En İyi Makyaj Temizleme Suları

'Makyaj' forumunda Sena tarafından 29 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. Sena

Sena Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Artık bir çok markanın makyaj temizleme sularını kozmetik marketlerde görebiliyoruz. Fakat içerik bakımından hem temiz hem de makyajı derinlemesine temizleyip, cildi kimyasal kalıntılardan arındıran makyaj sularının sayısı piyasada oldukça az diyebilirim.

Bu yüzden alacağınız makyaj sularına özen göstererek seçimde bulunmalısınız. Unutmayın, bir çok makyaj temizleme suyu cilde kalıcı hasarlar verebiliyor...

Birazdan sizler için en iyi makyaj temizleme sularını sırasıyla paylaşacağım. Böylece kendinizi en yakın gördüğünüz makyaj temizleme suyundan birini alarak denemeye koyulabilirsiniz.

1- Bioderma H2O

2- Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

3- Nuxe Demaquillante Micellaire

4- Lancome Express Cilt Temizleme Solüsyonu

5- Lierac Misel Temizleme Suyu

Üst kısımda paylaştığım markaların makyaj sularını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ben uzun süre kullandığım için tecrübelerime dayanarak böyle bir liste hazırladım. Eğer bu markaların yanı sıra sizlerinde eklemek istediği farklı markalar varsa yorum alanını kullanarak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Dilek ve Nurten Aydın bunu beğendi.
  2. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Bende Garnier markasını kullanıyorum hem fiyatı uygun hem de işimi görüyor. Yalnız temizleme sonrası yüzünüzü tonikle derinlemesine temizleyin.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş