Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar

'Doğum Kontrolü' forumunda Zuhal Şener tarafından 13 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Forumbudur.Com Ziyaretçi

Dün sevgilime oral seks yaptım ağzıma boşaldı ama ağzımı suyla çalkaladım, sonra öpüştük sonra o bana oral seks yaptı ama hala içime bir şey girmedi yani bakirelim bozulmadı sizce hamile kalma olasılığım var mı?? Ella almayı düşünüyroum yarın ama yan etkilerinden korktum bünyem zayıf sizce almalımıyım ilacı lütfen yardım edin 17 yaşındayım ilaç 17 yaşından küçüklere satılır mı?

2. Asm

Asm Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kanama oldugu zaman olumlu mu pekı kanama oldugu zaman hamile riski ortadan kalkıyor mu hamile olmayacağı anlamına mı geliyor

3. Eliff234

Eliff234 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Vajinana degdi mi bisey

4. Seda

İste ağzı ve parmakları değdi ama onun dışında birşey değmedi ve girmedi

5. İrem34526

İrem34526 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba nişanlımla dün birlikte olduk fakat korunmadık herhangi bir boşalma yada zevk suyu durumu olmadığını söyledi bugünde sabah ertesi gün hapı ellayı aldık ve içtim lütfen yardımcı olun hamile kalma riskim var mıdır?

6. Game day

Game day Forumbudur.Com Ziyaretçi

7 haziranda kullandım. Bu ilaç erken regl olmaya sebep oluyor mu çünkü resmen regl öncesi gibiyim kahverengi akıntı var. Regl olmama 10 gün var. Ve denize girmem sizce sorun olur mu?

7. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bosalma olmamis zevk suyu olmamis sizin ilaci almaniz tek size zarar verir hamile kalmazsiniz ama ilac cok etkili oldugu icin adet gununuzu degistirecektir hormonlara buyuk etkisi var o yuzden korkulacak bir durum yok hamile kalmazsiniz

8. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Regl olmus olabilirsiniz denize girmek de sorun olusturmaz bence

9. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ella aldiniz mi

10. Olala

Olala Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar polistik over hastasiyim aynı zamanda erken menopoz ve seker teşhisim var 28 yaşındayım ve bekarım. 2 aydır adet görmüyorum. Bugün korunmadan ilişki yaşadım zaten hormonsal sıkıntılarım var bu hapı kullanmama gerek var mı sizce bir mucize olup gebe kalma ihtimalim var mi bu durumda ?

11. Seda

17 yaşımdayım almadım ilacı yan etkilerinden korktum benim normaldede reglim ağır ve ağrılı geçiyor ilaç bana ağır gelir diye düşündüm

12. Ggffddss

Ggffddss Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben ella kullandım 4 hafta önce ilişkiden hemen 2 saat içinde normalde adetim bugün başlamalıydı ama salı geldi ve 1.5 gün sürdü normalde 5 gün sürerdi . Bugün 5.günüm oluyo dün de kahverengimsi geldi ama içime boşalma oldu mu emin değilim partnerim ucu acıdıktan sonra hemen çektiğini söyledi çektiği gibi boşaldı bu yüzden emin olamadım ve ella aldım. Neden böyle oldu bilmiyorum. Üzüntülü bi zaman da geçirdim. Partnerim de psikolojik olduğunu söylüyor. Bu arada reglimin son günü birliktelik oldu bitmiş saydığım gün. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Kafam çok karışık korkuyorum. Herhangi bir hamilelil belirtisi de yok 4 haftadır.

13. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Doktora danismanizi tavsiye ederim ben

14. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Sizin bileceğiniz bir is umarim korktugunuz basiniza gelmez

15. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Adetinizin sin hunu olsa bile her zaman hamilelik riski olurmus idrar testi yaptiniz mi

16. Ggffddss

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hayır yapmadım hamilelik belirtisi yok diye ama direk kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum uygun bi zamanda

17. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bence hamile degilsiniz zaten en kisa zamanda alinmasi cok iyi olmus

18. İrem34526

İrem34526 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hapın ardından 1-2 günlük ilk sancılı ve daha sonra kanamam geldi regl gibiyidi kanamam herhangi bir sorun yoktur değil mi? korkuyoruz

19. Ggffddss

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki 1.5 gün sürmesi neyden olabilir sonradan kahverengimsi de geldi ama bilemiyorum

20. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Hormonlarla alakali diye düşünüyorum o bence adet kanamasiydi ama isterseniz bi doktora görünün derim

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş