En Popüler Arkadaşlık Siteleri

'İlişkiler' forumunda Serkan tarafından 18 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Malum havalar ısınmaya başladı, henüz yaz sezonuna girmeden yalnız olanlarımız için yeni ilişkilere yelken açmak hiç de fena olmayacak düşüncesindeyim. :guzel: Bunun üzerine bu başlık altında sizlerle son zamanlarda en popüler olan ve insanlar tarafından en çok tercih edilen arkadaşlık sitelerinin isimlerini paylaşacağım. Böylece ismini paylaşacağım arkadaşlık sitelerine üye olarak yeni arkadaşlıklara merhaba diyebilirsiniz...

Sizler için Türkiye'de ve Avrupa'da en popüler 5 arkadaşlık sitesini, kısa tanıtımlarıyla beraber listelemeye çalışacağım. İşte o popüler siteler sırasıyla şöyledir;

Siberalem.Com

siberalem.jpg

Bence ilk sırayı Siberalem.com arkadaşlık sitesi alıyor. Çünkü ülkemizin en eski arkadaşlık sitesi unvanına sahip, en fazla üye sayısına sahip sitedir. Genelde 25 - 30 yaşları arası kişilerin tercih ettiği platformdur.

Badoo.Com

badoo.jpg

Badoo, bilindiği üzere yabancı kaynaklı arkadaşlık sitesidir. Şuan elimdeki verilere göre 289 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip. Bu uçuk rakam içerisinde Türkiye'den kullanıcılarında fazla olduğunu söyleyebilirim. Badoo arkadaşlık sitesine ücretsiz üye olabilir, profilini incelediğiniz kişilerle eşleşmeye başlayabilirsiniz. Son olarak da Badoo'nun yakın çevrenizdeki insanları ekranınıza sunacağını unutmayın!

ecift.Com

ecift.jpg

E-Çift olarak da adlandırdığımız bu arkadaşlık portalının yaklaşık 6 milyon kayıtlı üyesi bulunmaktadır. Eğer yaşı yaşınıza, huyu huyunuza bir eş arıyorsanız ve ben ciddi ilişkilerin insanıyım diyorsanız o zaman bu site tam size göre diyebilirim. Ücretsiz üyelik alarak kişisel profil oluşturup kısmet arayışında bulunabilirsiniz. :)

Yonja.Com

yonja.jpg

2000 yılların en efsane arkadaşlık sitelerinden biri olan Yonja, azalan popülaritesine rağmen hala ayakta. Çok fazla kayıtlı kullanıcı kaybeden Yonja'da hala ücretsiz bir şekilde arkadaş bulmanız mümkün. Fakat aldığım duyuma göre bu sitede çok fazla sahte hesap bulunduğu söyleniliyor. Siz yine de her şeye rağmen mesajlaştığınız kişilere dikkat edin derim.

İstanbul.Net

istanbul-net.jpg

"Aradığın aşk yanı başında!" Sloganını kullanan bu arkadaşlık sitesinde semtinizde oturan kişilerle tanışmanız mümkün. Tek yapmanız gereken İstanbul.Net sitesine üye olarak gerekli konum servisinden faydalanmak. Aynı grubun İstanbul'un yanı sıra Ankara, İzmir, Balıkesir, Bursa, Edirne, Eskişehir, İzmit, Kayseri, Manisa, Muğla, Samsun, Çanakkale, Hatay, Mersin, Sakarya ve Tekirdağ arkadaşlık siteleri de bulunuyor. Bu şehirlere yakın oturuyorsanız bu adresleri de gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

2. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Paylaşmış olduğun bütün sitelerde üyeliğim var. :D Eski kulağı kesiklerden sayılırım, ama artık insanlar bu siteleri arka planda tutuyor. Çünkü Facebook, Twitter, Instagram derken bunlar çöp oldu. Tabi bazı siteler hala hizmet veriyor. Fakat kendilerini geliştiremedikleri için askıda kaldılar.

Bence yapımcılar daha iyi bir çalışma ve reklam yaparak tekrardan bitmeye yüz bulmuş bu siteleri canlandırabilirler. Bu siteler benim olsa şimdiye Türkiye'nin yarı nüfusunu üye olarak bağlamıştım. :guzel:

3. Rıza Demir

Rıza Demir Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kızlar Ecift sitesinde üyeliğim bulunuyor dilerseniz tanışabiliriz. Tek yapmanız gereken üye bulma ekranına adımı ve soyadımı yazın direk esmer yakışıklı bir erkek karşınıza çıkacak. Beni görür görmez tarafıma mesaj gönderin tanışıp kaynaşalım. :D

Yıllardır bu tarz sitelerde takılırım ve çok çevre edindim. Maksatım illaha sevgili olmak değil arkadaş olmakta benim için yeterli olacaktır.

Hadi görüşmek üzere, kendinize cici bakın.

4. Nilay

Nilay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Zamanında Yonja sitesinde takılmıştım. O zamanlar sanal alem daha güzeldi. Şimdiye bakıyorum da içi boş çok insan profil hesabı oluşturuyor. Bu yüzden 4 yıldır sanal alemden, arkadaşlık sitelerinden ve bilgisayardan uzağım. Sadece Instagram kullanıyorum o da yakın çevrem için açtım hesabı.

Bence arkadaşlık siteleri öldü ve kimsenin birbirine güveni kalmadı. Bu yüzden yakın zamanda sohbet siteleri olmak üzere birçok site kapanır düşüncesindeyim. :)

5. Kübra Sarıkaya

Kübra Sarıkaya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Ben şahsen şuan hala Badoo kullanıyorum ve internet üzerinden bay, bayan çok arkadaş edindiğimi söyleyebilirim. Bazıları böyle uygulamaları sapıklık için kullansa da, ben ve benim gibi düşünenler arkadaşlık çevresini genişletmek adına kullanıyor. Badoo çok eskiden daha aktif kullanıcılara sahipti şimdilerde yerini alan birçok sosyal ağ sitesi bulunmaktadır. Ama ben yinede Badoo kullanmaktan vazgeçemiyorum. Her geçen sürede geliştiriciler uygulamaya daha güzel özellikler ekliyorlar. Bir de şu uygulamanın tüm fonskiyonları ücretsiz olsa ne güzel olur. :D

6. Semiha

Semiha Forumbudur.Com Ziyaretçi

Şuan internette en çok tercih edilen sitelerin başında sesli görüntülü chat siteleri gelmektedir. Çünkü insanlar gelişmiş sistem arayüzüne sahip siteleri tercih etmektedir. Bu yüzden sesli chat siteleri en çok ziyaret edilen sitelerdir.

Facebook, Instagram vb. sitelerin kendine has özel yönleri var. Bu yüzden her site kendi çatısı altında özeldir. Saydığınız siteleri zamanında çok kullandım. :) Herkese iyi sohbetler.

7. Haktan

Haktan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kızlar ismim Haktan, tanışmak isteyenler bana aşağıdaki iletişim bilgileriyle ulaşabilirim. Kişisel özelliklerim;

Boy: 1.80
    Kilo: 87
    Ten Rengi: Esmer

Eğer kriterler uygun olursa görüşmek tanışmak isterim. Telefon numaram 0544 431 -- -- arayın konuşalım.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş