Ekilen Saçlar Dökülür mü?

'Saç Ekimi' forumunda Semih Cantürk tarafından 10 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Semih Cantürk

Semih Cantürk Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Saç ekimi operasyonu yaptıranlara bir kaç soru yöneltmek istiyorum...

1- Saç ekiminden sonra ekilen saçlarda tekrar dökülme yaşanıyor mu?

2- Ekilen saçlar ömür boyu kalıyor mu?

3- Saç ekimi sonrası ekilen saçların kalıcılık süresi nedir?

4- Ekimi yapılan saçlar orjinali gibi mi oluyor?

5- Saç ektirme işleminden sonra ekilen saçlara fön çekilir mi?

Bu soruların cevaplarını tecrübe ve bilgi sahibi kişiler verirse çok mutlu olurum. Saç ekiminden önce birçok kişinin bu başlıklar altında internette araştırma yaptığını unutmayın.

2. Saç Doktoru

Saç Doktoru Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba @Semih Cantürk,

Sormuş olduğunuz sorulara cevaplarım sırasıyla şöyledir;

1- Saç ekiminden 2 hafta sonra saçlarda dökülmeler meydana gelir. Daha sonradan bu dökülme durur ve yeni saçlar çıkmaya başlar.

2- Evet, ektirmiş olduğunuz saçlar uzun ömürlüdür.

3- Saçın ekilme durumu ve ekim yapan uzmanın tecrübesi bu süreyi değiştirebilmektedir.

4- Zaten ekimi yapılan saçlar kendi saçlarınızdır.

5- Fön işlemi yapabilirsiniz, ama fön tarağınızın saç yapınıza uygun olması gerekir.

Saygılarımla,
    Şimdiden geçmiş olsun.

3. Zafer

Zafer Forumbudur.Com Ziyaretçi

Selamlar, Arkadaşında dediği gibi ekimden sonra dökülmeler oluyor fakat daha sonra çıkıyor. İlk başta bende endişelendim ve saç ekimi yaptırdığım yer olan Mega Hair Trans'ı aradım. Ve bunun normal olduğunu söylediler. Doğrusu klinikte bu bilgiler verilmişti fakat ben o bölümü kaçırmışım sanırım. :) Yani korkulacak bişey yok...

4. Yalçın

Yalçın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar, arkadaşla aynı yere (Mega Hair Trans'a) saç ekimi yaptırmışız. :):) Sanırım kişiye ve bünyeye göre değişiyor dökülmeler bendede oldu fakat aşırı bir dökülme olmadı. Korkulacak birşey yok. Zaten dökülenlerde tüy şeklinde birşey oluyor. Endişelenmeyin derim. Ama saç ekim uzmanınızada sorun derim. Farklı bir durumda olabilir. Saç ekim durumunuzun ne olduğunu bilemeyiz sonuçta. Ama dökülmesi normal :):):)

5. utkudemir

utkudemir Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben saç ekiminde Mega Hairtrans’ı tercih ettim bi arkadaşımın önerisiyle. Güzel karşılandım.Saç ekimiyle alakalı biraz kaygılarım vardı ama uzmanların beni bilgilendirmesi doğrultusunda bu kaygılarımdan arındım ve saç ekimini burada yapmaya karar verdim.Sonuç olarakta memnun kaldım.Özellikle uzmanların ilgi alakası kayda değerdi.Herkes sıcak kanlı davrandı, ilgilenen herkese teşekkür ediyorum.Farklı yerlerde olumsuz düşüncelerin yazılmasına rağmen tam tersine tecrübeli ellerde olduğumu anladım.Şahsi fikrim hiç çekinmeden kendinizi teslim edebilirsiniz.Tüm ekibe teşekkür ederim tekrardan

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş