Ella Ertesi Gün Hapı Kullanan

'Doğum Kontrolü' forumunda Gülay Keskin tarafından 22 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Cns90

Cns90 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Canm eczaneden istedim reçetesiz verebilir misiniz diye verdiler :) ama daha bitmedi kullanıyorum hala. Bakalım insallah olurum en kısa zamanda. Kan tahlilinde yanılma ihtimali yoktur heralde cunku ilişkiden 8 hafta sonra yaptırdım ama bilmiyorum ya

2. Bthnkz

Bthnkz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Değişik bir hap diyebilirim.

3. Razie

Razie Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Kızlar,

Eşimle ilişki yaşadık ve yumurtlama zamanımı 1 günle geçirdiğim için tedbir amaçlı Ella kullandım. Fakat hiç bir yan etkisi olmadı ama 3 gün sonrası adet kanaması oldu zamanından 1 hafta önce ve az oldu sizce hamile olma riskim var mı?

4. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Her şey normal bir şekilde ilerleyiş kaydediyor. Yaşanılan bu durumları normal karşılamanızı, stres yapmamanızı ve kan sıvılaştırıcı şeylerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

Canım herhangi bir sıkıntı yaşanmaz merak etme. Erkenden Ella kullanıp kontrol sağlaman yararına olacaktır. Erken kanama ve geç adet görme durumları tamamen hapın yan etkisinden kaynaklıdır. Eğer korunmasız bir ilişki yaşadıysanız 2. hafta idrar testi yapmanı tavsiye ederim. Geçmiş olsun.

Razie bunu beğendi.

5. Razie

Razie Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim canım

6. Cns90

Cns90 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    :( Adet oldun mu?

7. Cns90

Cns90 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Hayır ya :( çok tedirginim

8. Cns90

Cns90 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Veeeee bende sonunda adet oldummm

9. Cns90

Cns90 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkürler cnmm

10. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba @Deniz hanım,
    Ertesi gün hapını erkenden kullandığınız için herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Erken kullanımlarda %99 koruma sağladığı gibi çok etkili bir haptır. Geçmiş olsun.

11. Cemalll

Cemalll Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hiçbir sıkıntı olacağını düşünmüyorum yaklaşık 10 gün sonra gebelik testi yaptırın.

12. Sıkıntı 12

Sıkıntı 12 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Özür dilerim. Kiz arkadasimin regl’i 2 Mart’ta basladi. Biz 10 Mart’ta iliski yaşadık, dışarı boşalma oldu ama içeriye de oldu mu emin değiliz. 1 saat icinde Ella’yi kullandi. Son 2-3 gundur biraz halsizlik ve uyku gibi durumu var. Sizce hamile olma durumu nedir? Test yaptirmak istiyoruz ama hastanede aile hekimine falan bilgi verdikleri icin sıkıntı olabilir diye düşünüyoruz. Normal takvime gore adet olmasina 2-3 gun var. Sizce sıkıntı olur mu?

13. İrem34526

İrem34526 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba nişanlımla dün birlikte olduk fakat korunmadık herhangi bir boşalma yada zevk suyu durumu olmadığını söyledi bugünde sabah ertesi gün hapı ellayı aldık ve içtim lütfen yardımcı olun hamile kalma riskim var mıdır?

14. Bir Soru İçin Geldim

Bir Soru İçin Geldim Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi günler sizlere bir sorum olacak. Şimdiden teşekkür ederim.

Dün sevgilimle yakınlaştık, herhangi bir cinsel birleşimimiz (vajinal birleşim) olmadı. Benden sadece prostat suyu (zevk suyu) az miktarda geldi. İkimizin de giysileri üzerindeydi, bu suyun acaba gebeliğe yol açacak bir durumu olur mu? Ayrıca bu durum yaşandıktan 21 saat sonra sevgilim Ellla aldı. Bu ilacın sevgilime yakın ve orta vadede kalıcı bir etkisi olur mu? Siz değerli insanların bilgilerinden yararlanmak isterim.

Teşekkür ederim.

15. Beyzaanur

Beyzaanur Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    erkek arkadşımla yakınlaştık asla vajinaya giriş çıkış boşalma drumu
    aynı durumdayım canım bende içtim sadece zevk suyu konuşmadığım dokotr kalmadı hemen ella ilacını yutttum ve sırtım kollarım çok ağrıyor

16. Beyzaanur

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    erkek arkadşımla yakınlaşma oldu asla vajina içine girme boşalma söz konusu olmadı bakireyim sadece vajinama az miktarda zevk suyu geldii bende aynı gün ella hapını yutttum sırtım kollarım başım ağrıyor hamilelik durumu yojrutr değil mi acil cevapp ????

17. Beyzaanur

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    git al bende içtim

18. Beyzaanur

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    öyle mi diyosun canım nolur anla beni içim hiç rahat etmedi haklısın ama napıyımmm korktum asla içeri boşalma durumu olmadı

19. Beyzaanur

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Reçetesiz

20. Akınnn

Akınnn Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar
    bugün kız arkadaşımla 5 defa ilişkiye girdik, hepsinde içine boşaldım. yaklaşık bir saat sonra ella hapı içti, hapın etkisini ilişkinin kaç defa olduğuna göre değişirmi ? Yani boşalma 1 defa ise ilaç işe yarar fazlaysa yaramazmı? Bilgisi olanlardan cevap alabilirmiyiz

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş