Ella Hapı Kullandım

'Kadın Sağlığı' forumunda Eda_ tarafından 21 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Sudeonder3525

Sudeonder3525 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba ben korunduğum halde kondom yırtıldı ve sanırım içime boşaldı eşim. Migren ve panik hastasıyım nasıl dert ettim kendime arkadaşlar bilemezsiniz. Hemen ella aldım ama bir kaç doktor adet olursun dedi ama bazıları hamile kalmış böyle durumda. Birde migrenimi arttırdı sanırım içinde bir hormon varmış bu adet olurken de salgılarmış benim zaten adet öncesi hep ağrım olurdu. Şimdi oldu yine adetime de 7 gün var hemen hemen ama ilaçtan mk yoksa adetten mi bilemedim? Yan etki ne zaman geçer bazıları bir kaç ay demiş korktum. Birde ben ne zaman test yapayım? Sinir stres yapıyor bende depresyon da oldu.

2. Eliff234

Eliff234 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Tabiki yan etkisi cok hormonlarla ilgili agir bi ilac

3. Ezgi

Ezgi Forumbudur.Com Ziyaretçi

Günlerdir yazıları okuyorum sevgilimle geri çekilme yöntemiyle ilişki yaşadık boşalma üzetime oldu fakat içkiliydikte adetimden 10 gün sonra ilk kez oluyorum ve 16 saat sonra ella içtim 3 gün hafif kanama oldu kahverengi pembe şeklinde yan etki diye okudum adetimin gelmesine daha var ama ben panigim sizce hamile kalma riskim varmı

4. Beyzaanur

Beyzaanur Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    ilaç çok çok çok etkili gayet normal bu sıkıntılar bende yaşamıştım

5. Blgnrsl

Blgnrsl Forumbudur.Com Ziyaretçi

ovülasyon döneminde korunmasız ilişki oldu 21 saat içinde ella hapı kullandım içe boşalma olmadığından eminiz ama riske atmak istemedik sizce hamile kalma olasılığım nedir

6. Blgnrsl

Ben de günlerdir okuyorum bilgisi olan bana da cevap versin lütfen

7. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Cok az bi ihtimal hamile kalacagini sanmiyorum

8. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Evet yan etkidir o adetiniz gec de olsa erken de olsa gelecektir merak etmwyin

9. Blgnrsl

Bende hiçbir yan etkisi yok hâlâ yaklaşık 2.5 gün oldu çok gerginim sürekli aklımda ihtimal düşük dediniz umarım olmaz

10. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Umarim ama ivini rahat tut kac gun gecti iliski olali

Blgnrsl bunu beğendi.

11. Blgnrsl

3 gün oldu ben ilacı 21 saat sonra attım ama sevgilim içine boşalmadım dedi ben zevk suyundan falan korktum yani öncesinde de boşalma olmamıştı hani

12. Blgnrsl

Baya araştırdım boşalma olmadığı için daha rahatım ama ovülasyon döneminden dolayı tedirginim yardımcı olun başka yapabileceğim yöntem var mı yaşımdan dolayı hamile kalmamam lazım kürtaj da yaptıramam ihtimal çok düşük ama şansa bırakmak istemiyorum

13. Ahksgm

Ahksgm Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben bir ay önce yaşamıştım bu durumları sadece zevk suyu denilen prostat suyu bulaştı ama yine de garanti olsun diye ellayı kullanmıştım bir gün sonra, bende hiç bir yan etki olmadı ne kanama ne akıntı ne de ruhsal olarak adet günümde 3 gün gecikme oldu sadece herkeste aynı etkiyi yapmıyor o yüzden çok fazla strese girmemenizi tavsiye ederim

Eliff234 bunu beğendi.

14. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Siz 2 hafta veya adet gununuz 1 hafta gecerse eger o zmaan idrar testi yapmanizi oneriyorum omkaniniz da varsa doktora gorunun

15. Blgnrsl

Blgnrsl Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende de hiçbir belirti yok henüz

16. Oznur

Oznur Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Erkek arkadaşımla adetime 1 hafta kala sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Erkek arkadaşım çıplak benim üstümde pantolon yani kıyafetim vardı erkek arkadaşım yanlışlıkla boşaldı pantolonumun üstüne vajina hizasına ben çok korktum hemen iç çamaşırım ile vajina arasına peçete koydum birde pantolon ve iç çamaşır arasına peçete koydum erkek arkadaşım 15 dk tartıştık sonra kıyafeti çıkardım makinaya attım neyse aradan 3 4 saat geçti korktun ELLA hapı alıp içtim sizce hamile olur muyum adetine 3 4 gün var birde karnım şişlik bar midem sanki bulanıyor sanki hamileyim gibiyim piskolojik mi acaba lütfen yardım edin allah rızası için

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş