Facebook Yorumları Görünmüyor

'Facebook' forumunda Serkan tarafından 3 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Selam arkadaşlar,

Son zamanlarda birçok kişi (bende dahil) Facebook üzerinde paylaşımların altına yapılan yorumları göremiyoruz. Yorum sayısını görüyorum ama yorumları görüntüle dediğimde ekranda hiç bir şey görünmüyor.

Bu sorunun nedeni nedir? Daha önceden böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim...

Herkese hayırlı geceler dilerim.

2. Tekin Yılmaz

Tekin Yılmaz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Bende aynı problemi 3 gün önce yaşıyordum. Sonra bilgisayarda birkaç işlem yaptım yine olmadı. En son çare web tarayıcı çerezlerini sildim yorumları görüntülemeye başladım.

Eğer uzun süredir tarayıcı geçmişini silmiyorsanız bundan dolayı bu problem yaşanmaktadır.

Eğer daha önceden bu problem hakkında çözüm bulamayan arkadaşlar var ise kesinlikle tarayıcı geçmişini silsinler.

3. Hortlak

Hortlak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    Eğer arkadaşın anlattığı yöntem işe yaramaz ise farklı web tarayıcı kullanın. Bende aynı sorunu bu şekilde çözüme kavuşturmuştum.

4. Gülten Ş.

Gülten Ş. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende anlatılanlar doğrultusunda çözüme kavuştum, çok teşekkürler. Mobil üzerinde Safari web tarayıcı ile olmadı Google Chorem kurdum sorun yok oldu. Eğer ben gibi iPhone cihazlarda bu sorunu yaşayan var ise bu yöntemi uygulasınlar.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş