Film Önerisi

Batu Şanlıer

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır piyasanın en iyi yerli - yabancı film listesini arıyorum. Fakat yaptığım araştırmalara sonucu hiç güzel film önerileriyle karşılaşmadığımı söyleyebilirim. Bende forumda bu başlık altında sizlerden gelecek film önerilerine açığım. Daha önceden izleyip büyük keyif aldığınız yerli - yabancı komedi, duygusal, dram, korku filmlerini yorum bölümünden paylaşmanızı rica ediyorum.

Şimdiden film önerisinde bulunacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Eminim bu başlık altında oluşturacağınız film listesi birçok film izlemeyi sevenlerin işine yarayacaktır. :) Hadi bakalım şimdi film önerilerinizi alayım...

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
@Batu Şanlıer kardeşim, kesinlikle Hep Yek 2 filmini izlemeni tavsiye ederim. İzlerken gülme krizine gireceğinden hiç şüphen olmasın. :D

Hep Yek 2 - Fragman

Yabancı film olarak da küçükken çizgi filmlerde izlediğimi "Maske" filmini izlemenizi öneririm.

The Mask - Fragman

Ali Candan

Forumbudur.Com
Üye
Kardeş benim izlemeni tavsiye ettiğim film kesinlike "Sinyaciler" diyebilirim. İzlerken gülmekten kırılacaksın. :D

Sinyalciler (Fragman)

Oyuncular: Ayhan Taş - Erdağ Yenel - Burak Satıbol - Tamer Karadağlı - Chloe Ortaç - Cemal Hünal - Mahmut Tuncer - Serdal Genç - Serkan Kuru - Ceren Kalpakarslan - Hüseyin Elmalıpınar

erentcolak

Forumbudur.Com
Üye
Michael Ratford'un yönetmen koltuğunda oturduğu 1984 ve Christopher Nolan imzası taşıyan Memento'yu kesinlikle tavsiye ederim.