Ella Kaç Günde Kanama Yapar?

'Cinsel Sağlık' forumunda Kardelen tarafından 24 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Kardelen

Kardelen Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba Arkadaşlar,

Başlıktada belirttiğim gibi benim merak ettigim Ella kaç gün içerisinde kanama yapar acaba? Üç gün önce kullandım akıntı dışında birşey olmadı. Ella hapı kullandıktan sonra kanama yaşayanlar yardımcı olabilir mi? Kaç gün içerisinde kanama yaşadınız? Ya da kanama yaşamayan var mı?

Konu hakkında yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

2. Sena

Sena Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba @Kardelen Hanım,

Öncelikle kullanmış olduğunuz Ella hapının bünyeden bünyeye değişiklilik gösteren yan etkileri olduğunu bilmenizi isterim. Kimi erkenden kanama, mide bulantısı ve baş dönmesi yaşarken, kimisi de tam aksine şeyler yaşayabilmektedir. Bu yüzden kanama olmadı diye endişeye kapılmanızı doğru bulmuyorum. Ella hapını kullandıktan en geç 3 hafta içinde adet göreceğinizden şüpheniz olmasın. Ya da adet daha fazla gecikiyorsa adet söktürücü kullanabilirsiniz. Geçmiş olsun.

3. Kardelen

Kardelen Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Anladim çok teşekkür ederim

4. ArzuGerez

ArzuGerez Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar
    8 martta erkek arkadaşım la bi ilişkim oldu korunmalı ama prezervatif yırtılmış tam boşalırken çekildi o anda farkettik yarım saat sonra hemen ella içtim şuan 2 gün geçti kanamam olmadı lekelenmede baş ağrısı az bişeyde mide bulantısı oldu adetim yeni bitmişti 5 martta bitmişti adet olmama 3 hafta var endişelenmeli miyim test yaptırmalı mıyım yardımcı olursanız çok sevinirim yoksa kafayı yicem

5. Izmirli

Izmirli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar lutfen acil cevap verin..
    6 subatta iliskim oldu ama icime bosalma gibi bir durum olmadi ancak 1 saat icinde hap aldim 2 gun sonra reglim geldi. Normale gore daha azdi ancak bu ay yani martta 9 u gibi adet olmayi beklerken hicbisey yok. Sizce ella nin etkisi mi ?

6. Banu

Banu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Adetim bittikten iki gün sonra Sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdik içime boşalmadı camasirima değmiş olabilir ama ben yine de 15 saat sonra ertes72 ertesi gün hapını kullandım. Hamile kalır mıyım ? Hem adetim yeni bitmişti hem içime boşalmadı hem hap kullandım anlayacaginiz

7. Beyzaanur

Beyzaanur Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar lütfen cevaplayın ella hapını yuttum ve sırtım belim kollarım çok ağrıdı 3. Günüm adetime 2 gün vardı ama şuan kanamalarım başladı normal değil mi?

8. Gülnaz

Gülnaz Forumbudur.Com Ziyaretçi

İçine boşalmadığından eminseniz herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ama daha sağlıklı sonuç için 2 hafta sonra idrar testi yapabilirsiniz. Ella, Ertes vb. haplar adet gecikmesi ya da erken adet görme gibi durumlar yaşatabilir.

9. Dilekkm

Dilekkm Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş