En Kaliteli Muhabbet Kuşu Yemi Hangisidir?

'Muhabbet Kuşu' forumunda Dilek tarafından 2 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    53
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar,

Benim "Çapkın" adlı muhabbet kuşuma kaliteli bir yem almayı düşünüyorum. Yalnız piyasada bir çok seçenek olduğu için hangisini alacağıma karar veremiyorum. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşların yardımını bekliyorum. Çünkü kuşuma en kaliteli yemi vermek istiyorum...

Araştırmalarım sonucu kaliteli yem markaları şöyleymiş;

- Versele-Laga
    - Vitakraft
    - Gold Wings
    - EuroGold
    - Quik
    - Jungle

Sizce de yukarıda paylaştığım yem markaları kaliteli mi, en çok vitamin içeriğine sahip yem hangisidir?

Bu konu başlığı altında bırakacağınız cevaplar & yorumlar sayesinde ben gibi muhabbet kuşuna kaliteli yem markası arayanlara da yardımcı olacaksınız. :)

Şimdiden yorum bırakacaklara ve bu konuda yardımcı olacaklara teşekkür ederim.

2. Doğukan Ayyıldız

Doğukan Ayyıldız Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Merhabalar @Dilek hanım,

Öncelikle marka ismini paylaşmış olduğunuz yemler arasında kaliteli diyebileceğimiz ürünlerin olmadığını bilmenizi isterim. Yalnız Versele-Laga & Vitakraft en iyileridir. Natürel %100 doğal yemlerdir ve kuşunuz beğenerek tüketir. Önceden Vitakraft markası Almanya'da üretiliyordu, şimdilerde Türkiye'de üretildiği için kullanmıyorum. Siz en iyisi VerseleLaga markasını kullanın derim.

Kilosu pahalı olan bu yemi, kuşlar fena şekilde tüketiyor. Çünkü taze ve içeriği kuşların hoşuna gidiyor.

Saygılarımla, iyi günler dilerim.

Açelya ve Dilek bunu beğendi.
  3. Timur Çetin

Timur Çetin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bence de en kaliteli doğal yem markası İlk yorumda söylenilendir. Uzun yıllardır kuş beslerim ve bu yem markasından şaşmadım.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş