FitolSen Kapsül Kullananlar

Açelya

Forumbudur.Com
Üye
FitolSen Kapsül, araştırmalarıma göre yağ yakımını hızlandıran ve zayıflama konusunda yardımcı ürünler arasında yerini almaktadır. Fakat birçok kişi internette bu ürün hakkında yalan yanlış konuştuğu için bende Fitolsen hakkındaki yorumları bu sayfa altında toplamak istedim. Eminim ben gibi FitolSen kapsül hakkında bilgi toplamak isteyen yüzlerce kişi vardır...

Ürün İçeriği:
  • Kakao tozu
  • Potasyum Sitrat
  • Askorbil Palmitat Alfa Tokoferol
  • Süt Proteinleri
  • Soya Yağı
  • Çinko Oksit
  • Potasyum İyodür
  • Fruktoz
  • İnsülin
FitolSen Özellikleri, Faydaları:
  • Hızlı kilo vermeye yardımcı olur.
  • Düzenli kullanıldığında metabolizmayı hızlandırır.
  • Tokluk hissi verir.
  • Tatlı bağımlılığını azaltır.
  • Günlük 2-3 litre su ihtiyacını karşılamanız için susatır.
Kullanım Bilgisi:
FitolSen 60 Kapsül’ü sabah kahvaltısı öncesinden yani 30 dk. önce 1 kapsül, akşam yemeğini yemeden 30 dk. önce 1 kapsül olacak şekilde kullanmalısınız. Günlük 2 kapsül alınması tavsiye edilmektedir.

Piyasada 80 TL gibi bir fiyata satılan FitolSen hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Daha önceden kullanıp deneyim sahibi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Gelecek yorumlar doğrultusunda bir karara varacağım. Çünkü fazla kilolarımdan acilen kurtulmam için yardımcı bir ürün almam gerekiyor.

Aykut Demir

Forumbudur.Com
Üye
Daha önceleri benim spor yapan bir arkadaşım bu üründen çok memnun kaldığını iddia etmişti. Bu sayfada bırakılan yorumları gördükten sonra ürüne bakış açım değişti diyebilirim. Yalnız @Hrn arkadaşımızın söylediği gibi kısa sürede kilo vermeye yarıyor ise o zaman kullanılmaya değer düşüncesindeyim. Fakat ben öyle doktor tavsiyesi zayıflama ürünlerinin dışındakileri kullanmaktan çok çekiniyorum. Eğer bir gün cesaret eder bu ürünü kullanırsam yorum olarak deneyimlerimi paylaşacağım.

Gözde

Forumbudur.Com
Üye
Zayıflama ilaçlarının birçoğunun yan etkileri olduğunu ve bu yan etkilerin insan sağlığına önemli derecede zararı olduğunu bilmenizi isterim. Zamanında yakın bir arkadaşım bu tarz ilaçlardan kullanarak sanatçı Sıla'nın hastalığına yakalanmıştı. Yani vücut sürekli su kaybı yaşıyor ve bir süre sonra bu hastalığa dönüşüyor. Lütfen uzman bir diyetisyenden fikirler alarak zayıflama yoluna koyulun. Her önüne gelen ilacı kullanarak ömrünüzü kısaltmayın.

Bahar

Forumbudur.Com
Üye
Ben bir ürün almadan önce kullanıcı yorumlarını dikkate alırım. Çünkü gerçek kullanıcı yorumları bir ürün hakkındaki her şeyi apaçık şekilde ortaya seriyor. Bu yüzden sizlerde bir ürün almadan önce internette kesinlikle araştırmasını yapın. Mesela benim de alıp kullanmak istediğim bir üründü ama yorumları gördükten sonra vazgeçtim. Alternatif ürün tavsiyesi olanlar yorum bıraksın lütfen.

crıpto22

Forumbudur.Com
Üye
Uzun zaman kullandım ve hiç bir etkisini görmediğimi söyleyebilirim. Artık daha doğal yöntemlerle mücadele vermeye çalışıyorum. :)

Sena

Forumbudur.Com
Moderatör
Arkadaşım kullanmıştı ve çok memnun kaldığını söylemişti. Olumsuz yorumları gördükten sonra açıkçası çok şaşırdım. :) Gerçi kilo problemim yok ama bence denenebilir. Sonuçta tamamen bitkisel olduğu söyleniliyor.

Seçil Yıldırım

Forumbudur.Com
Üye
Bende geçen yıl Zorlu Center AVM'ye giderken reklam tabelasında görüp araştırmıştım ama hiç kullanmayı düşünmedim. Kullanıcıları yorumları birçok sitede olumlu yönde ama ne kadar güvenilir bilmiyorum. :)

Prenses

Forumbudur.Com
Moderatör
Piyasada yüzlerce zayıflama ürünü bulunuyor. Nedense hepsi bitkisel ama hiç bir işe yaradığını söyleyeni de görmedim. :D Söylenilenlere göre bu ürüne fazla yanaşmamak gerekiyor.