En Kaliteli Hosting Firmaları (Türkiye)

'Domain / Hosting' forumunda Serkan tarafından 12 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Bir çok kişi web sitesi açmak istediğinde en kaliteli sunuculara sahip hosting firmasını araştırmaya koyulur. Araştırmalar sonucu alınacak olan sağlıklı kararlar, hizmete açılacak sitenin geleceğini önemli derecede etkilemektedir.

Bende bir kaç gün önce site açmaya karar verdim ve Türkiye'nin en iyi hosting firmalarının araştırmasını detaylı olarak yaptım. Ancak piyasada o kadar çok hosting hizmeti veren firmalar var ki, insan hangisini seçeceği konusunda iki arada bir derede kalıyor...

Ancak ben yinede insanlar tarafından en çok tercih edilen firmaların isimlerini sırasıyla sizlerle paylaşacağım. Böylece sizlerde arasından seçeceğiniz firmadan biriyle çalışmaya başlayabilirsiniz.

İşte kaliteli hosting firmaları sırasıyla şöyledir;
    1. Güzel Hosting: Yapılan testlere göre kaliteli sunuculara sahip olduğunu göstermiştir. Kullanıcı yorumlarına bakılacak olursa müşteri hizmetleri de 7/24 destek veriyormuş. Uygun fiyata güzel hosting paketi almak isteyenlerin tercihi olabilir.
    2. Natro: Güvenilir hosting firmalarından biridir. Türkiye'de bir çok kurumsal şirketler Natro'dan hizmet almaktadır. Yaptığım araştırmalara göre sunucuların hız kalitesi de düşünülenden yüksekmiş. Webmaster forumlarında bir çok kişinin tavsiyede bulunduğu Natro, tercihleriniz arasında bulunabilir.
    3. Hozzt: Fiyatları biraz yüksek ama kaliteden yana kusursuz firmalardan biridir. Sunucusunda barındırdığı siteleri kontrol ettiğimde çok güzel sonuçlar elde ettim. Müşteri desteği ekibi de çok kısa sürede tarafınıza çözüm cevapları veriyor. Eğer bir kaç kuruş fazla ödeyim, kafam rahat olsun diyorsanız o zaman Hozzt firması doğru seçim olur.
    4. Alastyr: Türkiye'nin en popüler hosting firmalarından biri olmayı başarmıştır. Sunucuların hızlı olması, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması Alastyr firmasını marka yapmaya yetmiştir. Eğer alacağım hosting hizmeti boyunca başım ağrımasın diyorsanız o zaman Alastyr doğru seçim olacaktır.
    5. Netinternet: Firmanın sunucu lokasyonu Denizli ve İzmir olarak görünmektedir. Türkiye'de iyi iş çıkaran hosting firmalarının başında gelmektedir. Müşteri hizmetlerinin sorunlara kısa sürede cevap vermesi de çok başarılı. Bu firmadan hizmet aldığınızda da gönlünüz rahat olsun.
    Evet, arkadaşlar elimden geldiğince en iyi hosting firmalarının isimlerini sırasıyla sizlerle paylaştım. Bu 5 firma arasında sizin bütçenize uygun olan yerle çalışmanız sitenizin geleceği bakımından iyi olacaktır. Belki ülkemizde bunların yanı sıra daha bir çok hosting, sunucu hizmeti veren firmalar mevcut. Ancak ben en çok tercih edilenleri sizlerle paylaşmayı doğru buldum.

Eğer sizlerin de bu konu başlığı altında paylaşacağınız firmalar olursa lütfen yazılı olarak paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Eddy

Eddy Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Bana göre İsimtescil ve batihost'ta kaliteli. Ülkemizde yüzlerce hosting firması olduğu için ister istemez insan böyle konulara ihtiyaç duyabiliyor.

Eğer kaliteden yana hosting arıyorsanız ücretine bakmayacak bir kere hakkını verip hizmeti satın alacaksınız.

Dediğim firmaların web sitelerini gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

3. pocuk

pocuk Forumbudur.Com Ziyaretçi

Control cm tr sitesini mutlaka inceleyin ben ve bir kac kisi daha var buradan hizmet alan adamlara gercekten helal olsun. Veridyen diye bir firma var cok ovduler ama kendilerinden haberleri yok iki kisi calisiyor verdikleri hizmet 0. neymis destek taleplerine hizli cevap veriyorlarmis :))) natro guzel host vs tek kelime uzak durun derim...

4. Yunus emre

Yunus emre Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hayatımda gördüğüm en kaliteli firma natro'dur. Kimseyi zor durumda bırakmayan oldukça hoş görülü anlayışlı bir firma. Acizane önerimdir natro firmasını deneyebilirsiniz.

5. metehan

metehan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Fiyatları çok uygun olan ve kalitesi ile güven veren bir hosting şirketi. Destek sisteminin ne kadar hızlı olduğunu deneyip görebilirsiniz.

6. semih yüzak

semih yüzak Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sıralamaya farklı hosting firmalarını da eklemelisiniz bence.

7. zekeriya gök

zekeriya gök Forumbudur.Com Ziyaretçi

Listede yazan firmalar tavsiyemdir, pişman olunmayacak tek firmadır şahsen bunu düşünüyorum üstadlar.

8. kayahanozan

kayahanozan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş