Evden Bilgisayar Başında Para Kazanmak

'İş & Para' forumunda Mehmet Alptekin tarafından 25 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Mehmet Alptekin

Mehmet Alptekin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar,

Evde bilgisayar başında oturarak para kazanmak istiyorsanız birazdan yazı devamına ekleyeceklerim tarafınıza fayda sağlayacaktır...

Günümüzde birçok kişi sosyal medyanın nimetlerinden faydalanarak kendilerine sanal mağazalar açarak ek gelir ya da meslek edinmişlerdir. Bu durum karşısında birçok kişi kendine iş kapısı aralarken, bazıları da bilgisayarda nasıl iş yaparak para kazanacağını kara kara düşünmektedir. Şimdi sizlere bilgisayar başında ne gibi işler yapabileceğinizi sıralamaya çalışacağım;

Online Satış Yapın:
    Ülkemizde ve dünya genelinde insanların çoğu sanal mağaza açarak sıfır veya ikinci el ürünler satarak ek gelir elde etmektedir. Örn; Instagram'da bir sayfa açın ve elinizin yatkın olduğu şeyleri tasarlayıp satmaya başlayın. Eğer bu iş bana göre değil diyorsanız, Letgo tarzı sitelerde profil oluşturarak elinizdeki ikinci el ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

İnternetten Döviz ve Altın Alıp Satın:
    Tüm gününüzü bilgisayar başında boş geçirmek istemiyorum diyorsanız, o zaman altın ve dövizin ne olacağını takip ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu iş için ekonomiyi biraz yakından takip etmeniz gerekiyor.

Editörlük Yapın:
    Türkçe içerikli web sitelerinde aylık maaşla editörlük yapmaya başlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız özgün makalelerle ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Online Oyunlar Oynayın:
    Yukarıda yazdıkların bana göre değil diyenlerin sesini duyar gibiyim. O zaman siz en iyisi para kazandıran oyunlarda boy göstermeye çalışın. :)

Benden bu kadar, hadi kendinize iyi bakın. :thumbsup: Herkese başarılar dilerim.

2. Sezginbari

Sezginbari Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bunlardan hiç biri işe yaramaz demedi demeyin

3. AHMET BEY

AHMET BEY Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kardeşim helal olsun sana.benim sana bir kaç sorum olacak.
    1 bir sitede editör olmak için eğitim, yaş vb sınırları söyler misin
    2Editörlüğe hangi site lerde başlıyım ve nasıl katılırım
    3 Hangi online oyunları oynayayım para kazanmak için.
    Bunları anlat

4. CrazyGirl

CrazyGirl Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba böyle bir site var sadece günlük bi kere girip bi tane reklama tıklıyosun haftalık ortalama 25-30 lira bi ek gelir sağlıyor risk yok bişey yok paparaya atıp çekiyosun istersen dene.

5. BayrakDireği

BayrakDireği Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Türkiye’nin her yerinden bayrak direği siparişi alıyoruz. 81 ile ve İstanbul’un tüm semtlerine bayrak direği imalatımız ve kargo hizmetimiz vardır. Paslanmaz bayrak direği İstanbul, Paslanmaz bayrak direği, galvaniz bayrak direği, Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numarası ve e mail adresine aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Web adresimiz: www.paslanmazbayrakdiregi.com.tr

Telefon Numaramız: 0542 772 79 09

Son düzenleme: 1 Ağustos 2018

6. BayrakDireği

BayrakDireği Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Türkiye’nin her yerinden bayrak direği siparişi alıyoruz. 81 ile ve İstanbul’un tüm semtlerine bayrak direği imalatımız ve kargo hizmetimiz vardır. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numarası ve e mail adresine aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Web adresimiz: www.paslanmazbayrakdiregi.com.tr

Telefon Numaramız: 0542 772 79 09

7. ayşe69

ayşe69 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

8. ayşe69

ayşe69 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

9. UğurYılmaz

UğurYılmaz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    "İnternetten Döviz ve Altın Alıp Satın:
    Tüm gününüzü bilgisayar başında boş geçirmek istemiyorum diyorsanız, o zaman altın ve dövizin ne olacağını takip ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu iş için ekonomiyi biraz yakından takip etmeniz gerekiyor."

Döviz alıp satma işini yapabilmek için piyasaları güncel kontrol etmeli ve bilmelisiniz bana kalırsa. Araştırmadan ve bilgisiz girilirse birikimlerinizi kaybetmeniz an meselesi olur :) ben uzun zamandır takip etmeye çalışıyorum güncel kurları ve gelişen çatışmaları. arkadaş tavsiyeleri üzerine keşfettiğim bazı piyasa siteleri var. onları paylaşabilirim ama döviz ve borsa işine girmek isteyenler için paylaşabileceğim bilgi içerikli pek içeriğim yok maalesef.
    Bahsettiğim site: https://piyasa.paratic.com/doviz/
    Edit: tonla eğitim tarzı siteleri var öğrenmek isteyeni için bu işin araştırmaları yeterli...

10. erentcolak

erentcolak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İnternetten para kazanma noktasında tecrübe ettiğim yegane iş "İçerik Editörlüğü". Bu işi yapabilmek için gerekli tek yetenek; düşünmek :) Düzenli aralıklarla kitap okuyanların kolaylıkla yapabileceği ve kendine iyi sayılabilecek bir gelir sağlayabileceği birçok farklı internet sitesi mevcut. Bu tarz bir arayış içerisinde olan arkadaşlar özel mesaj gönderirler ise yardımcı olmaya çalışırım.

11. SeerTürk

SeerTürk Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    internetten para kazanılmaz diyen arkadaşlara acıyorum maalesef.. farkında değilsiniz fakat hayat internet üzerinden ilerliyor ! alışverişten reklama aklınıza gelebiliecek herşey artık internette para kazanmak için emek harcamanız lazım sadece

12. kukilate

kukilate Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

13. DijitalDonusum

DijitalDonusum Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sektör Lideri Erp Danışmanları ve Çözümleri
    Dijitalleşen Dünyada Şirketlerin Büyüme Yolculuğunda İşinize Hız,Verimlilik Ve Karlılık Artışı Sağlayacak Sektör Lideri Danışman Firmalar ve Çözümleri İle Tanışın..
    http://dijitaldonusumportali.com

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş