Ertesi Gün Hapı

'Cinsel Sağlık' forumunda Arf tarafından 13 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Arf

Arf Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,

Erkek arkadaşımla adetime 8 gün varken sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. Vajinama zevk suyu değdi. Bende korkup yaklaşık 36 saat sonra ertesi gün hapı kullandım. şuan çok stresliyim sizce hamile kalma olasılığım var mı? Hamile miyim? İnternetten araştırmalar yapıyorum çoğu yerde zevk suyundan hamile kalınabilir diyor. Endişelerim artıyor lütfen cevap verin. Çok acil cevaplarsanız sevinirim.

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

2. Nazlıcan

Nazlıcan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba @Arf Hanım,

İlk olarak zevk suyuyla hamile kalmanın mucize olacağını bilmenizi isterim. İnternette birçok kişi yalan yanlış bilgilerle insanları kandırıyorlar. Sürtünme yoluyla ilişki esnasında erkek arkadaşınız spermleri vajina üstüne bıraksa bir nevi anlarım, fakat zevk suyunun değmesi sonucu hamile kalınacağını sadece bizim ülkemizdeki kişilerden duyuyorum.

Siz hiç strese girmeyin ve korku yaşamayın. Çünkü kullanmış olduğunuz ertesi gün hapı ileri derecede koruma sağlayacağı için herhangi bir hamilelik durumu söz konusu bile olamaz. Sadece adet gecikmesi, baş dönmesi ve mide bulantısı gibi durumlar yaşanabilir. İlişkiden 2 hafta sonra idrar testi yaptırarak da kesin bir sonuca ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun.

3. Beyzaanur

Beyzaanur Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    lütfen yardım edin erkek arkadşımla yakınlaşmamız oldu asla vajina içine gimre çıkma boşalma gibi furumlar olmadı bakireyim ancak birazcık zevk suyu döküldü vajinama bende akşamına gidip ella hapını yutttum hamile kalma durmu yoktur değil mi ?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş