Eeose Sakal Serumu Kullananlar

'Erkek Bakım Ürünleri' forumunda Aykut Demir tarafından 6 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Aykut Demir

Aykut Demir Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Eeose Sakal Serumu, sakal dökülmesi yaşayan veya sakalı seyrek çıkan erkekler için özel geliştirilmiş formüle sahip bir üründür. Bilindiği üzere sakal erkeğin makyajıdır. Bu yüzden erkek hayatında sakalın yeri ve önemi çok büyüktür. Günümüz Türkiye'de sakal problemi yaşayan erkeklerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Eğer sizde sakal problemi yaşıyorsanız, kesinlikle Eeose Sakal Serumunu kullanmanızı tavsiye ederim. Ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için yazı devamını okuyabilirsiniz.

Eeose-Sakal-Serumu-Kullananlar.jpg

Eeose Sakal Serumu
    kullanarak tüm sakal problemlerinizden kurtulabilir, daha gür ve istediğiniz sakal görünümüne kavuşabilirsiniz. Sakalın yanı sıra bıyık üzerinde de etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Eeose Sakal ve Bıyık Serumu Özellikleri, Faydaları:
    • Seyrek, zayıf ve güçsüz sakal köklerini uyarır ve besler. Böylece yeni sakal oluşumunu destekler.
    • Sakalın kıl miktarını artırır ve kökleri güçlendirir.
    • Sakal ve bıyıkların ihtiyaç duyduğu beslemeyi yapar.
    • Cilt altında bulunan epidermis tabakasına inerek kökleri canlandırır.
    ÉEOSE Sakal Serumu Fransız Dermscan Laboratuvarlarında dermatolojik olarak test edilmiştir.

Ürün Fiyatı:
    Şuan piyasada 43 TL'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Kullanımı:
    Günde sadece bir kez uygulama yapılır. Kısa sürede etkili sonuca ulaşmak için tıraş olarak serumu kullanmak gerekir. Sakalın çıkmasını istediğiniz bölgelerin dışında hiç bir noktada kullanmayınız.

2. Rıza Çelebi

Rıza Çelebi Forumbudur.Com Ziyaretçi

25 yaşındayım ve sakallarımda çok boşluklar var. Bu durum inanılmaz canımı sıkıyordu. Daha sonradan eczaneden bu serumu alıp düzenli olarak 1 ay boyunca kullandım ve gerçekten sakallarımızın çıktığına şahit oldum. Ek olarak her gün sakal tıraşı olup bu serumu öyle kullandım. Zaten eczanedeki adamda bana ürünü kullanmadan önce tıraş olup cildin serumu daha iyi almasına yardımcı olacağımı söylemişti.

Eğer ben gibi sakalında köselik yaşayanlar var ise kesinlikle bu harika ürünü kullansınlar. Kesinlikle reklam olsun diye bu yorumu yazmıyorum. Eminim benden sonraki yorumlarda bu yazdıklarıma benzer şeyler olacaktır. Benimle hemfikir sahibi olanlar ya da düşüncelerimin tam tersini söyleyecekleri bekleyip göreceğiz. Fakat hiç tereddüt etmeden alıp kullanmaya başlayın. Malum bu tarz ürünler genelde kış aylarında kullanılır.

3. Tuncay

Tuncay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hepsi yalan dolan şeyler. Fox TV kanalında reklamını izleyip almıştım ama pişman oldum. Anlattıkları kadar etkili bir ürün değil. Ben hiç memnun kalmadığım için yorum bırakmak istedim. Eğer param boşa gitmesin diyorsanız bu üründen uzak durun arkadaşlar. Başla yerlerde yalan dolan yorumlara inanmayın.

4. Kılayık

Kılayık Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kullandım 2. şişede bitçek hergün de traş olarak sürdüm bir değişiklik yok, kandırıldım traş losyonu niyetine kullanacam artık. :mad:

5. Alper

Alper Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar böyle ürünlere itibar etmemenizi tavsiye ederim. Genelde bu tarz ürünler olan sakalın dökülmesine de yol açabilmektedir. Para insanın gözünü döndürdüğü için satıcılar için insan sağlığı önemli değil. Saç - sakal çıkaran ürünler piyasada her geçen gün çoğalmaktadır. Hepsi benzer formüllere sahip ürünler ve hiç biri saçınızı sakalınızı çıkaracağız garantisi vermez. Sadece ihtiyaç duyduğu vitamini sağlayan içeriklere sahipler.

6. Nazım

Nazım Forumbudur.Com Ziyaretçi

Aylardır kullandım ama tek bir sakal çıkardığını görmedim. Köselik problemi yaşayan biriyim, bir ümitle bu sakal serumunu kullanmaya başladım ama bana sakal çıkarma konusunda yardımcı olmadı. :(

7. Yusuf Karasungur

Yusuf Karasungur Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sizin yorumunuza istinaden bir şeyler yazacağım.

8. Yusuf Karasungur

Öncelikle selamün aleyküm. Sizin yaptığınız yorum ilgimi çekti. Diğer arkadaşlar ürün hakkında hep olumsuz yorum yapmışlar. Eeose sakal serumu gerçekten sakal çıkarıyor mu? Yaşım 23

9. Parlous

Parlous Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar ben black marble serumunu kullanıyorum 17 günde 1 serumu bitirdim.
    Bugün 20.günüm etkisini gördüm ama sitesinde 1-2 ay arası etkisini görürsünüz diye yazmışlar.Eger hiç sakalınız yoksa veya tüy yoksa boşuna kullanmayın sakal çıkartmaz ama sakalınız varya yada tüy tavsiye ederim.

10. Mhmmmmd

Mhmmmmd Forumbudur.Com Ziyaretçi

Demek düzenli kullanmadığınız için faydasını göremediniz. Bence doktor kontrolünde böyle ürünler kullanın.

11. samikuzay

samikuzay Forumbudur.Com Ziyaretçi

düzenli dört ay kullan cıkarıyor

12. Selmaras

Selmaras Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bir serumun şampuanın saç kreminin toniğin vs. saçınızı veya sakalınızı çıkarması imkansızdır. doktordan onay alarak minoksidil içerikli bir ilaç kullanabilirsiniz belki

13. Yusuf Karasungur

14. Yusuf Karasungur

Merhaba rıza bey
    Eeose ultra sakal serumu 75 ml için yapmış olduğunuz yorumda bana bir kanıt sunar mısınız sakal serumunun sakal çıkardığına dair. Çünkü site üzerinde yapılan diğer üyelerin izahatleri hep olumsuz bilgi veriyor.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş