Ella Hapı Kullandım

'Kadın Sağlığı' forumunda Eda_ tarafından 21 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Kizce

Kizce Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki bu sislik falan ndn oluyo

2. Sirin

Sirin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende ellayı kullanan talihsiz bayanlardanım. Benim kullanışım erkek milletinin laf dinlememesi üzerine 3 mayısta adet gördüm. 20 mayıs doğurganlık dönemi ve bugune başıma geldi 1 gün sonra ella kullandım normal şartlarda 2 haziranda adet görmem gerekiyodu şuan 5 gün gecikti. Greves hastalığım var bir kere hamile kalmaya çalıştım ve düşük yapmadım yine aymı seyleri yaşamak istemiyorum fikirlerinizi bekliyorum

3. Sirin

Sirin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şimdide gebelik testi yaptım ve pozitif

4. Güllüm

Güllüm Forumbudur.Com Ziyaretçi

Canım inanmıyorum ya Ella kullandığın halde gebe kaldın demek. Eşin çocuğa sıcak bakıyor mu? Kaç gün oldu?

5. Sirin

Sirin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gününden ziyade daha evli değilim aslında oda dedi erken doğum deriz herkese doğur diye ben hastalığımdan korkuyorum çünkü doktor zehirli guatr varken kesinlikle hamile kalma kalırsa bile aldırırım deyip net konuştu bi kere denedim geçen sene yine böyle bi durumla karşılaştım. Doktor düşürürsün dedi inatlaştım çabaladım gözüm gibi baktım 5. Ayımda düşürdüm ikizlerimi ☹️ Böylelikle düğünümüzü ertelemiştik

6. Hagavzgz

Hagavzgz Forumbudur.Com Ziyaretçi

Elif hanim merhaba
    Iliskiden ve ella kuladiktan beri 10 gun gecti ve 6 gun suren kanamanin regl olup olmadigini halla bilmiyoruz idrar testi icin bilgi almaya calistigimda heryerde regln gecikmesini bekleyiniz yaziyo bu testi yapmak icin illa reglin gecikmesinimi beklemeliyiz yoksa iliskiden 2 hafta sonra idrar testi yapsak sonuc alabilirmiyiz bilgi verebilirmisiniz
    Bu arada sevgilim 10 gundur hicbi hanilelik belirtisi yasamadigini soyluyor bundan yola cikarak icimizi rahat tutabilirmiyiz

7. Eliff234

Eliff234 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    6 gun suren kanama adet gunune yakin miydi ve o ay icerisinde adet olmus muydu tekrardan mi oldu yani 1 ay içerisinde 2 defa oldu mu idrar testini de iliskiden 2 hafta sonra yapmaya baslayabilirsiniz hafta hafta yapmaya devam edin

8. Hagavzgz

Hayir o ay icinde adet olmadi normal vaktimde geldi bu kanama dedi ve kanama elladan iki gun sonra yani onun adetinin baslayacagi gunde geldi. adetinde oldugu gibi 6 gun surdu ilk geldigi gun kahverengimsi oldugunu soyledi ve sonradan ara ara kirmizilastiginida soyledi ve en son bitecegi yine kahverengimsi pihti bi akinti geldi ve bitti akintisi ayrica kanama baslamadan once hafif bel agrisi cektigini soyledi ancak normal adet oncesi bel agrilarindan cok daha hafifti dedi simdi yan etkimi yoksa reglmi anlayamadik

9. Sirin

Sirin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende en kısa sürede bir idrar testi yapıo kadın goğuma gidin ellaya güvenilmez ☹️ 7mm büyüklüğünde keseyi gördüm ultrasonda bugun

10. Hagavzgz

Bizde tam iliski yasanmadi sadece vajinanin uzerine cok az sperm geldi geldimi gelmedimi onada emin degiliz ancak yinede 5 saat sonra her ihtimale karsi ella kulandik ustelik tam olarak dogurganlik vaktindede degildi ona ragmen hala korku yasiyoruz bu arada gecmis olsun ellayi kac saat sonra kullandiniz siz

11. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bence siz yine de bosuna korkuyorsunuz o ellayla birlikte adet gününün cakismasindan oldu ama size onerim doktora gidebilirseniz gidin baksin bi

12. Hagavzgz

Kanama icinmi diyosunuz yoksa gebelik testi icinmi

13. Sirin

Sirin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben ellayı 1 gün sonra kullandım sonuç olarak hamileyim ve doğurgan günümdeydim doktorum alıcam dedi çünkü ileri derecede guatr hastasıyım. Test yapın gerekirse kadın doğum doktoruna gidin korkmadan özele gidince daha rahat oluyo insan

14. Hagavzgz

Merhaba bu konuya tam aciklik getirmek istiyorum sevgilim 30 gunde bir adet oluyo ve adet olmadan 2 gun once iliskiye girdik bu vakitede ahmile kalma riski oldukca dusuk ve sadece vajina uzerine bulasmis korkusundan ela icti elladan 2 gun sonra tam bekledigimiz vakitte adet oldu kanamasi basta normaldi ve sona yaklastikca kahverengimsi oldu ve tam 6 gun sinra bitti normaldede adeti tam 6 gun suruyor bugun iliski uzerinden 12 gun gecti ve ne bi yerlesme kanamasi ne bi mide bulantisida olmadi yakladik 5 gun sonra idrar testi yapmayi dusunuyoruz bu konudaki karisiklik insanlar ella ictiktikten sonra regl gecikiyo veya kanama oluyo diyorlar bunlar olmadi ancak kafamizi celen sey tam adet vaktinde gelen ve adet suresi kadar suren kanamanin adetmi yoksa yan etki olabilirmi

Sirin bunu beğendi.

15. Sirin

Sirin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bence o adettir siz idrar testi yaptınızmı

16. Hagavzgz

Idrar tesini 3 gun sonra yapacaz ama adet olduktan sinra idrar testine gerek varmiki

17. hjkbnml

hjkbnml Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar. Eşimle ilişkimiz sırasında prezervatif içimde kalmış. Eşim birkaç dakika sonra fark etti. Henüz boşalma gerçekleşmemişti. Varsa belki zevk suyu vardır. Ella kullandım ilişkiden 24-25 saat sonra. Ellanın yan etkilerini ilk iki üç gün içinde görmedim. Kanama falan olmadı ancak uzerinden beş gün falan geçti aşırı miktarda akıntım gelmeye başladı. Rengi de kokusu da normal akıntı gibi ama miktarı fazla. Şimdi de hemen hemen bir hafta oldu. Karnımda şişlik ve ağrı var. Karnimin biraz aşağısında desek doğru olur. Reglime de daha 10 gün var. Sizce hamile miyim yoksa gereksiz kuruntu mu yapıyorum?

18. Canan Akça

Canan Akça Forumbudur.Com Ziyaretçi

Gereksiz kuruntu yapıyorsun. Sonuçta erkek boşalmadığını söylemiş siz yine de Ella kullanmışsınız bence hiç bir sıkıntı olmaz. Adet gecikmesi yaşamanızda normal karşılanabilir. Bence stres yapmayın gelişmelerden bizi haberdar edin. Geçmiş olsun.

19. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ad
    Adet olduysa hamile degil

20. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9