Eski Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum

'İtiraf Köşesi' forumunda Hande Y. tarafından 29 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. Hande Y.

Hande Y. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Konu başlığından da anlaşılacağı üzere eski erkek arkadaşımı geri kazanmanın yollarını arıyorum. Bundan 2 ay önce beraber olduğum 3 yıllık sevdiğim adamı çok özlüyorum. Ayrılma nedenimiz ise tamamen ortak arkadaşlarımızın kıskançlığından kaynaklandığını söylemeliyim. Erkek arkadaşımın yaşı 26, benim yaşım ise 23 ve 3 yıl önce kuzenim vesilesiyle tanışarak beraberlik kurduk. Geçen 3 yılda birçok insan gibi tartışıp ayrıldığımı zamanlar olmuştur. Fakat son ayrılığımız öncekilerden çok farklı oldu ve 2 aydır ondan uzak ölü gibi yaşıyorum. Onu gururum yüzünden terkettim ve o arkasına bakmadan çekip gitmişti. Ayrılık nedenimizi size kısadan özetlemek isterim...

Benim canım dediğim dost gördüğüm kız arkadaşım erkek arkadaşımla 1-2 hafta Instagram üzerinden yazışmışlar. Bende 2 hafta sonra Instagram'da mesajlaştıklarını görünce ağzıma geleni hem erkek arkadaşıma hem de çocukluk arkadaşıma saydırdım. Erkek arkadaşım kendisinin suçu olmadığını, kız arkadaşım tarafından sürekli taciz edildiğini söyledi. Ben o an sinirden inanmak istemedim ve çok ağır konuşarak bulunduğum yerden ayrıldım. Zaten kendisi de suçsuz olduğunu savunarak arkasını dönüp gitti. Çocukluk arkadaşıma gerçekleri anlatmasını istediğimde ise sadece arkadaşça onunla yazıştığını söyledi. Fakat mesajlara baktığımda kilo vermek istediğini hatta spor salonunda çekildiği resimleri erkek arkadaşıma gönderdiğini gördüm. Tamam, bu durum normal karşılanabilir. Fakat sohbet ilerledikçe bunlar canım cicim muhabbetlerine fazla girmeye başlamışlardı. Bende bu durum karşısında fazla gurursuz davranmak istedim ve kanayan bileği kesip attım. Ama içimden bir ses doğru yapmadığımı söylüyor. Sonuçta dişi kedi kuyruk sallamış ve erkek peşinden gitmiş gibi düşünüyorum. Acaba sevdiğim adamı tekrar geriye nasıl kazanabilirim? Onu kazanmak ve ona güvenmek istiyorum. Sizce bunu nasıl başarırım?

Lütfen yorum bırakacak arkadaşlardan ricam samimi olmalarıdır. Sizlerden gelecek yorumlara istinaden kendime bir yol çizmeye çalışacağım. :(

2. Alperen

Alperen Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Çok ilginç bir düşünce, şaşırdım diyebilirim. Eğer kısmet ise yarın bir gün evlendiğinizde de aynı durum yaşansa yine bu düşünceden mi yola gideceksiniz? Bu durumu bu şekilde yorumlamak yerine, artık size karşı sevgisinin ilgisinin bittiğini söylemek daha doğru olur diye düşünüyorum. Çünkü gerçekten seven insan 1 kişi dışındaki herkese kördür.
    Keyifli forumlar.

3. Dilan Ç.

Dilan Ç. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Siz beyninizi peynir ekmekle yemiş olmalısınız. Arkadaşım böyle bir yola girerek kendine ve duygularına saygısızlık yapmış olursunuz. Bırak neresi inceyse oradan kopsun. Kadınlık duyguların nerede kaldı? @Alperen beyin söylemiş olduğu gibi evlendikten sonra ne olacak? Siz bence psikologtan yardım alın ve biraz kendinizi dinleyin.

4. yamyamix

yamyamix Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Doğrusunu yapmışın. Hem bir ilişkide ne o öyle ayrıl barış ayrıl barış oyuncak mı bu? Evlenince de mi en ufak şeyde ayrılacaksınız yoksa dandik bir deftere attığınız imza mı sevginizi arttıracak ya da sizi olgunlaştıracak?

5. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bence geriye dönme bırak yoluna gitsin. Sende yeni rüzgarlara yelken açmaya bak.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş