Ella Sonrası Kanama Olmaması

'Doğum Kontrolü' forumunda GizliKullanıcı tarafından 24 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. GizliKullanıcı

GizliKullanıcı Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,

Başlıkta da belirttiğim gibi 14 Aralık günü Ella hapı kullandık fakat diğer tüm yan etkiler olmasına rağmen herhangi bir kanama olmadı. Herhangiden kastım sarımsı kahverengimsi vs. bir akıntıda olmadı sizce bu bir sorun teşkil eder mi?

Bilgi sahibi arkadaşların sorumu cevaplamasını bekliyorum.

2. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba @Gizlikullanıcı,

Ella hapını kullanan her kadında kanama olacak diye bir şey yok. Sonuçta kanama durumu büyeden bünyeye değişiklik gösterebilmektedir. Bu konuda biraz sabırlı davranmanız gerekiyor. Uzun lafın kısası yaşadığınız bu durumlar herhangi bir sorun teşkil etmez. Geçmiş olsun.

3. GizliKullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim Damla hanım. Ayrıca kız arkadaşım 20 Aralıktan sonra regl olması gerekiyordu, tahminen ne kadar süreli bir gecikme olabilir?

4. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Kimi bayanda 10 gün, kimisinde 15 gün gecikme yaşanabilir. Yani 10-15 gün arası gecikme söz konusudur.

5. GizliKullanıcı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

6. Berfin

Berfin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kanama gelmemesi hapın koruma etkisini etkilemez. Bu yüzden fazla strese girmeyin, en kısa sürede test yaptırın.

7. Yasmin

Yasmin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba bende ella kullandım ve 26 aralıkta adet olmam gerekiyordu hala olmadım ağrılarım oluyor bu sorun ilacın etkisimidir

8. Başak

Başak Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben 29 aralıkta esimle korunmasız ilişkiye girdim ama 2ocak günü anca hapı alabildim ve 31 aralık günü adet oldum hapıda adetliyken içtim sizce hamile kalma riskin varmı hapı son günü içtim yanıt verirseniz sevinirim

9. Semihguners

Semihguners Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Üslübum için özür dilerim Lütfen yardımcı olun

Partnerimin kalçasının üst tarafına sürtünme yoluyla boşaldım, çıkan menilerin bir kısmını peçete ile sildim bir kısmı ise aşağı doğru aktı vajinaya girmiş olmasından korkuyorum, orda beyazlık gördüm bu beyazlığın sebebi ne olabilir (partenerim olaydan 30 dk önce boşalmıştı o olabilir mi) Bu olay olunca hemen orayı ıslak mendillerle suyla temizledi (temizlerken içeri bulaştırma riski var mı) ve 10 15 dk içerisinde de hemen işedi 3.5 saat sonrada ertesi gün hapı (ella) aldı hamile olma olmasından korkuyoruz neler yapabiliriz yaklaşık 5 gün geçti olayın üstünden ne yapmalıyız lütfen yardımcı olun Ne vajinaya ne de anüs deliğine penis girmedi kızlık zarıda duruyor Boşanılan yer resimdeki yer o kısımdan aşağı meni aktı https://i.hizliresim.com/LDbzXJ.jpg Bende partnerimde ayaktaydık ama partnerim biraz öne eğilmişti lütfen yardımcu olun çok korkuyoruz

10. Gizli

Gizli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sevgilim ile ilişki yaşadık yanlışlıkla içine boşaldım 3 saat sonra ella içti 12 saat geçti ama hala kanaması yok mide bulantısı ve halsizlik var ilaç etkili olmuş mudur?

11. BenSB

BenSB Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ertesi gün hapını kullandıktan sonra kanama olmazsa gebelik oluşmamış demek midir ?

12. asdfg

asdfg Forumbudur.Com Ziyaretçi

13. Acil cevap verin

Acil cevap verin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3 gün oldu sevgilimle ilişkiye girdim içime boşalmadi gördum ama 2 3 damla gitmis olabilir dedi ertesi gün ella aldım şu anda karın, bel ve baş ağrım oluyor sizce hamilemiyim lütfen kullanan varsa cevap verin

14. Flame

Flame Forumbudur.Com Ziyaretçi

3 gunde belli olmaz ilacin yan etkisidir onlar.

15. Acil cevap verin

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

16. Acil cevap verin

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bugun 4. Gun test yaptim negatif cikti sen boyle bi olay yasadinmi kullandinmi ellayi bana bilgi verirmisin

17. Acil cevap verin

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bugun 4. Gun test yaptim negatif cikti sen boyle bi olay yasadinmi kullandinmi ellayi bana bilgi verirmisin

18. Acil cevap verin

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sevgilin hamile kaldimi baya zaman gecmis

19. Acil cevap verin

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş