Erkek Muhabbet Kuşu İsimleri

'Muhabbet Kuşu' forumunda Dabatay tarafından 5 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    249
    Ödül Puanları:
    42
    Yeni sahiplenmiş olduğunuz erkek muhabbet kuşunuza isim mi arıyorsunuz?

O zaman doğru adrese geldiğinizi söylemeliyim. :D Birazdan sizlerle kulağa hoş gelen ve kuşunuzun ismini her duyduğunda coşku yaşayacağı isimleri yazımızın devamında sizlerle paylaşacağım. Böylece sahiplenmiş olduğunuz kuşunuz rengine yakışır isme sahip olacak...

Malum evcil hayvanlara isim vermek bir bebeğe isim vermek kadar zordur. Bu yüzden kuşunuza isim seçerken araştırmacı kişiliğe sahip olduğunuz için şuan burada olduğunuzu düşünüyorum. :oops:

Neyse uzun lafın kısası şimdi merak etmiş olduğunuz o isimleri sırasıyla sizlerle paylaşmaya koyulalım.

Aşağıda paylaşacağım bazı isimler ülkemizde popüler olan kuş isimleridir…

En Popüler Erkek Muhabbet Kuşu İsimleri:
    • Çapkın – Paşa – Limon
    • Kırpık – Paskal – Maviş
    • Şanslı – Şimarık – Coşkun
    • Cafer – Can – Hurşit
    • Tarçın – Havuç – Taşo
    • Çaçaron – Azgın – Garip
    • Mazlum – Şakir – Şaban
    Bu isimlerin yanı sıra sizinde sayfa üzerine eklemek istediğiniz bir şeyler olursa lütfen yorum alanını kullanarak içeriği zenginleştirebilirsiniz. :rolleyes:

Gözde, Semih Cantürk, Bahar ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Vay be, benim kuşun ismi de listede yerini almış.

Bende çek cinsi bir erkek muhabbet kuşu var ismi "Cafer" neden bu ismi koydunuz diye soracak olursanız çocukluk arkadaşımın ismini verdim. Çünkü her ne kadar aynı babadan anadan olmasak da kardeşten öte büyüdük. O da papağanına benim adımı verdi...

Bence kuşlarınıza en sevdiğiniz kişilerin isimlerini verin. :)

3. Bahar

Bahar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bende sarı kuşuma Limon adını verdim. Şuan 3 aylık bir yavruya sahibim İnşallah konuşturacağım ve ilerleyen zamanlarda resmini forumda sizlerle paylaşacağım. :) Ama olur da bir gün kuşuma eş alırsam adını Zilli koyacağım. :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş