Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar

'Doğum Kontrolü' forumunda Zuhal Şener tarafından 13 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Selenyekdal

Selenyekdal Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Adetimin son günü vajinaya sperm gelme şüphesinden sonra ella kullandım ve tam 6 gün sonra 6 gün süren adetimle aynı bir kanama yaşadım normal adetime 18 gün civarı olmasına rağmen. Ben önümdeki adetimi haptan sonra yaşadığım kanamaya göremi hesaplayacağım yoksa eski adetime göremi adet olucağım yardımcı olun lütfen

2. Gizli Üye222

Gizli Üye222 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Nişanlımla 17 Kasımda sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Sadece arkasına boşalma oldu ama vajinaya doğru süzülmesinden şüphelenip 18 kasımda Ella Hapı aldık. Şuan itibariyle adetinde 7 gün gecikme oldu ve 7. günde göğüslerinde acı ve mide bulantısı hissettiğini söyledi. Hapın yan etkisi midir? Hamilelik durumu var mı? Yardımcı olursanız sevinirim

3. kuşku yok

kuşku yok Forumbudur.Com Ziyaretçi

bence korkmanıza gerek yok eğer ellayı ilişkiden sonra 2 3 gün içinde kullandıysanız içiniz rahat olsun hamile kalmazsın

4. Gizli Üye222

Gizli Üye222 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Adet gecikmesinin 11.gününde afet başladı çok şükür... İdrar testinde de negatif çıkmıştı.

5. mykonos

mykonos Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar merhaba acil yardımlarınızı bekliyorum. Arkadaşımın 7 aralıkta adeti başlayıp 12 aralıkta bitti ve biz 16 aralıkta ilişkiye girdik. Ama çok kısa bir süre 10 sn kadar içine girip çıktım bir boşalma olmadı.Bugünde ella alıp içicek kendisi. Hamile kalma riski var mıdır yok mudur lütfen yardımcı olun kafayı yemek üzereyim.

6. Abc123

Abc123 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kız arkadaşımla ilişki sırasında prezarvatif yırtıldı ben boşalmadığımı düşünüyordum ama kız arkadaşımın vajinasında beyaz meniye benzer bir sıvı vardı tedirgin oldum hemen ella aldım 1 saat kadar bir süre sonra içti normal döngüsünde yarın adet olması gerekiyor fakat hiç bir belirti olmadığını söylüyor yaklaşık bir hafta önce idrar testi yaptık negatif çıktı ama yine de çok tedirginiz

7. Beyzaa

Beyzaa Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim Kasım’ın 10 unda korunmasız bi ilişkim oldu boşalma olmadı ama endişe edip Ella kullandım Pazartesi yani 2 gün sonra. 27 28 i gibi bi kanamam oldu önce kahvemsi pıhtılı sonra normal adet gibiydi 2 gün sürdü ağrısızda normalde ay hallerim ağrılı ve 4 gün sürer. Adetim normalde düzensizdir. Ve o zamandan beri adet olmadım göğüslerim filan sisti olacak gibiyim ama olmadım. Kanamanın olduğu gün kan testi yaptırdım negatif çıktı daha sonra aralıklarla 2 kere de idrar testi yaptım onlar da negatifti sizce bu normal mi cokendişeliyim

8. Gizli kullanici

Gizli kullanici Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sevgilimle sürtünme ilişki yaşadık prezervatifin boşaldıktan sonra ucunun delik olduğunu fark ettik genital bölgeye değen birşey olup olmadığından emin değiliz hemen yıkandi daha 4saat sonra ertes72 hapini kullandı regline 18 gün var risk bulunur mu

9. Nicksizim

Nicksizim Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ella kullandım gününde adetim yoğun olarak geldi 3 gün sürdü azalma olmadan bir anda kesildi, normalde 6 gün gelir bu sefer 3 gün geldi sonra hafif kahverengi leke gibi geliyor çok çok az Sebebi nedir neden olur acaba bilen var mi

10. Nicksizim

Nicksizim Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kimse de cevap vermiyor ya

11. Abc123

Abc123 Forumbudur.Com Ziyaretçi

yardımcı olabilir mi biri lütfen

12. Muzdarip

Muzdarip Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merak ediyorum hamile kaldın mı?

13. Testestoron

Testestoron Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba,
    Biz eşimle az önce ilişki yaşadık, 2-3 saat içindede ella kullandı. Üstüne bir güzelde yemek yedi icti eğlendi. Şimdi birde şöyle durum var merak ettiğim, bu Ella hapı yumurtayla spermin karşılaşmasını engelliyor yada erteliyor ya, bu 2-3 saat içinde yumurtaya ulaşmış falan olabilirmi? Cünkü hem eşimin regl dönemleri hep uzundur 1 aydan fazla sürüyor gelmesi yine gecti.. Birde ben zaten vucut geliştirme yaptığım için şuan kürdeyim.. Boldenone ostrojen hormon ve Testestoron kullanıyorum haftada dışardan vucuduma +500mg testo giriyor yani hamile kalma riski cogalmış olabilirmi? Ki zaten bir oğlumuz var, şuan kürde olduğum için hamile kalmasını istemedik, kazaran oldu yani.. Hani sonucta anabolik steroid kullanıyorum hamile kalırsada Allah korusun bir sakatlık falan olur diye endişelenmedik değil.. Aydınlatıcı bilgi alabilirsek, 2-3 hafta beklemeden biraz rahatlamış oluruz enazından :)

14. Misafir

Misafir Forumbudur.Com Ziyaretçi

Yumurtlama döneminde ilişkiye girdim bi kaç gün geçince ella kullandım gününde adet oldum ama öncesinde çok yoğun kahverengi geldi sonrasında 5 gün kadar sürdü adetim bugün adet olmam gerekiyo ama hala olmadım karnımda gaz birikimi var ara sıra ağrılarım oluyo ve belimde de aprım var hamile olmuş olabilir miyim çok stresliyim

15. Gossipgirl23

Gossipgirl23 Forumbudur.Com Ziyaretçi

dün ilişkiye girdim partnerim içime boşalmış olma ihtimalini söyledi bugünde kahverengi regl akıntım var hap aldım ama henüz içmedim 12i saati geçti ilişki üstünden ilacı almalı mıyım tedbir amaçlı?

16. Tuannaaa

Tuannaaa Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    31 araligi 1 ocaga baglayan gece sabah 4 sularinda nisanlimla sevisme yasadik dogurgan donemim orta derecedeydi suana kadar hic sex yasamadim sevisme sirasinda kasik tarafina bosaldi sirt ustuyken islak mendille sildim sonra gittim yikadim cok endiselendik 5 gun sonra da ella hapini ictim karnimda,kasiklarimda kramplar hareketlenmeler ve acik sari renkte akintim var ayrica da 2-3 gundur de kasik ve karnimda bi sertlesme var ama 5 gun boyunca icmedigim ella hapindan once de karnimda hafif kramplar var gibiydi net hatirlamiyorum 2 haftadir gecmiyor cok endiseleniyorum regl gunume 7 gun kaldi ilk kez ella gibi bir hap ictim hassas bir bunyeye sahibim yorumlarinizi merak ediyorum lutfen yardimci olunn :((

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş