    • Paslanmaz çelik başlığı sayesinde alın bölgesine de çalışma yapılabilir.
    • Tüm cilt tipleri için günlük kullanıma uygundur.
    • %100 pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur.
    Kullanım Bilgisi:
    • İşlem için uygun olan başlığı takınız.
    • Temizleme işlemi yapılmış cildiniz üzerindeki tüyleriniz üzerinde yavaş hareketlerle dolaştırın.
    • Uygulama sonrası cildinize nemlendirici krem sürmeyi ihmal etmeyin.

2. Aleyna

Aleyna Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Benim arkadaşımın kullanıp çok memnun kaldığı bir cihazdır. Allah kısmet ederse bende bir kaç güne kendisinden alıp deneyim sahibi olacağım. Eminin ağda işleminden daha rahat bir yöntemdir. YouTube üzerinden videosunu izlemiştim. Kullandıktan sonra tekrardan düşüncelerimi yazmak için sayfaya döneceğim.

3. Gizem

Gizem Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    46
    Ödül Puanları:
    18
    Instagram üzerinden sipariş verip kullandığım bir üründür. Tüyleri dönerek kopardığı için tüy kökleri ister istemez kalıyor. Fakat ağda ya da jilet tarzı yöntemlerden kat kat iyidir. Küçük bir alet olduğu için elinizin altında ve istediğiniz zaman 2 dakika içinde istenmeyen tüylerden kurtulabiliyorsunuz. Fakat ben satın alma işleminden sonra satıcıya ulaşamadım, ama ürün verilen paranın hakkını veriyor. Bence denemenizi tavsiye ederim. :thumbsup:

4. Elif

Elif Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kullandınız mı acaba sonuç nedir ?

5. Aleyna

Aleyna Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben bugün öğlen deneme amaçlı kullandım ve bıyık bölgesindeki tüyleri kökten kopardığını gördüm. Fakat bazı tüyleri kökünden almadığı için yine gözle görülür kalıntılar bırakıyor. Döner başlıklı olduğu için dönerken tüyleri epilatör aletler gibi çekmeye çalışıyor. İnce olan tüyleri temizleyemediğini söylemeliyim. Yalnız yanak bölgesinde tüylerde iyi sonuç aldığımı da bilmenizi isterim. Bence alınabilir, ama kullanım yapacağınız bölgenin temiz - kuru olmasına özen gösterin.

6. Negif

Negif Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben de dün aldim hicbir faydasini goremedim. Hicbir sekilde tüyleri almiyor. Yanlış kullaniyor olabilirim. Yardimci olursaniz sevinirim.
    Uygulama yapmadan once temizleme isleminden bahsediyor, bu temizleme islemi tüy kisaltma mi yoksa rutin temizlik mi?

7. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Rutin bir temizlik yapmanız yeterli olacaktır. Tüyleri ayrıyetten kısaltmanıza gerek yok. İlk önce yüzünüzü yıkayın, günlük tonikle temizleyin daha sonra tüy alma işlemi yapın. Çünkü epilatör kullanımından sonra cildinize su değmemesi gerekiyor.

8. seymaa

seymaa Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürünü aldım memnun kalmadım fakat iade işlemi için karşımda muhattap bulamıyorum.

9. Seher koç

Seher koç Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende arıyorum 2 defa 1 saate yakın telefon başında beklettiler iade edicem dediğim gibi telefonu yüzüme kapatiyorlar. Face den mesaj attım engellediler. Ürünü kutusu açık gönderdiler pili yoktu üzerinde kıllar vardı evden pil bulup taktım ama başlığı çalışmıyor giden 87 lira oldu ürünü çöpe atıcam ve aldıkları para haram olsun.

10. Beril

Beril Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende Facebook üzerinden satın aldım banada kullanılmış ürünü kitlediler. İade etmek istediğimde bana sert bir tavır sergileyip kullanılan ürünü alamayacaklarını söylüyorlar. Avrupa’da kullanan insanlar bile pişmanlığını birçok yabancı web sitesinde dile getirmiş. Ben her yerden şikayet edeceğim böyle dolandırıcıları.

11. Aysema Alagül

Aysema Alagül Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim Gratis mağazasından buna benzer bir şey almış ama bundan mı almış bilmiyorum. Yalnız çok memnun kaldığını söyleyebilirim. Yalnız ürünü satan kişi yanında bir de işlem sonrası kullanması için bir krem vermiş. Bir kaç gün denedikten sonra bende denemek için kullanacağım, İnşallah güzel sonuçlar alırım.

12. Ziyaretçi

Ziyaretçi Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kesinlikle almayın. İnanılmaz kötü bir ürün jilet etkisi yaratıyor. İade de almıyorlar. Tamamen insanları kazıklamaya odaklı bir firma. Ürün berbat ötesi.

13. Bsraa

Bsraa Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kesinlikle jilet gibi alıyor jiletten hiçbir farkı yok bence almayın. Bende İnşallah geri alırlarsa iade etmek istiyorum bir jilete 87 lira vermiş oldum.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş