En İyi İnternet Servis Sağlayıcısı Şirket Hangisidir?

'İnternet Servis Sağlayıcıları' forumunda Baran Eroğlu tarafından 5 Mart 2018 tarihinde açılan konu

?

Türkiye'nin En İyi İnternet Servis Sağlayıcısı Şirket Hangisidir?

1. Türk Telekom (TTNET)

4 oy
    33.3%
  2. Turkcell Superonline

2 oy
    16.7%
  3. TurkNet

2 oy
    16.7%
  4. D-Smart NET

1 oy
    8.3%
  5. Vodafone NET

1 oy
    8.3%
  6. Millenicom

0 oy
    0.0%
  7. UyduNET

2 oy
    16.7%
  1. Baran Eroğlu

Baran Eroğlu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır başlıkta belirtmiş olduğum sorunun cevabını araştırma içerisindeyim. Fakat birçok forumda yazılanları okumama rağmen bir türlü Türkiye'nin en hızlı ve en iyi internet servis sağlayıcı şirketinin hangisi olduğunu öğrenemedim. Şuan Turkcell Superonline kullanıcısıyım ve iki ay sonra taahhüdüm bitecek. Şimdiden en iyi alt yapıya sahip internet sağlayıcı firmaların araştırmasını yapıyorum. Kampanyası, alt yapısı ve müşteri desteği iyi olan firma önerisinde bulunursanız çok sevinirim. Belki sizlerden gelecek tavsiyeler üzerine aboneliğimi farklı bir firmaya taşıyabilirim. Çünkü Superonline müşterisi olmaktan çok sıkıldığımı söyleyebilirim. Çünkü internet bağlantımda sürekli yavaşlamalar ve kopmalar beni yıldırmış durumda. Bu yüzden şimdiden fikir edinmek adına bu konuyu sizlerle paylaşmak istedim...

Yukarıda yazdıklarıma yazılı cevap vermeye üşenen arkadaşlar için bir de konuyla alakalı anket hazırlıyorum. Böylece ankete katılarak memnun kaldığınız internet servis sağlayıcınızı listeden seçebilirsiniz. :)

Şimdiden konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

2. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba @Baran Eroğlu,

Günümüzde birçok internet servisi sağlayıcısı kurumlar alt yapı desteğini Türk Telekom'dan almaktadır. Bu yüzden hangi firmaya geçerseniz geçin yaşadığınız problemlerin tekrarlanmayacağının garantisini kimse veremez. Fakat size uygun kampanyayı hangi şirket yapıyorsa ona geçmenizi tavsiye ederim. Bende siz gibi daha önceleri 3 yıl boyunca Superonline kullandım ama hiç memnun değildim. Şimdi TTNET kullanıyorum, memnun olmasam da kendimi mecbur kullanmak zorunda hissediyorum. Çünkü nereye abonelik taşırsam taşıyayım sorunların devam edeceğini biliyorum. :) Ama son zamanlarda herkesin dilinde TurkNet firması dolanıyor. İsterseniz bir araştırın derim.

3. Sena

Sena Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Şahsen biz ailece 4 yıldır Turkcell'in Superonline internet bağlantısını kullanıyoruz ve çok memnunuz. Eğer alt yapınız Fiber desteğine sahipse kesinlikle Fiber internet kullanmanızı tavsiye ederim. Daha önceleri bizde sizin gibi ADSL kullanırken kopma ve yavaşlama sorunu yaşıyorduk. Fakat Superonline alt yapı çalışması yaparak bizleri ilçe olarak yavaş internet sorunundan kurtardı. Bence siz müşteri temsilcisine ulaşın ve yaşadığınız problemleri anlatın onlar emin olun çözüm bulacaktır. Her ne kadar hepsi Türk Telekom alt yapısını kullanıyor olsa da hepsinin müşteriye sunduğu hizmet içeriği farklıdır. ;)

4. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Ankette tercihini Turk Telekom'dan yana yapanların aklına şaşayım. Zaten birçoğumuz sorunu Türk Telekom'un ilgisizliğinden dolayı yaşıyoruz. Biraz televizyon reklamlarına yatırım yapacaklarına keşke alt yapı çalışmalarına tam gaz devam etseler. Ama reklam yaparak insanları kandırmayı çok iyi biliyorlar. Ben evimde UyduNet kullanıyorum ve çok memnunum.

5. Alemdar

Alemdar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eğer alt yapınız KabloNET destekliyor ise kesinlikle Kablo NET kullanmanızı tavsiye ederim. Daha önceden oturduğumuz sitede Kablo NET kullanıyordum ve o kadar memnundum ki anlatamam. Şimdi farklı bir ilçeye taşındığımız için burada Kablo NET kullanılmıyor ve mecburen Türk Telekom kullanıyorum. :( Ama memnun musun diye soracak olursan hiç değilim. ;)

6. İrem Akbulut

İrem Akbulut Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim abim Vodafone'da çalıştığı için Vodafone NET kullanıyoruz ve bugüne kadar hiç bir sıkıntı yaşadığımızı hatırlamıyorum. Bazen havalar kötü olunca ister istemez alt yapılar etkilenebiliyor. Bence bana göre en iyi servis sağlayıcı dünyanın markası haline gelen Vodafone'dur. :)

7. Leyla Metin

Leyla Metin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bana soracak olursanız Türk Telekom'dan vazgeçmeyin. Çünkü biz bir ara internet aboneliğini Turkcell Superonline taşımak istedik çok pişman olduk. Zaten hepsi gibi Superonline'da alt yapı gücünü Türk Telekom'dan alıyor ve Türk Telekom'da müşteri kaybı yaşadığı için size gelen bağlantının hız kalitesiyle oynuyor. Bunu birçok kişi farklı şikayet forumlarında dile getirmiştir. Bu yüzden bence hepsi aynı b.kun laciverti diyebiliriz.

8. M.TASKIN

M.TASKIN Forumbudur.Com Ziyaretçi

9. M.TASKIN

M.TASKIN Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hocam türkNet e hiç bulaşmayın aman düşman başına berbat

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş