Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar

'Doğum Kontrolü' forumunda Zuhal Şener tarafından 13 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Bchchchc

Bchchchc Forumbudur.Com Ziyaretçi

2. Bchchchc

Bchchchc Forumbudur.Com Ziyaretçi

Suan aynisini yasiyorum lutfen bana yardimci olun sizde noldu sonra?

3. Gizliyim

Gizliyim Forumbudur.Com Ziyaretçi

Gelişmelerden haber vermeyi borç bildim, belki yol gösterici olabilir.

- Her 25-26 günde bir regl oluyorum .
    - Dönemin 7. günü (regl bittikten iki gün sonra) condom yırtılması sonrası 15 saat içinde Ella kullandım.
    - Ara kanamam, lekelenmem olmadı.
    - Bugün adetimi tam gününde oldum.
    - Dönemin 23. günü predictor early gebelik testi negatif
    - Dönemin 25. günü normal kaset gebelik testi negatif
    - Meme hassasiyeti ve büyümesi, mide bulantısı, yoğun karın ağrısı, baş ağrısı Elladan sonra neredeyse 3 hafta boyunca yan etki olarak yaşadım

Normalde kaza olduğu gün gebe kalmam teorik olarak pek mümkün değildi, çünkü ovulasyon takibi yapıyorum vaginal akıntıdan ve hep 12.-13. günler yakalıyorum o akıntıyı. Yine de riske atamazdım, o yüzden Ella aldım.

4. Beyzaanur

Beyzaanur Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    merhabalar lütfen cevap verirseniz sevinirim
    erkek arkadşımla yakınlaştık kızlığım bozulmadı hatta iç çamaşırımı bile çıkarmadım sadece arka tarafımı az sıyırıp oraya boşaldı kalçamın kaba etine yani sonra hemen sildik iki üç kere sildim vajinaya gelme akma durumu olmadı hamile kalma durumu olmaz değil mi ? ilaç alıp kullanıyım mı

5. Fatma x

Fatma x Forumbudur.Com Ziyaretçi

İçime boşalmadı eminiz ama göbeğime boşaldı içine sızma oldu mu bilmiyorum hemen sildim ama şüpheden dolayı 7 saat sonra ella kullandım aldıktan 1 gün sonra kahverengimsi ara kanama ile birlikte 2 gün sonra normal adetimden farksız bir kanama yaşadım normal adetim gibi 4 gün sürdü ve kıvamı rengi yoğunluğu aynı idi ama normal adet dönemimden 1 hafta erken idi şimdi ne zaman adet olacağım normal adetimden bir hafta erken oldum gelecek ayı mı beklemeliyim yoksa bunu adet olarak kabul mu etmeliyim lütfen yardımcı olun gebelik riski varmı sizce hala ?

6. karmaşık94

karmaşık94 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba 7 gün önce korunmasız ilişkiye girdim. Adetime az zaman kalmıştı ovulasyon dönemindeydim. Erkek arkadaşım biraz sarhoştu ben de çakırkeyiftim. Oda çok karanlıktı bi sıcaklık hissettim ama sonuç olarak ne olduğunu anlamadık ilişkiden 6 saat sonra ella kullandım. Anında regl oldum 6 gün sürdü bugün bitti. Sizce bir problem var mıdır? Ne zman gebelik testi yapmam gerekir. Tam sınav dönemimin üstüne denk geldi bu durum çok stresliyim lütfen yardımcı olur musunuz?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş