Facebook'a Giriş Yap veya Kaydol

'Facebook' forumunda Serkan tarafından 30 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle dünyanın en çok kullanılan sosyal medya hesabı Facebook hakkında bir paylaşımda bulunacağım...

Bilindiği üzere dünya genelinde insanların en çok kullanmış olduğu sosyal medya platformu şüphesiz Facebook'dur. Çünkü uzun yıllardır dünya çapında her yaşta kitleye ulaşarak rekor üstüne rekorlar kırmıştır. Facebook'a giriş yapmak ve kaydolmak düşünüldüğü kadar zor bir işlem değildir. Tek yapmanız gereken yazı devamında paylaşacağım bağlantılardan size uygun olanı tıklamak. Devamı kendiliğinden geliyor. :)
    Paylaşmış olduğum bağlantılar üzerinden yeni hesap oluşturabilir veya kayıtlı hesabınızdan giriş yapabilirsiniz.

Saygılarımla,
    Gariban Facebook Kullanıcısı :D

İrem Akbulut bunu beğendi.

2. İrem Akbulut

İrem Akbulut Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Günümüzde hala Facebook, Twitter hesabına giriş yapamayan insanlar var. Çünkü akıllı telefon sahibi olanlar Facebook'a bir kere bağlanıyor daha sonra telefon bozulunca şifremi unuttum yok efendim hesabıma giriş yapamıyorum diye yakınıyorlar. Bence herkes sosyal medya hesaplarının şifrelerini unutamayacakları bir şey yapsınlar. Artık dünya birbirinden haber almak için sosyam medya araçlarını kullanmaktadır. Foruma açtığınız bu konu bence birçok kişi için faydalı olmuştur. :thumbsup: :):sneaky:

Yükleniyor...