Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar

'Doğum Kontrolü' forumunda Zuhal Şener tarafından 13 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Gokcegul

Gokcegul Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende sıkıntılardayım.

2. hazal06

hazal06 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar ben erkek arkadasimla dun aksam bi iliski yasadim ama yani kacamak tarzindaydi kisa surdu ve yaklasik %70 icime girdi tamamini hissedemeden cekti ama bi kuskuya dustum cekerken ya gec kaldiysa diye sordugumda oda emin degildi yani disari bosaldim dedi fakat yinede muamma acikcasi ilacin yan etkileri beni korkutuyor yani kararsiz kaldim ihtimal cok dusuk ama yinede olabilir diye sizce ne yapmaliyim?

3. Furkansari15

Furkansari15 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet doğru söylüyorsunuz merak ettiginiz ne varsa bu linke tıklayıp bulabilirsiniz.

4. Furkansari15

Furkansari15 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Söylediklerinize katılıyorum.

5. Rabia12

Rabia12 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim genital bölgemin üstüne boşaldı ertesi günü ella alıp içtim şuan herhangi bi etkisini yaşamadım hamile kalma durumu var mıdır?lütfen yardımcı olun

6. Shirin

Shirin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bence korkulacak bir şey yok ama hap her kese aynı şekilde yan etki göstermeyebilir mesela ben kullandım hapı yan etkisi olmadı bildiğiniz vitamin içmiş gibi içtim hatta bence sizin o hapı almanıza gerek bile yoktu bence birisı hapı kullandığında çok zorlanır acı çeker ama bilmiyorum hap gercekten önlem almak için kullanılan hap . O kadar içinize sığmıyor ise aşırı derecede rahatsız oluyorsanız hamilelik testi yaptırın sizi anlayabiliyorum gerçekten o psikoloji çok kötü çünkü yaşadım biliyorum korkmayın yani gerek yok .

7. Welldarkness

Welldarkness Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyi aksamlar acil bir sorum olacak gercekten asiri derecede endiseliyim erkek arkadasimla talihsiz bir durum yasadik prezervatif bosalma esnasinda yirtildi ve daha sonra hemen kalkip yikadim 2-3 saat icerisinde ella ertesi gun hapi kullandim. erkenden aldigim icin gebeligi engelleme ihtimali yuksek midir? kullandigi halde gebe kalan kullanicilarin yorumlarini okuyunca daha da korkmaya basladim. adetime 1 hafta kadar vardi son adetten 23.gun bu olay gerceklesti yumurtlama donemini de hesaplamayamiyorum 32-35 gun arasinda degisiyor cunku adetlerim gercekten beni bilgilendirirseniz acilen cok sevinirim tesekkurler simdiden

8. Canan1324

Canan1324 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben bu ilaç nedeniyle bir haftadır yürüyemez haldeyim: sağ alt karın ağrısından 3 kere acillere gittim mümkün değil geçmiyor.okadar pişmanım ki kullandığıma bütün düzenimi alt üst etti.

9. Ayse karabulut

Ayse karabulut Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba erkek arkadaşımla adetten sonraki 16.gun ilişki yaşadık ama içime boşalmadı yani ihtimal yok ama zevk suyundan icim rahat degil iliski sonrasında 48 - 52 saat arasında ella kullandım hamilelik riski var mi

10. Nicksizim

Nicksizim Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mrb bakireyim adetimin bitiniminde sanırım yumurtlama dönemi oluyor 5.günü sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajina üstüne boşaldı kaplıcaya gitmiştik, sıcak suyla hemen sildim yıkadığım suyla tekrar döktüm unutup üzerimi yıkadım fakat sildiğim elimle vajinamı da yıkadım farkında olmadan ve wc de gittim 4 gün sonra ella ertesi gün hapı kullandım gebelik oluşma ihtimali var mıdır ne olur yardım edin :(:(

11. Sizeışık

Sizeışık Forumbudur.Com Ziyaretçi

12. Sizeışık

Sizeışık Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu ihtimal aşırı düşük bir ihtimal. Hamile kalmak bu kadar kolay değil. Ertesi gün hapı 72 saate daha etkilidir ama bazı doktorlar ilk 5 gün diyor. Hamilr kalma şansın %1 .

13. Unknown

Unknown Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Adetimin bitiminden 3 gun sonra esimle iliski esnasinda kondom yirtildi.iliskiden 9 saat sonra ella kullandim.ise yarami nolur yarasin gebe kalmak istemiyorum.bebegim daha cok küçük :( acill arkadaslar lutfenn.bide kac saat sonra emzirmeliym.kendimi cok suclu hissediyorum bebegime karsi :unsure:

14. Unknown

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kimse.yokmuuuu acill cevap :( moderetör lutfen

15. canan5515

canan5515 Forumbudur.Com Ziyaretçi

lütfen yardım edin sorularım olucak kafayı yemek üzereyim

16. canan5515

canan5515 Forumbudur.Com Ziyaretçi

merhaba bende muzdaribimm

17. Unknown

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Niye kimse bisey demiyor ki kimse bakmiyormu bu sayfaya

18. Ziyaretçi

Ziyaretçi Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ella hapı dün sabah almıştım bugün de alırsam adetim çok mu gecikir

19. Zzzzz

Zzzzz Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hiç faydası olmadı sevgilim hamile kaldı

20. Deniz

Deniz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba. Adetimin 4. Gününde eşimle ilişkiye girdik. Adetim beş gün sürüyor. 5 günü de akşama doğru adetim azaldı artık.Ella kullanmalı mıyım

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş