En Kaliteli Muhabbet Kuşu Yemi Hangisidir?

Dilek

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
12 May 2017
Mesajlar
98
Tepkime puanı
91
Merhaba arkadaşlar,

Benim "Çapkın" adlı muhabbet kuşuma kaliteli bir yem almayı düşünüyorum. Yalnız piyasada bir çok seçenek olduğu için hangisini alacağıma karar veremiyorum. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşların yardımını bekliyorum. Çünkü kuşuma en kaliteli yemi vermek istiyorum...

Araştırmalarım sonucu kaliteli yem markaları şöyleymiş;

- Versele-Laga
- Vitakraft
- Gold Wings
- EuroGold
- Quik
- Jungle

Sizce de yukarıda paylaştığım yem markaları kaliteli mi, en çok vitamin içeriğine sahip yem hangisidir?

Bu konu başlığı altında bırakacağınız cevaplar & yorumlar sayesinde ben gibi muhabbet kuşuna kaliteli yem markası arayanlara da yardımcı olacaksınız. :)

Şimdiden yorum bırakacaklara ve bu konuda yardımcı olacaklara teşekkür ederim.
 

Doğukan Ayyıldız

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
13 Kas 2016
Mesajlar
95
Tepkime puanı
64
Konum
Eskişehir
Merhabalar @Dilek hanım,

Öncelikle marka ismini paylaşmış olduğunuz yemler arasında kaliteli diyebileceğimiz ürünlerin olmadığını bilmenizi isterim. Yalnız Versele-Laga & Vitakraft en iyileridir. Natürel %100 doğal yemlerdir ve kuşunuz beğenerek tüketir. Önceden Vitakraft markası Almanya'da üretiliyordu, şimdilerde Türkiye'de üretildiği için kullanmıyorum. Siz en iyisi VerseleLaga markasını kullanın derim.

Kilosu pahalı olan bu yemi, kuşlar fena şekilde tüketiyor. Çünkü taze ve içeriği kuşların hoşuna gidiyor.

Saygılarımla, iyi günler dilerim.
 

Nazlıcan

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
19 May 2017
Mesajlar
108
Tepkime puanı
57
Konum
Kayseri
Benim abim 5 yıldır muhabbet kuşu besler ve Versele Laga markasından hiç şaştığını görmedim. Bazen bir kaç markanın yemini karıştırarak da kuşlara veriyor. Fakat kuşlara yemin yanı sıra mama hazırlamaya da özen göstermelisiniz. Çünkü doğada beslenen canlılar oldukları için sadece yem vererek sağlıklı besleme yapamazsınız.
 

Almina

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2018
Mesajlar
14
Tepkime puanı
7
Konum
İzmir
Arkadaşlar, gözlemlerime göre genelde muhabbet kuşları en çok Vitakraft markalı muhabbet yemini severek tüketiyorlar. Bende uzun yıllardır bu markanın yemlerini veriyorum kuşlarıma. Tavsiyemdir, bir de uygun fiyata almak için "Hepsiburada" sitesini inceleyebilirsiniz.
 

Aslıhan

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
19 Şub 2018
Mesajlar
51
Tepkime puanı
14
Enjoy markalı kuş yemi kullanıyorum ve kuşum çok beğeniyor. Arada bir ödüllendirmek için ballı kraker falanda alıyorum. :)
 

Bilal Tekdemir

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
3 May 2020
Mesajlar
25
Tepkime puanı
10
Konum
Edirne
Hiç şaşmadan 2-3 yıldır Gold Wings markasının yemlerini kullanıyorum ve çok memnunum. Kuşlarım inanılmaz derecede beğeniyorlar. Meyveli ve naturel olarak 2 ayrı şekilde satışı yapılıyor. Premium olanı kullanmanız tavsiyemdir.
 

Benzer konular