Ella Ertesi Gün Hapı Kullanan

'Doğum Kontrolü' forumunda Gülay Keskin tarafından 22 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. meraklı

meraklı Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ella ertesi gün hapını 23 temmuzda kullandım 2 gün sonra 4 gün gün süren bir kanamam oldu bugün tekrar yoğun bir şekilde kanama olmaya başladı sizce neden bi sıkıntı var mı bilemiyorum bilen cevap yazabilir mi

Son düzenleme: 6 Ağustos 2018

2. Blgnrsl

Blgnrsl Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    7 ağustosta ilişkiye girdim 21 saat içinde ella hap kullandım içe boşalma olmamıştı zamanında adet oldum bugün adet kanamamın 5. Günü içe boşalma olmadan tekrar bir ilişkim oldu sizce hamile kalır mıyım tekrar ella almalı mıyım ne yapayım yardım edin

Son düzenleme: 28 Ağustos 2018

3. Lenin

Lenin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bence endişelenmene gerek yok hapı çok doğru bir zamanda almışsın. Adet hakkında bende ilacı aldığımda o gün zaten adet günümdü iki gün gecikmeli tam adet oldum. 13-14 gün sonra kesin sonuçlu hamilelik testleri var onlardan yaptım ve negatif çıktı ki ben ilişkiye girmemiştim sürtünme olmuştu sadece ama şuan adetimi bekliyorum bende de deli gibi bir şüphe var. Yani aslında olmaması gerekiyor test falanda yaptıedım. Ama ister istemez strese giriyor insan.

4. Blgnrsl

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Almama gerek var mı sence adetliyken hamilelik olur mu boşalma olmadan

5. Blgnrsl

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    3 gün önce ultrason baktırdığımda doktor yumurta var dedi dün korunmasız ilişkim oldu ama olmadı bile diyebilirim zaten çıkardıktan bi süre sonra boşaldı içe boşalma olmadığından eminim diyor ella almalı mıyım

6. Eliff234

Eliff234 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    aldin mi

7. Blgnrsl

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Almadım

8. erentcolak

erentcolak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar kesin olarak söylüyorum ki, gerçekten işe yarayan bir hap, tecrübe ile sabittir gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz !

9. Damla

Damla Forumbudur.Com Ziyaretçi

Adetimin bitmesine 2 gün kala ilişkiye girdim ella kullansam problem olur mu ?

10. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    olmaz diye dusunuyorum

11. Stresli

Stresli Forumbudur.Com Ziyaretçi

12. Edaaa

Edaaa Forumbudur.Com Ziyaretçi

13. Eliff234

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    adrt gunune mi denk geldi kanama

14. Unknown

Unknown Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba acil yardim lütfen
    28kasinda adet oldm 5 aralikta bitti.
    Adet bitiminden 3gun sonra eşimle ilişki esnasinda prezervatif yırtılmış.cok korkuyorum.daha 8 aylik bebegim var gebelik isteniyorum.iliskiden 9 saat sonra ella ictim etkisi olurmu acaba? :(

15. Unknown

Unknown Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bide ebeye sordum 12 saat emzirme sutunu sag ve dok dedi.12 saat yeterlimi

16. Selenyekdal

Selenyekdal Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Adetimin son günü vajinaya sperm gelme şüphesinden sonra ella kullandım ve tam 6 gün sonra 6 gün süren adetimle aynı bir kanama yaşadım normal adetime 18 gün civarı olmasına rağmen. Ben önümdeki adetimi haptan sonra yaşadığım kanamaya göremi hesaplayacağım yoksa eski adetime göremi adet olucağım yardımcı olun lütfen

17. Esracık

Esracık Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hamile olduğunu nasıl anladın adet olmuş muydun

18. BBs

BBs Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba,
    Biz eşimle az önce ilişki yaşadık, 2-3 saat içindede ella kullandı. Üstüne bir güzelde yemek yedi icti eğlendi. Şimdi birde şöyle durum var merak ettiğim, bu Ella hapı yumurtayla spermin karşılaşmasını engelliyor yada erteliyor ya, bu 2-3 saat içinde yumurtaya ulaşmış falan olabilirmi? Cünkü hem eşimin regl dönemleri hep uzundur 1 aydan fazla sürüyor gelmesi yine gecti.. Birde ben zaten vucut geliştirme yaptığım için şuan kürdeyim.. Boldenone ostrojen hormon ve Testestoron kullanıyorum haftada dışardan vucuduma +500mg testo giriyor yani hamile kalma riski cogalmış olabilirmi? Ki zaten bir oğlumuz var, şuan kürde olduğum için hamile kalmasını istemedik, kazaran oldu yani.. Hani sonucta anabolik steroid kullanıyorum hamile kalırsada Allah korusun bir sakatlık falan olur diye endişelenmedik değil.. Aydınlatıcı bilgi alabilirsek, 2-3 hafta beklemeden biraz rahatlamış oluruz enazından :)

19. unhappy

unhappy Forumbudur.Com Ziyaretçi

20. unhappy

unhappy Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba ya bende 3 saat içinde ella aldım ve gebelik testi yapmaya kotkuyorumm. Özel hastanede yapsam aile hekimine gider mi bilgiler ve ya direkt aile hekimimle mi konuşsam bilemiyorum :((

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş