En İyi Video Düzenleme Programları

'Bilgisayar' forumunda Dabatay tarafından 4 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    558
    Ödül Puanları:
    92
    En İyi Video Düzenleme Programları:
    Videoları düzenlemek zor ama aynı zamanda keyifli bir iştir. Kendi videolarınızı tasarlamak, düzenlemek için bu işe hazırsanız, videonuzu çektikten sonra bir video düzenleme programına ihtiyacınız olacaktır. Fakat, bir durum hariç, diğer video düzenleme programları pahalı yazılımlardır. Şimdi en iyi video düzenleme videolarını sıralayalım.

video-duzenleme-programlari.jpg

Adobe Premiere Pro:
    Video tasarlama işinde 20 yıla yakın tecrübeye sahip Adobe Premiere yazılımı, Adobe Creative Suite'ın programlarıyla başarılı bir uyuma sahip olmasıdır. Adobe Premiere yazılımı, video içerisindeki konuşmaları arama yapmak gibi müthiş özelliklere sahiptir. Abobe Premiere, Mac ve Windows işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir. Adobe Creative Cloud'un bir eki olan Adobe Premiere' e aylık 53 tl ödeyerek sahip olabilirsiniz.

iMovie:
    Mac kullanmanın nedeni olan bu yazılım, iLife paketinin bir parçasıdır. Kolay geçişler, sürükle bırak özellikleri, pürüzsüz oynatım, kolay özel efektler, basit zaman çizgisine sahip bu yazılım, iPad, iPhone ve Mac kullanıcılarına ücretsizdir.

imovie.jpg

Avid Media Composer:
    Avid Media Composer yazılımı, Windows ve Mac kullanıcıları için üretilmiş deneyimli bir video tasarlama, düzenleme programıdır. 1989'dan beri film tasarımlarında kullanılmaktadır. Çoklu kamera desteği özelliği sayesinde çok fazla çekimi kullanıp, en güzelini seçme özgürlüğün bize tanıyan bu program, aktarım yaparken kusurları temizleme gibi özelliklere sahiptir. Bu programı kullanmak için ise yıllık 588 Euro'yu gözden çıkarmak gerekiyor.

Sony Vegas Pro:
    Sony Vegas Pro yazılımı, çoklu video formatını tekrar kodlamadan mix yapma gibi bir yeteneğe sahiptir. Başlangıçta ses düzenleyici olarak ortaya çıkarılan Vegas Pro, Sony'in satın almasıyla video düzenleyici olarak gelişmiştir. Fakat halen yüksek ses tasarlama becerilerine sahip programlardan biridir. JavaScript ve Visuaş Basic'te oluşturulmuş eklentileri de desteklemektedir. Bu yazılım, Windows işletim sistemlerinde kullanılmaktadır. Yazılımın ücreti ise 599 dolardan satışa başlamaktadır.

Alperen bunu beğendi.

2. UğurYılmaz

UğurYılmaz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Basit bir arayüz arayanlar için movavi video editör tarzı bir program önerebilirim. İçerik hoş bu arada emeğine sağlık.

3. toptanci

toptanci Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Video indirmek isteyenler için ben son zamanların popüler uygulaması olan Tiktok üzerinden dahi indirme işlemi sunan tiktok video indir sitesini tavsiye ediyorum. Bazı zamanlarda video editlemek için video indirmek de gerekebiliyor. Bence bu tip durumlar için gayet kullanılabilir ve faydalı bir intenet sitesi.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş