En İyi Ağda Markası

'Kozmetik Markaları' forumunda Sedat tarafından 3 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Sedat

Sedat Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ağda nedir?

Ağda, bilindiği üzere istenmeyen tüylerden kurtulmak için en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Yapışkan ve jel kıvamında olan ağda, cildin istenilen bölgelerine sürülüp, soğuduktan sonra tüyleri kökten temizlemektedir.

Peki, en çok bayanlar tarafından tercih edilen ağda markaları hangileridir?

Şuan piyasada en kaliteli ağda markasının Veet olduğunu söyleyebilirim. Bu markaya alternatif olarak diğer kaliteli olan ağda markaları ise sırasıyla şöyledir
    • Vi-vet Ağda
    • Laser
    • Sesu
    • Çamsakızı
    • Ossion Plus
    • Blenior
    • Veet
    • Vi-vax
    • Kuaf
    • Epiten
    • Vanelly
    • Epiwax
    Şuan piyasanın en iyileri üstte yazmış olduğum markalardır. Eğer bunlar dışında sizlerinde paylaşmak istediği markalar olursa lütfen yorum alanını kullanarak belirtin.

Banu Güven ve Canan bunu beğendi.
  2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    75
    Ödül Puanları:
    18
    Yıllardır Veet kullanırım ve çok memnun kaldığım ağda markasıdır. Her ne kadar fiyatı pahalı olsa da hakkını veriyor diyebilirim.

Ama ağda yaz sıcaklığında yapılmadığı için epilasyona girmek en doğrusu. Eğer ağda derdiyle uğraşamam diyorsanız epilasyon yöntemine başvurmanızı tavsiye ederim.

Banu Güven ve Prenses bunu beğendi.
  3. Sedat

Sedat Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Yukarıda saymış olduğunuz ağdaların hepsi de çok iyi bilinen ve kaliteli ağdalardır. Ancak benim kendi sattığım ağdayı da araştırmak da fayda var.

4. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    66
    Ödül Puanları:
    18
    Ben Gratis mağazasından Vi-Vet markalı ağdayı alıyorum. Uzun süredir kullanıyorum ama o kadar iyi denilemez. Bazen aldığım bölgeleri tekrar almak zorunda kalıyorum bu da inanılmaz derecede kızarma ve pişik yapıyor. Bu yüzden Veet kullanacağım.

Banu Güven bunu beğendi.
  5. Sedat

Sedat Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben Ankara'da yaşıyorum ve kendim "Gogo" marka ağda satışı yapıyorum.

6. Manyakbalmer

Manyakbalmer Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende Veet kullanıyorum, çok memnun kaldığımı söylemeliyim. Eğer tüyler kökünden çıksın diyorsanız kesinlikle kaliteden yana tercihde bulunun.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş