En Kaliteli Oje Markaları

'Kozmetik Markaları' forumunda Sena tarafından 8 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Sena

Sena Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün sizlerle kozmetik piyasasında satışı yapılan en kaliteli oje markalarının isimlerini paylaşacağım...

Biz kadınların şüphesiz renkli kozmetik alanında en çok tercih ettiği ürünlerin başında tırnaklarımızı rengarenk olmasını sağlayan, ellerimizi güzelleştiren ojeler geliyor diyebilirim. Peki, böylesine çok tercih edilen ojeyi alırken hiç aklınıza "En kaliteli oje markası hangisidir?" sorusu takıldı mı? Evet, takıldı! Diyenlerin sesini duyar gibiyim. O zaman bu başlık altında oje almadan önce araştırma yapan bayan arkadaşlara yardımcı olmak adına bir paylaşımda bulunmak istiyorum.

Birazdan sizlerle Türkiye'de ve Avrupa'da en çok satışı yapılan ve çoğu kişinin beğenerek kullandığı oje markalarının ismini paylaşacağım. Çünkü kendim de bundan bir kaç ay öncesine kadar bu konuda yeterli bilgiye sahip değildim. Ancak yaptığım bir kaç araştırma sonrası memnun kaldığım bir çok oje markasını öğrenmiş oldum. Bir de kaliteli ojelerin markalarını öğrenerek kolay akmayacak ve dökülmeyecek olan ojelere sahip olduğumu da söylemek isterim.

İşte en sık kullandığım oje markaları;
    • Essie
    • Butter London
    • Alix Avien
    • China Glaze
    • O.P.I
    Bunlara alternatif olarak denediğim ve memnun kaldığım diğer oje markaları ise şöyledir;
    • Zoya
    • Wet n Wild
    • Sally Hansen
    • Pastel
    Yukarıda paylaştığım markalara ait ojelerin biraz pahalı olduğunu söyleyebilirim. Fakat havuza ya da denize falan girerken akma sorunu yaşamayacağınızı söyleyebilirim. Eğer bunlara nazaran sizlerin de kullandığı ve memnun kaldığı oje markaları bulunuyor ise lütfen yorum alanından paylaşarak açtığım bu konunun zenginleşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Nimet Canik ve Nurten Aydın bunu beğendi.

2. Zuhal Şener

Zuhal Şener Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    84
    Ödül Puanları:
    18
    Sırasıyla paylamış olduğun markaların yanı sıra bir çok kaliteli oje markalarının da olduğunu söylemeliyim. Bence her kadın oje seçimini doğru yapmalı, alacağı ojeler hakkında kısa bir araştırma yapmalıdır.

Ben genelde 'Pastel' markasının ojelerini kullanıyorum ve çok memnunum.

Şuan bir kaç farklı markanın ojesini kullanmaktayım, ilerleyen günlerde düşüncelerimi ve kullandığım markaları sırasıyla tek başlık altında paylaşacağım. :thumbsup:

Nurten Aydın bunu beğendi.

3. gumuscukiz

gumuscukiz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Uzun süredir sektörün önde gelen firmalarında aktif olarak çalışmış olan bizler,GümüşçüKız Bilgisayar ve Pazarlama Ltd. Şti. olarak, sektör çatısı altında bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıp, güçlerimizi birleştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.
    Sektörde 7 yıla aşkın bir süredir yer almaktayız. Bu süre içerisinde edindiğimiz bilgi, deneyim ve tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizin taleplerini eksiksiz yerine getirirken, kalite yönetim sistemi çerçevesinde daha ileriye götürmeye çalışmaktayız. Eğitimli personelimiz ile güvenli, sürekli hizmet vermek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en az hata ile kalite seviyemizi artırmak ve alanımızda çağdaş bir hizmet modeli oluşturmaktadır.Ürünlerinizin www.gumuscukiz.com’da yer alması için;

info@gumuzscukiz.com adresine e-posta göndermeniz durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Saygılarımızla.

www.gumuscukiz.com Ekibi…

Saygılarımızla

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş