Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar

'Doğum Kontrolü' forumunda Zuhal Şener tarafından 13 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Takintiliyim Galiba

Takintiliyim Galiba Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya hamile olup adet olanlar varmış bide hamile olsugunu anlamayip 5.ayda felan anlayanlar sence boylebirseycolabilir mivgecen gün soyledim bunu bide onu mucarsstiracam bakacam diyor sence bukadar rahat olabilir mi yadabanlamiyor olabilir mi

2. Takintiliyim Galiba

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya hamile olupta qdet olanlar varmis kimisi 5.ayda anliyormus hamile oldugunu bulustugumuzda bak boyle bi ihtimal var dedim bide onumu arastiracam felan dedi bilmiyorum kiz rahat ama benim icimse hep bi suphe var bide iki gün once farkettim göbeği felan cikmisti biraz sence bukadar rahat olabilir mi yada bi sekilde ulassam sana bi fotografini gostersem olur mu gercekten 4 aydır huzurum kalmadı

3. Esra92

Esra92 Forumbudur.Com Ziyaretçi

hayır hamile olan biri adet olmaz doktorların videoları var izle istersen sadece bazen hafif kanama olurmuş buda Adet kanaması gibi yoğun değil yani ayırt eder ayrıca 4 ayda sürekli olmaz bu kanama anlamadım diye bişey yok illa bi belirti olur hamile arkadaşlarım var bayıltabilir mide bulantısı yapar uykusu gelir uyanamaz ayakları şişer vücut ısısı artar vs vs bunları ama adet olmaz bunları yaşayıp grip oldum va gibi düşünürse o başka ama illa bi belirti olur normal hayatı gibi olmaz anlamamasına imkan yok yani

Eliff234 bunu beğendi.

4. Takintiliyim Galiba

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2 gun once buluştuğumuzda ruh hali bi degisikti sanki bide selamlasirken farkettim atesi vardi bide bu iki gundug uyku sorunu yaşıyor gibi bulustugumuzda uykusu vardı bilemiyorum ya delirecem

5. Eliff234

Eliff234 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yerlesme kanamasi cok hafif renk olur bazi kadinlar fark etmez bile o kadar az ve o kadar pembe olur belirgin olmaz

6. Esra92

o zaman bu adet kanamasıdır değil mi sonuçta ped takıyorum ve belirgin kan var sadece pembe gibi bide pıhtı YOk sanki sökülemedim bugün üçüncü gün inşallah öyledir elif ya sende olmasan stresten ölücem :)

7. Esra92

Karnının büyümesi en büyük belirti yani 4 ayda karnı biraz büyümüş oluyor illa ona yormamak lazım belki kilo almıştır ama yinede olabilir haklısın stres yapmakta bence. Bunu bi konuşun çünkü öyle biley varsa ve aldırmak isterseniz yasal süreleri var belli bi zamandan sonra kürtaj yapılmıyor inşallah korktuğun gibi olmaz allahım isteyenlere nasip etsin hepimiz bu stresten kurtuluruz inş

8. Takintiliyim Galiba

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İnsallah ya gerçekten cok zor ve kötü bi durum Allah kimsenin basina vermesin

9. Blgnrsl

Blgnrsl Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ovülasyon dönemimde korunmasız ilişki yaşadım partnerim geri çekilme yöntemi kullandı içe boşalma olmadı ama ben emin olamadım ilişkiden 21 saat sonra ella hap kullandım hamile kalma ihtimalim nedir sizce yardımcı olun delirmek üzereyim maydanoz çayları içiyorum incir yiyorum içim rahat değil

10. Esra92

Bu stres beni öldürücek bugün çok az pembe ve kahverengi akıntı var 4. Gün artık normal adet gibi değil ya niye böyle ilacın böyle bi yan etkisi var mı adet gibi değil bu ilişkiden 19 gün sonra başlamıştı kanamam ilk gün biraz daha fazlaydı arada kırmızıda oldu ilişkiden 19 gün sonra yerleşme kanaması olur mu bilgisi olan varsa nolur bi yorum yapın.

11. Takintiliyim Galiba

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yerleşme kanamasi bebeğin rahime tutunmaya çalışırken damarları esnetmesi sonucu ortaya çıkan bi kanamadır iliskiden maxsimum 8 11 gün sonra olur 19 gün olmus zaten 24. Gün kalp atışlarını duyuyorsun bebeğin

12. Esra92

Evet döllenmeden 6-12 gün arası olur diye okudum 19 gün geç biliyorum ama korkuyorum işte sökülemedim bi türlü normal gelmediya :(

13. Blgnrsl

Blgnrsl Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bilgisi olan cevap verebilir mi lütfen

14. Esra92

Merhaba maalesef ihtimal var tabi benimde içime boşalma olmadı vajina ağzıma olmuş olabilir hatta belkide sadece zevk suyu geldi çünkü yıkarken beyaz bişey yoktu elimde vahina ağzına boşaşsa bile düşük ihtimal içine girebiliyor sperm bu nedenle bir risk var bende aynı riskteyim ilişkiden 15 gün sonra normal adet beklediğim gün predictor erken gebelik testi yaptım negatifti adetim gecikti o gün olmadım 4 gün gecikmeli kanama geldi ama yine rahat edemiyorum çünkü normal eskisi gibi yoğun bi adet değil ilişkiden 19 gün sonra gelen kan yerleşme kanaması değilse adet oldum inşallah diye düşünmeye çalışıyorum pembe gibi geliyor yani anlayacağın çok değişik bir ilaç

15. Blgnrsl

Blgnrsl Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki sence ihtimal nedir yüksek midir herhangi bir belirti de görmedim ilacı alalı 3 gün oldu

16. Esra92

bugünde kahverengi akıntım oldu 5. Gün artık normal adetinde de 5: gün civarı olur yerleşme kanaması bu kadar uzun süre olmaz değil mi ama neden normal adet gibi değil anlamıyorum ilk adetini benim gibi geçiren var mı eliff nerdesin :)

17. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde oyleydi korkulacak bir sey yok yerlesme kanamasi ara ara cok az ve pembe gelir o adet

18. Esra92

Bugün tekrar predictor express gebelik testi yaptım ilişkiden sonra 25. Gün artık bugün çok şükür negatif en iyi gebelik testi bu dediler artık kesin hamile değilimdir değil mi sabah ilk idrarımla yaptım testi su içmeden artık rahatlayabilir miyim :)

19. Esra92

elif iyi ki varsın çok rahatlattın beni bugün yaptım test sabah ilk idrarımla ilişki üzerinden 25 gün geçti predictor expresten yaptım çok iyi kesin sonuç dediler çok şükür negatif çok teşekkür ederim desteklerin için hap işe yaramış sanırım artık rahatlayabilirim:)

20. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Eveeet artik korkma

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş