En İyi Saç Spreyi Markası Hangisi?

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar,

Evet, başlıktan da anlaşılacağı üzere bugün sizlerden bu konu hakkında tarafıma tavsiyelerde bulunmanızdır. Son zamanlarda kullandığım saç şekillendirici spreylerden memnun kalmadığım için forum üzerinden fikir alışverişi yapay doğru bularak böyle bir yol izledim...

Şimdi ben sizlere bugüne kadar kullanıp memnun kalmadığım saç sprey markalarının isimlerini sırasıyla paylaşayım. Sizlerde paylaştığım markaların dışında bana tavsiyelerde bulunursunuz.

Kullandığım Saç Sprey Markaları:
  • Hobby Ultra Güçlü
  • Fonex
  • Schwarzkopf Taft
  • Morfose
Yazdıklarım dışında bugüne kadar piyasada adam akıllı spreyler bulamadım. Eğer tecrübe edindiğiniz farklı markanın ürünleri varsa lütfen yorum kısmından paylaşın. Sizden gelecek tavsiyeler doğrultusunda marka + ürün seçiminde bulunacağım.

Bu arada üst kısımda saydıklarım arasında en memnun kaldığım Schwarzkopf saç spreyleri olmuştu... Bunun dışındakiler saçı çok cansız gösterdiği gibi bir de gün boyu tutuculuk konusunda sınıfta kalmışlardı. Üst kısımda da söylediğim üzere sizden ricam lütfen bugüne kadar kullanmış olduğunuz en kaliteli iş gören saç spreyi markasının ismini paylaşmanızdır.

Saçım gür olduğu için böyle sert tutucu özelliğe sahip bir ürün olsun istiyorum.

Şimdiden cevaplamada bulunacak arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Erhan Kutlu

Forumbudur.Com
Üye
Merhabalar,

Kullanmanızı tavsiye edeceğim ürün markaları sırasıyla şöyledir;
  • Redken
  • Schwarzkopf Osis
  • Wella
  • Goldwell
Adını paylaştığım markaların saç sprey ürünlerini kullanan biri olarak beklentilerini karşılayacaklarını düşünüyorum. Fyat araştırması yaparak sana uygun olanı temin edip kullanabilirsin. :thumbsup:

Alper

Forumbudur.Com
Moderatör
Bana göre en kalitelisi Migros marketlerde satışı yapılan Schwarzkopf Taft spreylerdir. Birçok markanın spreyini kullandım ama Taft gibi olanını görmedim. Önceden 14 TL gibi fiyata almamız mümkünken şimdi 22 TL gibi fiyatlara satışı yapılıyor. Belki pahalı gelebilir ama iş gören bir üründür.

Ali Candan

Forumbudur.Com
Üye
Bana göre en kaliteli en tutucu özelliğe sahip saç sprey markası OSiS+ diyebilirim. Profesyonel kullanımlar için uygun olan sprey serisi her anlamda işinizi görecektir. Kendim uzun yıllardır gri şişelerdeki spreylerini kullanırım. Zaten yorum devamında hangi sprey ürününü kullandığımı gösteren bir görsel paylaşacağım. En sert tutucu özelliğe sahip sprey markaları deyince aklınızda kesinlikle OSiS bulunsun derim.

Faruk Bostan

Forumbudur.Com
Üye
OSiS markasının gri şişesindeki profesyonel kullanım için olan spreyleri çok güzel diyebilirim. Eğer uzun süreli tutuculuk sağlamak istiyorsanız hiç düşünmeden @Ali Candan arkadaşın söylemiş olduğu ürünlerden kullanabilirsiniz. Strong hold özelliği olan şişesini kullanıyorum ve çok memnunum.

Yasin

Forumbudur.Com
Üye
Bana göre en kaliteli en tutucu özelliğe sahip saç sprey markası OSiS+ diyebilirim. Profesyonel kullanımlar için uygun olan sprey serisi her anlamda işinizi görecektir. Kendim uzun yıllardır gri şişelerdeki spreylerini kullanırım. Zaten yorum devamında hangi sprey ürününü kullandığımı gösteren bir görsel paylaşacağım. En sert tutucu özelliğe sahip sprey markaları deyince aklınızda kesinlikle OSiS bulunsun derim.

Yıllardır vazgeçemediğim OSİS ürün serisidir. Gerçekten bu serinin ürünleri çok kaliteli ama diğer markaların ürünlerine göre 2 kat fiyatla satılıyor. Saçına değer verenlerin kullanmasını tavsiye ettiğim ürün serisidir. Son 3 yıldır saç spreyini kullanıyorum ve şükürler olsun hiç bir zararını görmedim.