Ertesi Gün Hapı Kaç Gün Adet Gecikmesi Yapar?

'Cinsel Yaşam' forumunda Kardelen tarafından 4 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Pelog

Pelog Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Stresten de olmuş olabilir senin icin ella ilk kullananlarda uzun sure gecikme yapiyor sonrasinda bunye alışır gibi bisey oluyor yumurta oldurmeye o yuzden bende 2.5 gun en fazla gecikme yapiyor. Bazende 2 gun erken oluyorum

2. Şanssiz

Şanssiz Forumbudur.Com Ziyaretçi

bu ilk ella kullanisim degil. Baya bi kullandim. Ama bundan onceki iliskim 2 ay once olmustu o zamanda kullandigimda gecikme olmustu ama temmuz ve agustos ayinda 2 gunluk adetimi olmustum. Bu seferki iliski bu sekilde olmasina anlam veremedim.o yuzden.

3. Pelog

Pelog Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anlıyorum o yuzden en ic rahatlatici test yaptirmak

4. Şanssiz

Şanssiz Forumbudur.Com Ziyaretçi

aynen sabah ilk isim eczaneden test almak olacak. Tesekkur ederim yardiminiz icin :)

Pelog bunu beğendi.

5. Panikli

Panikli Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ilişkimden 10 gün sonra adet olmam lazımdı 1 gün gecikmeli adetimi oldum yani adet olduğumu düşünüyorum çünkü adetim ilk 2 gün yoğun bir şekilde geldi 3. ve 4. gün kahverengi şekilde çok az leke olarak geldi ve bu bahsettiğim ilişkimden başka da ilişkim olmadı,bu ilişkimden 23 ve 37 gün sonra yani o adet dediğim kanama bitiminden de
    7 ve 21 gün sonra özel hastanede kanda gebelik testlerini yaptırdım ikisi de negatif çıktığı halde 2. adetimi olmam lazımdı olmadım da olmam gereken 2.adetim 2 gün gecikti hala hamile olabilme ihtimalim var mı? :-(

6. Panikli

Panikli Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    13 Ağustosta ilişkimden 20 saat sonra ella ertesi gün hapı içmiştim,ilişkimden 10 gün sonra adet olmam lazımdı 1 gün gecikmeli adetimi oldum yani adet olduğumu düşünüyorum çünkü adetim ilk 2 gün yoğun bir şekilde geldi 3. ve 4. gün kahverengi şekilde çok az leke olarak geldi ve bu bahsettiğim ilişkimden başka da ilişkim olmadı,bu ilişkimden 23 ve 37 gün sonra yani o adet dediğim kanama bitiminden de
    7 ve 21 gün sonra özel hastanede kanda gebelik testlerini yaptırdım ikisi de negatif çıktığı halde 2. adetimi olmam lazımdı olmadım da olmam gereken 2.adetim 2 gün gecikti hala hamile olabilme ihtimalim var mı? :-(

7. Pelog

Pelog Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Gebelik testlerinden sonra iliskiye girmediysen hamile degilsin kesinlikle. Ama durumunu tam anlayamadim. Gebelik testlerinden sonra iliskiye girdin mi ve testlerinde kanda ? Kandaysa kac hcg cikti ?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş