Ella Hapı Korur Mu?

Eliff234

Forumbudur.Com
Üye
bugün tam günümdü adetimin ve oldu normal adet gibi koyu kan akıyor adet sancılarım başladı şükür ki bende geciktirme yapmadıııı sonundaaaaa
Cok sukur birdahaki sefere korunun bi aksaklik cikmasin yine sizin icin sevindim iyi günler saglicakla kalin

Cenk_Güngör

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba iyi günler , ilişkimden 11 saat sonra elia hapını içtim , adetime 5 gün var ve beyaz yapışkan akıntı geliyor ne dir bu ?

Concon

Forumbudur.Com
Üye
Ella hapı korur mu bilmiyorum; ama bitcoin korur :)

Oznur

Forumbudur.Com
Üye
Erkek arkadaşımla adetime 1 hafta kala sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Erkek arkadaşım çıplak benim üstümde pantolon yani kıyafetim vardı erkek arkadaşım yanlışlıkla boşaldı pantolonumun üstüne vajina hizasına ben çok korktum hemen iç çamaşırım ile vajina arasına peçete koydum birde pantolon ve iç çamaşır arasına peçete koydum erkek arkadaşım 15 dk tartıştık sonra kıyafeti çıkardım makinaya attım neyse aradan 3 4 saat geçti korktun ELLA hapı alıp içtim sizce hamile olur muyum adetine 3 4 gün var birde karnım şişlik bar midem sanki bulanıyor sanki hamileyim gibiyim piskolojik mi acaba lütfen yardım edin allah rızası için

Blgnrsl

Forumbudur.Com
Üye
7 ağustosta ilişkiye girdim 21 saat içinde ella hap kullandım içe boşalma olmamıştı zamanında adet oldum bugün adet kanamamın 5. Günü üçe boşalma olmadan ilişkim oldu sizce hamile kalır mıyım tekrar ella almalı mıyım ne yapayım yardım edin

Gamze nur

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Bir şey soracağım erkek arkadaşın mı ilk önce iççamaşırılar la sürtündük erkek arkadaşın boşaldı üç 5 dakika sonra iççamaşırı çıkartıp öyle Biraz sürtünme oldu boşalma falan söz konusu değildi hamile kalma olasılığım var mı

Eliff234

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Bir şey soracağım erkek arkadaşın mı ilk önce iççamaşırılar la sürtündük erkek arkadaşın boşaldı üç 5 dakika sonra iççamaşırı çıkartıp öyle Biraz sürtünme oldu boşalma falan söz konusu değildi hamile kalma olasılığım var mı
yok denilebilecek kadar az bi ihtimal vardir

Nicksizim

Forumbudur.Com
Üye
Mrb bakireyim adetimin bitiniminde sanırım yumurtlama dönemi oluyor 5.günü sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajina üstüne boşaldı kaplıcaya gitmiştik, sıcak suyla hemen sildim yıkadığım suyla tekrar döktüm unutup üzerimi yıkadım fakat sildiğim elimle vajinamı da yıkadım farkında olmadan ve wc de gittim 4 gün sonra ella ertesi gün hapı kullandım gebelik oluşma ihtimali var mıdır ne olur yardım edin :(:(

Buse

Forumbudur.Com
Üye
Merhabalar eşimle Ocak ayında ilişkiye girdik çok az belki boşalma oldu diyor ama emin olmak için ella hapı kulladım 5 saat sonra Ocak ayının 30 unda adet olmam gerekiyordu olmadım test yaptım negatif doktor ultrason ile baktı birşey çıkmadı ama halen daha adet olmadım yardımcı olun lütfen

Eliff234

Forumbudur.Com
Üye
ell
Merhabalar eşimle Ocak ayında ilişkiye girdik çok az belki boşalma oldu diyor ama emin olmak için ella hapı kulladım 5 saat sonra Ocak ayının 30 unda adet olmam gerekiyordu olmadım test yaptım negatif doktor ultrason ile baktı birşey çıkmadı ama halen daha adet olmadım yardımcı olun lütfen
a geciktirebilir olsaydo o kadar baktirmissin doktor derdi bekle gelecektir

Bernasoran

Forumbudur.Com
Üye
Erkek arkadasımla sürtünmeli bi ilişki yaşadık kızlığım bozulmadı sperm vajinanın içine de girmedi hiçbir şekilde. Ama sürtünürken boşaldı boşalma sırasında vajına içerisine sperm kaçmış olabilir mı ?
Ella hapı kullandım 4 saat içerisinde mıdem bulandı ama kusmadım, karnım ağrıyor ama çok fazla değil.ara kanamam olmadı henüz ilişkiyi dün yaşadık. Hamile olabilme olasılığım nedir?