Fixpera Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Alper tarafından 23 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Alper

Alper Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Fixpera Şampuan, yeni saçlar için en etkili saç dopingi sloganı ile satışa sunulan bir üründür. Son zamanlarda sanal alemde sıkça reklamlarıyla karşılaşmış olduğumuz Fixpera, şişe görüntüsü olarak da Boldixil saç şampuanını andırıyor. Ürünün resmi web sitesinde daha uzun ve yoğun saçlara sahip olmak isteyenler için özel formüle edildiği yazılmıştır. Fakat yaptığım araştırmalara göre bu şampuanın herhangi bir Sağlık Bakanlığı izni olmadığını söyleyebilirim. Henüz internette fazla kullanıcı yorumu olmayan Fixpera Şampuan, piyasaya yeni çıkmasına rağmen birçok kişi tarafından büyük ilgi görmektedir.

fixpera-sampuan-kullananlar.jpg

Ürün Fiyatı:
    Şampuanın piyasa fiyatı 39 TL'den başlamaktadır.

İçeriği:
    • %7 Ginseng
    • %11 Kara Sarımsak
    • %5 Minoxidil
    Fixpera Şampuan Özellikleri, Faydaları:
    Şampuanın özellikleri ve faydaları hakkındaki bilgiler tamamen Fixpera resmi web sitesindeki kaynaklardan elde edilmiştir.
    • Saç tellerinde artış sağlar.
    • Saçın kaybetmiş olduğu canlılığı geri kazandırır.
    • İlk yıkamadan sonra dolgunluk hissi verir.
    • Saç köklerini uyararak yeni saç oluşumuna yardımcı olur.
    • Hormonlara zarar vermez.
    • %100 ilaç içermeyen formüle sahiptir.
    • Saç derisi üzerinde yağlı tabaka oluşturmaz.
    • Saç kıran tedavilerinde kullanıma uygundur.
    Kullanım Bilgisi:
    Bu tarz ürünlerin kullanımına başvuracak olanlar kesinlikle Sağlık Bakanlığı onayı olan ürünleri kullansınlar. Şahsen ben doktor önerisi dışında olan şampuan, krem vb. ürünleri kullanmanızı önermiyorum. Yaptığım araştırmalar sonucu Fixpera adına hiçbir kesin bilgiye ulaşamadığımı söylemeliyim.

2. Gencay

Gencay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürünü ilk çıktığı gün sipariş ettim ve çok memnun kaldığımı bilmenizi isterim. Boldixil şampuan ile aynı görüntüye sahip ama saçıma çok çabuk fayda sağladı. İlk yıkamadan itibaren saçta hissedilir bir dolgunluk meydana geliyor. İnce telli saçlara hacim kazandırdığını da söylemeliyim. Fiyatı uygun olan bu ürünü kullanmaktan korkmayın. Sonuçta bakkal şampuanlarından kat kat iyidir, hiç şüpheniz olmasın.

3. Zafer Çağlayan

Zafer Çağlayan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kardeşler bence anlatılanların hepsi doğrudur. Adamlar sonuçta o kadar emek verip saçların daha sağlıklı uzaması için piyasaya ürün kazandırmışlar. Bence de böyle içerikli şampuanları kullanmanızda fayda var. Bakalım ben dün sipariş ettim. Tarafıma geldiğinde kullanıp deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. Piyasanın çivisi çıkmış durumda, binlerce marka altında insanlara yalan yanlış faydalar sağlayacaklarını inandırdıkları ürünleri satıyorlar. Ama şu sıralar Fixpera reklamlarını her yerde gördüğüm için güven duygusuna kapıldım. İnşallah beni pişman etmez.

4. Ayhan

Ayhan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Siparişim geldi 3 gündür kullanıyorum ve memnun kaldığımı bilmenizi isterim. Bioxcin gibi saç diplerini yağlandırmıyor. İçerik bilgisi ne kadar doğru bilmiyorum ama ilk kullanımdan sonra saçımda bir farklılık hissetmeye başladım. İnşallah söyledikleri gibi dökülen saçları geri kazandırır.

5. Marmaris

Marmaris Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar ürünü detaylı araştırdım ve birçok kişi memnun kaldığını başka sitelerde de dile getirmiş. Bence denemekte yarar var. Pantene, Elidor kullanmaktansa bitki özlü şampuanları kullanırım. Fixpera şişe boyutu küçük umarım faydaları büyük olur. Siparişini birazdan vereceğim...

6. Turgay

Turgay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Yıllardır Prozinc şampuanlarını kullanırım ve hiç böylesine eczane dışı ürünleri kullanmaya cesaret edemedim. Özellikle aldığım kozmetik ürünlerin TC Sağlık Bakanlığı onaylı olup olmadığına dikkat ederim. Bu yüzden size tavsiyem eczane dışında satışı yapılan şampuanlardan uzak durun.

7. Gülbahar

Gülbahar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaptığım araştırmalara göre bu şampuanı bayanlarda kullanabiliyor. Yalnız yetkili satıcılardan bilgi almak için aradığımda bir türlü ulaşamıyorum. Umarım birisi sesimizi duyar tarafımıza geri dönüş yapar. Toplu alımlarda herhangi bir indirim söz konusu olur mu? Benim saçlarım çok yağlı bu yüzden saçıma uygun olup olmadığını bilmiyorum.

8. Bekir

Bekir Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaslar kesinlikle ürünü kullanmanızdan yanayım ben ayriyeten saç için "kil" ben kullanıyorum kıl toprağı memnunum içerik bakımından da zengin bir toprak deneyin bir şey kaybetmezsiniz. Sonuçta şampuan ne kadar kötü olabilir ki?

9. Müslüm

Müslüm Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürünü beğenerek kullanıyorum ve çok memnunum. Daha önceleri Boldixil kullanıp sonradan Fixpera kullanmaya başladım ve ikisi arasında pek fazla fark göremedim. Ama ürün gerçekten verilen paranın hakkını veriyor. Bir çoğunuz neye istinaden böyle olumsuz yorumlar bıraktınız bilmiyorum ama tek bildiğim şampuan gerçekten anlatıldığı gibi güzel sonuçlar yaratıyor.

10. Serdar Durmuş

Serdar Durmuş Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar bu bir sahtekarlık mı yine. Gerçekten saç çıkaran bir şampuan var mı duymadım. Deneyebilir miyiz?

11. Memoli

Memoli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar yukardaki güzel yorumlara kanmayın sakın. Onların o firmadan olmadıklarını nerden bilelim. Ürün gerçekten işe yarasaydı onay alıp eczanelerde satarlardı hemde 5 kat daha benim fikrim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş