Falcı Bacı Uygulaması Hakkındaki Görüşlerim

'Fal & Rüya' forumunda Gaye T. tarafından 4 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Gaye T.

Gaye T. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba Arkadaşlar,

Geçen aydan bugüne telefona indirmiş olduğum "Falcı Bacı" adlı uygulamayı inceliyorum. Yaptığım incelemeler sonucu uygulamanın tamamen yalandan ibaret olduğunu söyleyebilirim...

Çünkü içtiğim kahve fincanı resmini saat aralıklarıyla iki defa gönderdim. Tarafıma yapılan yorumlar bir önceki gönderilen yorumlardan tamamen bağımsızdı.

Hadi bunu geçtim, üstüne üstlük bir de kahve falını bot yapıyor. Yani uygulama kişi ya da kişilerce yönetilmiyor. Tamamen yazılımsal olan bu uygulama şuan milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Bence bu konuda kimse yalan yanlış fal yorumlarına aldanıp hayatına yön vermeye kalkışmasın.

Bu konuyu telefondan yazdığım için mecburen bu kadar özetleyebildim. Umarım beni anlamışsınızdır. ;)

Bu tarz uygulamalardan uzak durun, sizi kandıran insanlara prim vermeyin.

DieseL ve Prenses bunu beğendi.

2. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    71
    Ödül Puanları:
    18
    Ben hiç bir uygulamaya itibar etmem. Çünkü hepsi yalandan piyasaya çıkarılmış hayali şeylerden başka bir şey değil!

Bizim insanımız böyle yalan dolan şeylere çok çabuk aldanabiliyor. Benim çevremdeki kız arkadaşlarımın çoğu da bu tarz uygulamalardan medet umuyor. Bence hiç mantıklı bir durum değil diyebilirim.

Eğer kahve falı hayatımızı yorumluyor olsaydı, güzel olan her bir şey karşımıza bugüne kadar çıkardı.

Canan ve Gizem bunu beğendi.

3. Gizem

Gizem Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    89
    Ödül Puanları:
    28
    Bu tarz uygulamalara aldanıp hayatına yön verenleri hiç anlamıyorum zaten. Bence saçmalıktan başka bir şey değil!

Tamam, fala bakılır, falsız kalınmaz gibi sözlere istinaden tadında fal baktırabiliriz, ama kalkıp uygulama üzerinden resim yollamakla olacak iş değil.

Bence bu tarz uygulamalara yasak getirilmeli ve insanları aldatan her şey ortadan kaldırılmalı düşüncesindeyim.

Canan bunu beğendi.

4. DieseL

DieseL Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Şu uygulamayı kullananlara gülüyorum.:)

Özellikle iş yerimde ki bayanlardan kullananlar çok var, bir de şunlara inanıp da tiriplere girmezler mi daha da çok güldürüyorlar beni.:)

Ben gerçek hayatta fal olayına inanmam, ne fal ne de burçlar hele burçlar daha fena bu ay neymiş mars tersten dönüyormuş da, işte bu ay aslan burcu için sıkıntılı geçecekmiş falan filan...

5. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

cinsel ilişkinizde problem mi yaşıyorsunuz? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz... https://bit.ly/2vvexub

Yükleniyor...