Erkeği Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?

'İlişkiler' forumunda Dabatay tarafından 17 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Dabatay

  Dabatay Forum Sahibi Yönetim

  Mesaj:
  367
  Alınan Beğeniler:
  554
  Ödül Puanları:
  92
  Aşk bu dünyada insanoğluna bahşedilen en güzel duygudur. Kadınlar sevmeyi, sevilmeyi, aşık olmayı ister. Doğru insanı bulmak, en güzel tutkuları yaşamak, mutluluğu hissetmek ister.

  Bir kadın isterse eğer elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur şu dünyada. Fakat kazanılan her galibiyette olduğu gibi bu konuda da bir emek ortaya koymak şarttır.

  Dış güzellik göreceli bir kavramdır. Bir erkek, kadının güzelliğinden etkilenip onunla bir ilişkiye başlamak isteyebilir fakat uzun bir ilişki için esas olan karakterdir.

  ask.jpg

  Gizemli Olun:
  Erkekler zoru sever. Yeni tanıştığınız bir erkekle hayatınızda olup biten her şeyi bir anda paylaşmayın. Kendinizi biraz gizleyin. Zaman geçtikçe bırakın o size sorarak öğrensin yaşadıklarınızı, hayatınızı. Merak hissi oluşturmak her zaman karşıdakini size bağlar.

  Onunla İlgilendiğinizi Belli Edin:
  Erkekleri en kolay şekilde aşık etme yolu budur. Kimi zaman ufak bir tebessümle kimi zaman bir dokunuşla bile bir erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. İlk adımı kimin attığı önemli değil. Fakat cesaretli kadınlar, erkeklere her zaman daha çekici gelir.

  Otorite Savaşına Girmeyin:
  İlişkilerde yaşanılan belki de en büyük sorunlardan biri budur. Kadın da erkek de kendini kanıtlama çabasına girer. Bırakın, savaşmayın bunun için. Çoğu erkek baskıya gelemez. Kendi hayatınız olduğunu ve onun da bir hayatı olduğunu göz ardı etmeyin. Bunun dengesini koruyabilirseniz eğer bu onu size daha çok bağlar.
   
  Qarizma bunu beğendi.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş