En Doğal Saç Boyası Hangisi?

Nurten Aydın

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba arkadaşlar,

Aklıma takılan bir soru hakkında sizden yardım almak istiyorum. Ben kumral saç rengin sahibim ancak saç diplerim beyaz çıktığı için boyamadan duramıyorum. Koleston markasının 7 numaralı boyası bana en yakın renk gibi geldi, fakat doğal saç rengimi yakalayabilir miyim bilmiyorum. Bu konuda tarafıma açıklamanız ne olur?

Birde en doğal saç rengini yakalayabileceğim marka önerisinde bulunursanız çok sevinirim. Şimdiden tarafıma cevaplamada bulunacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Banu Güven

Forumbudur.Com
Üye
Canım kardeşimin saçı da kumral olduğu için daha önceden Koleston 7 numarayı kullandığımız oldu. Fakat bu boya çok koyu yaptığı için boyama sonrası saçı kahverengi görmen seni şaşırtmasın. Dilersen Garnier markasının natural seti 7 numarasını kullanabilirsin. Kardeşim istediği rengi Garnier'ın bu serisinde yakalamıştı. Yalnız ilk boyamada istediğin rengi yakalayamazsan 2. defa boyama işlemi gerekebilir.

Piyasada bir çok markanın doğal boya ürünleri olduğunu da unutma. Ama fiyatına aldanıp pahalı bir şey denemeni tavsiye etmem. Sen en iyisi dediğimi yap Garnier markasını dene bakalım. Sonucu bizimle paylaşırsan çok sevinirim. İyi günler Nurtencim, kendine iyi bak.