Ella Hapı Kullandım

'Kadın Sağlığı' forumunda Eda_ tarafından 21 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. BesteCeylan

BesteCeylan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ella kullananlarda böyle yan etkilerin görünmesi normal.

2. Dilekkm

Dilekkm Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya ilişkiden iki hafta sonra adet süresine varken idrar testi yaptrsak sonuç belli olur mu acaba Ella ictm 8.gun ama bende hiç bı şekilde kanama vs olmadı beyaz akıntı var ve sancı mide bulantısı sürtünme yoluyla olan bı ilişkiydi ama boşaldı vajina ağzına geldi akar korkusuyla kullandm

3. Dilekkm

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya bana yardımcı olur musunuz bilgi konusunda yoksa kafayı yemek uzereym

4. Seda Yüksel

Seda Yüksel Forumbudur.Com Ziyaretçi

Korkmanı gerektirecek bir durum yok, Ella hapının yan etkisidir akıntı normal. Hem içine boşalmamış ne diye Ella kullanırsınız anlamıyorum. Vücudunda yaşanacak anormal durumlar Ella kaynaklıdır. İlişkiden 1,5 hafta sonra idrar testi yaparak sonuca ulaşabilirsin.

5. Dilekkm

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yani üstüne boşaldı akmistr korkusuyla kullandm ve 8 gün oldu kullanali kanama vs yok ama çok feci mide bulantm var 2 sonra eczaneden test alıp yapsam belli olur mu

6. Hande Y.

Hande Y. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşın söylediği gibi 2 hafta sonra test yaptırın ve sonucu lütfen bizimle paylaşın. Bende yaşadığınız bu durumun sonucunu çok merak ediyorum.

7. Dilekkm

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bugün ilişki den sonra 9.gunum elladan sonra 8.gunum test yaptm dayanamayıp negatif çıktı 5 gün sonra tam iki hafta oluo test aldm onun içinde yine yapcm o zmn ama adet gecikmeden doğru sonuç verir mi bilmiyorm elladan snra çok fazla mide bulantısı istahszlik beyaz akıntı ve sancm oldu hala da akıntı ve mide bulantısı yaşamaktayım

8. lara

lara Forumbudur.Com Ziyaretçi

sevgilimle ilişkiye girdik ve farklı bi tür prezervatif aldık yırtıldı ve bunu içime boşaldıktan sonra farkettik. Yumurtlama dönemimde değildim aksine adet bitiminden 4 gün sonrası yaşanan bi hadiseydi. 2 saat içinde ella yı içtim adetim 40 50 günde bir oluyor benim ve daha çok var. Stresten kafayı yicem sanırım. Yaptığım için pişman hissediyorum :cry::cry:

9. Dilekkm

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İnanki bnde çok pişmanlık yasadm sürtme yoluyla bı ilişki yasadm ve boşaldı bende akar korkusuyla Ella kullandm ama geç kullandm sen iyi yapmışsın ama 2 saat içinde kullanmakla ama Ella bnd knama vs yapmadi ilişkiden iki hafta sonra idrar testi yapıp öğrenebilirsin adetime 5 gün var şuan felaket sancilarm oluo

10. Eliff234

Eliff234 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ya neden bu kadar korkuyorsun ella almissin ve cok kisa surede almissin eminim tam koruma saglayacaktir

11. Dilekkm

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çanm ndn korkuorm cunku ellayi 24 saat dolduktan sonra aldm 30.saate kullandm ve kullàndktan snra hiç kanama yaşamadım halada yaşamış deglm adetime 5-6 gün var iki gündür sabahları bel ve karın ağrısıyla uyaniorm adet oldum dıe seviniorm ama adet yok bembeyaz bı akinti var sadce arada baş donmelerm oluo test yaptm 5-6 tane negatif çıktı sadce iki tanesinde testi yaptktan yaklaşık 5 saat sonra test de hayali ikinci çizgi varla yok arasında ama test için ilk 20 dk geçerli diolar o zaman lar içerisinde ki sonuç ise negatif adet olana kadar için rahatlamaz ama Ella da adeti geciktiriomus

12. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ellqyi kullanan herkes kanama olmaz bende olmadim beyaz akinti her kadinda olan bisey idrar testinde ilk on dakika onemlidir o kadar da test yapmissin biraz sakinles ella zaten cok etkili bir ilac geciktirebilirde

13. Bisorumvar

Bisorumvar Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba. Erkek arkadasim koruyucuya bosaldikdan sonra peceteyle temizlemisti. Ustune ikinci kez takmisti. Birden icim deyken yirtildigini farkettik. Ben hemen yikadim. Ama bosalmamisti. Sabah ella alacagiz. Gec kalmis olurmuyuz. Peceteylee sildikten bi yarim saat sonra ikinci birlesme oldu kalan sperm olur mu.cok tesekkurler simdiden cevap icin.

14. Dilekkm

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mrb Ella kullàndktan snra Ben pek etkisini gormedm adet gününden bugün 4 gün geçmiş oluo sancm oluo ara ara ama sadce beyaz akintm var dün idrar testi yaptm negatif adet olmayacakmiym acaba artk yada geç mi olurum adet söktürücü alsam mı eczaneden

15. Mavi Ay Seması

Mavi Ay Seması Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar ;
    Sevgilim ile vajinaya hiç dokunmadan sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ve domalma pozisyonun da belimin üstüne boşaldı.Fakat ufak bir damla belimden aşağı doğru kayarak anüsümden geçip vajinama geldi sanki içine girdiğini hissettim.Her ihtimale karşılık olaydan sonra 15.-16. saatinde Ella hapını kullandım.Yan etkileri olarak kahverengimsi pötürcük şeklinde kanama ve vücut ısısı değişikliği hafifte ağrılar hissediyorum.Sizce hamile kalma durumum söz konusu olabilir mi?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

16. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Adet olacaginizin belirtileri bunlar 1 haftadan fazla adet olmazsaniz idrar testi yapiniz

17. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bu iliskide hamile kalma orani yok denilecek kadar azdir elleyi da zaten zamaninda kullanmissiniz etkili bir ilactir etki edecektir

18. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ellayi almaniz sizin icin iyi olur etkili bir ilactir tam koruma saglayacaktir

Dilekkm bunu beğendi.

19. Dilekkm

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ella da adet gecikmesi olan arkadaşlar yazar mısınız lütfen çok önemli

20. Dilekkm

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar kafam ciddi anlamda çok karışık lütfen yazar mısınız ben ilacı aldgmdan beri hiç kanama yaşamadım sadce beyaz akıntı yasadm ilişkiden iki hafta sonra idrar testi yaptm negatif adetm 5 gün geçti hala olmadım yine idrar testi yaptm negatif ara ara sancm oluo adet oldum saniorm bakiorm beyaz akıntı bunları yaşayan var mı delirmek uzereym

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş