Ella Ertesi Gün Hapı Kullananlar

'Doğum Kontrolü' forumunda Zuhal Şener tarafından 13 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Aaaaaaa

Aaaaaaa Forumbudur.Com Ziyaretçi

Eğer döller vajinaya gitmediyse problem olmaz.

2. Belirsiz

Belirsiz Forumbudur.Com Ziyaretçi

Geldiysede 1-2 damla geldi.

3. Aaaaaaa

Aaaaaaa Forumbudur.Com Ziyaretçi

1-2 damla ile bir şey olacağını sanmıyorum ama keşke partnerin korunsaydı.

4. Elif00111

Elif00111 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Zuhal hanım, 1 Nisan’da bir ilişkiye girdim, 2 kere boşalma oldu. Normalde planlanmadan yapılan bir şey. 9 gün oldu. 2 Nisan’da hemen hap kullandım fakat adetime 7 gün var ve göğüslerim çok şişti, sürekli uyuyorum, halsizim, mide bulantım veya herhangi bir hissiyatım yok. Ara sıra kasıklarımda fazla ağrı oluyor, sizce bir sıkıntı olur mu?

5. Gizemm

Gizemm Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben 3 4 gundur adetim gecikti bugun ella kullandim tekrar mi adet olcam

6. Gizemm

Gizemm Forumbudur.Com Ziyaretçi

3 4 gundur adetim bitti bugun ella kullandim tekrar mi kanamam olcak olursa kac gun sonra olur acil donus yaparsaniz

7. Gizemmm

Gizemmm Forumbudur.Com Ziyaretçi

31 marta adet oldum 7 nisanda bitti 9 nisanda iliskiye girdik esimle prezervatif yirtik cikti icime aktimi emin olamadik 2 saat sonra ella kullandim . Elllayi her kim kullanirsa kanama oluyor mu yabi tekrar mi hastalanacam

8. münevver

münevver Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ella kullanalı 4. Ayimdayim. Adetim 4 aydir 7 gun suruyor sebebi nedir?

9. Zeliş

Zeliş Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hormonal düzeni bozduğu için bu durumun yaşanması normaldir.

10. Efkar

Efkar Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba arkadaşlr, 20 gün önce kürtaj oldum. Ve 5 gün önce erkek arkadasmla bi birliktelik yaşadım. Geceden sabaha kadar aralıklarla 3 kez içime boşalma oldu ama hemn kalkıp idrarımı yaptım. 10 11 saat sonra ella içtim. Hamilelik riskim var mıdır ?

11. Aslı Şenlen

Aslı Şenlen Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Daha önceden kürtaj olmuşsun ve akıllanmamış tekrardan ilişki yaşamışsın. Anlaşılan erkek arkadaşının sperm kalitesi yüksek ki direk gebelik durumu söz konusu oluyor. Tekrardan yaşama ihtimalin yüksek diyebilirim. Ella hapı %100 koruma sağlamaz ve 2-3 defa boşalma durumlarında sperm hücreleri direk yumurtalıklara ulaşabiliyor.

12. Efkar

13. Efkar

Çok karışık bi durumun icersindeym bunun akillanmakla alakası yok. Ne yaşadığımı bir ben biliyorum. Kürtaj durumum başka birseyden kaynakliydi zaten neyse cvp verdiğin için sağol.

14. Nihal Çakmak

Nihal Çakmak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızlar kendinize yazık etmeyin. Bu tarz haplar doğurganlığı engelliyor. Bence farklı şekilde korunabilirsiniz.

15. Efkar

Bunu da engellesin tövbe bir daha erkek yüzü görmek istemiyorum. 2 senelik erkek arkadasma bile stresten bir daha beni arama dedim şu testi yapayım da bi Allahin izniyle .

16. Efkar

Benm de durumum sizinkine benziyor peki sonuç ne ? Bende de halsizlk mide sıkıntısı ve çok stres var test yaptınız mı ?

17. Kafamkarışık

Kafamkarışık Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? 3 nisanda eşimle iliskiye girdik ilişki bittiginde prezervatifin yirtildigini gördük. Ben dogruldugumda spermlerde akti. 21 ocakta evkendik ve henuz daha yeni yeni tam birliktelik yasayabiliyoruz bu durumda ne olur bilmediğim icin o gün araştırıp ertesi gun ella kullandim. 2 gün sonra lekelenme başladı kahverengi seklinde bir kac gün sonra kirmizi az miktarda kanamam oldu. Cuma cumartesi kanamam yoğunlaştı yine kirmizi seklinde bu süreçte pıhtı seklindede kanamam çok oldu. Pazardan beride her tuvalete gittigimde kanama oluyor bunlar normal mi? Normal adet günüm carsamba olması gerekiyor olacakmiyim bilmiyorum. Ara kanama oldugu halde hamilelik riskim varmı? Hamile kalmamam gerekiyor tiroid kanseriyim doktorum yasakladı tedavi süresince

18. SansaR

SansaR Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba size başıma gelen birşeyi anlatacağım.Adetim bittiğinden 3 gün sonra ilişkiye girdim ama partnerim prezervatif takmadı boşalma söz konusu olmadı ama araştırdım bıraz zevk suyu falan olabılır onu dusundum partnerım 10 dakıka sonra hemen bana ella ılacı aldı.Hamilelik söz konusu olabılır mı ?

19. Efkar

Canım boşalma olmadığından eminsen ve 10 dk sonra ella içtiysen hiç bir sıkıntı olmaz. Sadece vücudun ilacin etkisinden biraz değişiklik gösterir ağrı yorgunluk vs gibi. Bide ya geç adet olursun yada erken .

20. Yuanna

Yuanna Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sevgilimle dün ilişkiye girdik 7 gibi.İçime boşalmamalıydı çünkü korunmuyorduk.Oda öyle yaptı ama içimden çıktığında ucunun ıslak olduğunu içime gelmiş olabileceğini emin olmadığını ve rahatsızlık hissettiğini söyledi.Bende baya kontrol etmiştim elimle onunla ilgili bir sıvı elime gelmedi ama böyle konuşunca o bende diğer günün sabahı eczane açılır açılmaz aldım ve 9 da yemekten sonra içtim.Yaklaşık 14 saat sonraya denk geliyor.Sizce bir sorun yaşar mıyım?5 ay öncede kullanmiştim ama hiçbir yan etki görmedim zorunda kalmasam da almazdim çünkü hormanal dengelerle oynadiğindan haberim var.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş