Ella Kullanımından Sonra Yaşananlar

'Doğum Kontrolü' forumunda GizliKullanıcı tarafından 9 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Beyzaanur

Beyzaanur Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    ilaç hormonları etkilediği için malesef bu durum olabilir ama ilacı içtiğin ay da gecikme olur diye biliyodum neden sonradan oldu bende kullandım ama bende ilk ay oldu sonra olmadı yeniden ilişki mi yaşadın ?

2. Perisan

Perisan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hayir yasamadm bu yuzden anlam veremedim.ilk 2 ay geldi bu ay hic yok 3 tane test yaptim negatif cikti

3. Beyzaanur

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    sıkıntı yapma hormonların bozulmuş

4. Perisan

Perisan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sogan suyu ise yariyor diye duydum icmeyi dusunuyorum umarim gelir

5. Beyzaanur

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    evet yarıyor iç bakalım

6. Akrep

Akrep Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sevgilimle ilişkiye girdik daha sonra çıkardığında prezarvatifin yırtıldığını farkettik aradan 1 saat geçmedin hemen eczaneye gidip ella doğum kontrol hapını kullandım (20 ocak)reglimin normalde bugün olması gerekiyordu fakat iç çamaşırımda değişik ve yoğun miktarda akıntı olduğunu gördüm vajinamı temizlerken ise de kan geldi ped koydum ve belirli bir zaman sonra tekrar kontrol ettim pedimde bişey yoktu fakat vajinamı tekrar temizlediğimde peçetede tekrar kan olduğunu gördüm (3 şubat) hamilelik belirtilerini okudum baya hepsi yok ama yine de çok korkuyorum ilişki sonrasından 2 hafta geçti fakat 3 gün öncede ilişkiye girdik :(

7. Tuannaaa

Tuannaaa Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ella hapini ilk kez kullandim iliskimde bosalma kasik bolgeme oldu islak mendille temizleyip duru suyla yikadim 1 ay oldu kullanali baslarda kasik agrisi karin guruldamalari ve acik renkte akintilarim oldu reglim 2 gun gecikmeyle oldu ve normalde 8 gun suren regl 4 gun surdu regl bitiminde 1 hafta sonra comfort adinda idrar testi aldim ( C ) cizgisi yani negatif kontrol cizgisi vardi ikinci cizgide silik dahi olmadi fakat suan karin guruldumalarim kasik agrim bel agrim vajinal akintim gogusler uclarinda kararma ve hassaslasma var hormonlarimi cok mu etkiledi bu ilac sebebi nedir

8. Beyzaanur

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    ilaç çok etkili tamamen hormonlarını bozuyor korkulacak bi durum yok gibi duruyor tamemen pisikolojikk

9. Yasemin Naz

Yasemin Naz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Nasıl konu açıp soracağımı bilmediğim için burdan yazıyorum cevap verirsenşz çok sevinirim. Sürtünmeyle bi ilişkim oldu yumurtlama günümden 1 gün önceydi ben penisin üzerindeydim boşalmadı ama zevk suyunun vajinanın bi kısmına demesesiyle hamile kalınır mı

10. Eliff234

Eliff234 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    bazi doktorlar ihtjmali cok az da olsa var diyorlar bazilari yok diyorlar en iyisi test yap doktora git sansa birakma

11. Yasemin Naz

Yasemin Naz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim canım

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş