Ella Ertesi Gün Hapı Kullanan

'Doğum Kontrolü' forumunda Gülay Keskin tarafından 22 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. meraklı

meraklı Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ella ertesi gün hapını 23 temmuzda kullandım 2 gün sonra 4 gün gün süren bir kanamam oldu bugün tekrar yoğun bir şekilde kanama olmaya başladı sizce neden bi sıkıntı var mı bilemiyorum bilen cevap yazabilir mi

Son düzenleme: 6 Ağustos 2018

2. Blgnrsl

Blgnrsl Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    7 ağustosta ilişkiye girdim 21 saat içinde ella hap kullandım içe boşalma olmamıştı zamanında adet oldum bugün adet kanamamın 5. Günü içe boşalma olmadan tekrar bir ilişkim oldu sizce hamile kalır mıyım tekrar ella almalı mıyım ne yapayım yardım edin

Son düzenleme: 28 Ağustos 2018

3. Lenin

Lenin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bence endişelenmene gerek yok hapı çok doğru bir zamanda almışsın. Adet hakkında bende ilacı aldığımda o gün zaten adet günümdü iki gün gecikmeli tam adet oldum. 13-14 gün sonra kesin sonuçlu hamilelik testleri var onlardan yaptım ve negatif çıktı ki ben ilişkiye girmemiştim sürtünme olmuştu sadece ama şuan adetimi bekliyorum bende de deli gibi bir şüphe var. Yani aslında olmaması gerekiyor test falanda yaptıedım. Ama ister istemez strese giriyor insan.

4. Blgnrsl

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Almama gerek var mı sence adetliyken hamilelik olur mu boşalma olmadan

5. Blgnrsl

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    3 gün önce ultrason baktırdığımda doktor yumurta var dedi dün korunmasız ilişkim oldu ama olmadı bile diyebilirim zaten çıkardıktan bi süre sonra boşaldı içe boşalma olmadığından eminim diyor ella almalı mıyım

6. Eliff234

Eliff234 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    aldin mi

7. Blgnrsl

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Almadım

8. erentcolak

erentcolak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar kesin olarak söylüyorum ki, gerçekten işe yarayan bir hap, tecrübe ile sabittir gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz !

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş