Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar

serbyrk

Forumbudur.Com
Üye
Tam yumurtlama günümde eşim içime boşaldı suan adetimde 8 gün gecikme yasıyorum göğüslerimde hassasiyet var ve bir haftadır adet olacakmışım gibi belimde karnımda ağrılar vardı sizce hamilelik durumu söz konusu olabilir mi

Kübra Sarıkaya

Forumbudur.Com
Üye
Okuduklarıma göre Ella Ertesi Gün Hapı Kullananların çoğu erken adet görme, aşırı kanama ve mide bulantısı şikayetleri yaşıyor. Bu gibi durumlar karşısında kesinlikle doktora başvurulmalıdır.

Nurbeyaz

Forumbudur.Com
Üye
Arkadaşlar bu ilaç benim bütün düzenimi bozdu mide bulantısı mide yanması aşırı halsizlik hepsini yaşadım, üç hafta geçti üstünden ve hala vücudum iyi değil.mafetti beni. İkinci hafta sonunda idrar testi yaptım sonuç çol şükür ki negatif. Ama o zamana kadar ne çektim nasıl stresliydim anlatamam. Üçüncü haftamda ise normalde regl olmam gerekiyordu fakat olamadım ama aşırı derecede mide bulantım,, kasık ve bacak ağrım basladı idrar testi hatalıysa diye özelde kan testi yaptırdım.gebelik yokmuş. Regl gecikti ama en azından rahatladım doktora rahatrgiderim
Ama size benim de tavsiyem asla asla bu ilaca güvenmeyin asla.bende işe yaradı ama yok böyle bir stres mafetti test yapmaya korktum ve bütün dengemi bozdu yataktan kalkamaz hale gelmiştim