En İyi Instagram Fotoğrafları Nasıl Çekilir?

RamazaN

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
26 Eyl 2017
Mesajlar
20
Tepkime puanı
11
Konum
İstanbul
Bilindiği üzere Instagram'da çektiğimiz fotoğraflara uygulayabileceğimiz onlarca filtre bulunmaktadır. Fakat bazı zamanlar bu filtreler beklenileni veremeyebiliyor. Bunun için piyasada ücretli - ücretsiz olarak kullanabileceğiniz çok güzel uygulamalar bulunmaktadır. Birazdan yazı devamında bu uygulamaların isimlerini sizlerle paylaşacağım. Böylece ilginizi çeken uygulamayı kullanarak, istediğiniz fotoğrafları kolay bir şekilde hazırlayıp Instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Bana göre en iyi kamera uygulamaları aşağıdakilerdir:

Pic Stitch: Çektiğiniz fotoğrafları kolaja dönüştürmenize yardımcı olacak bir uygulamadır.

VSCO Cam
: En iyi geliştirici ödülü alan fotoğrafçılık uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde harika fotoğraflar çekebilir ve dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Photo Editor by Aviary: Fotoğraflarınız üzerinde bulunan hataları bu uygulama sayesinde rahatlıkla düzeltebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz efektlerini kullanarak çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Snapseed: Google'nin geliştirmiş olduğu Snapseed hem sadeliği ile ön planda hem de çok kullanışlı bir uygulamadır.

Candy Camera: Ücretsiz olarak sunulan özellikleri sayesinde fotoğraflarınıza 50'den fazla efekt verebilir ve hataları istediğiniz şekilde düzeltebilirsiniz.

Yukarıda paylaştığım uygulamaları Google Play Store'dan ya da Apple Store'dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bazı uygulamaların PRO sürümleri ücretli olabilir. Yalnız bu uygulamaları kullanarak herkesten farklı fotoğraf paylaşmanın tadını çıkaracağınızdan şüpheniz olmasın. :)