Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Dabatay tarafından 18 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    555
    Ödül Puanları:
    92
    Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuanı, 20'li yaşlarda saç dökülme problemi yaşayan erkek ve kadınlar için özel üretilen saç bakım ürünüdür. Yoğun saç dökülme problemi yaşayan kişiler için özel geliştirilen formüle sahip Eeose Şampuan, düzenli kullanım sonucu yeni saç oluşumunu da desteklemektedir. Genelde kadınlarda erkeklere oranlara daha fazla saç kaybı yaşanır. Bu yüzden uzmanların önerisi Eeose Saç Dökülmesine Karşı Şampuan kullanmaktır. Ürün hakkında detaylı bilgiye yazı devamından ulaşabilirsiniz...

EEOSE-Sampuan-Kullananlar.jpg

EEOSE Saç Dökülmesine Karşı Şampuanı Kimler Kullanabilir?
    Saç ve saç derisi problemi yaşayan kadınlar ve erkekler kullanabilir. Tüm saç tipleri için bu ürün sayesinde dökülen saçlara veda edebilirsiniz.

EEOSE Saç Dökülmesine Karşı Şampuanın Özellikleri, Faydaları:
    • Saçları derinlemesine besleyerek dökülmeleri durdurur.
    • Saçın kaybetmiş olduğu enerjiyi ve hacmi geri kazandırır.
    • İçeriğindeki GP4G ve PHYTOCOMPLEX ile kısa sürede hissedilir sonuçlar almanıza yardımcı olur.
    • Saç dökülmesine karşı etkinliği ve güvenirliliği Fransa Dermscan Laboratuvarlarında yapılan testler sonucu kanıtlanmıştır.
    • Saç uçlarında meydana gelen kırılmaları onarır, saçın daha parlak görünmesini sağlar.
    • Saçın kaybetmiş olduğu nemi geri kazandırır.
    Ürün Çeşidi:
    Eeose markasının piyasada satışı yapılan 2 çeşit şampuan ürünü bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla şöyledir;
    • Yağlı Saçlar İçin Şampuan
    • Kuru ve Normal Saçlar İçin Şampuan
    Kullanım Bilgisi:
    • Islak saça hafif masaj yaparak uygulanır.
    • Saçta 2 dakika bekletildikten sonra ılık su ile durulanır.
    • Etkili sonuç elde etmek için ÉEOSE Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Serum kullanmanız tavsiye edilmektedir.

2. Beril Çetin

Beril Çetin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Eczacı tavsiyesi üzerine alıp kullandığım bir üründür. Memnun kaldın mı, diye soracak olursanız "Evet" çok memnun kaldım. Fakat sanki kepeklenmeyi önlemiyor da daha çok kepeksi görüntü yaratıyor. Gerçi tüm saç dökülmesine engel şampuanlar saçlarda kuruluk sonucu kabuklanma yapıyor. Ama gerçek anlamda memnun kaldığım bir markadır. Kaş ve kirpik serumunu da kullanıyorum.

3. Handan Aldinç

Handan Aldinç Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    İkili saç bakım ürünü olduğu için açıkçası ben kullanmaya korkarım. Çünkü erkek - kadın saç genetik yapısı farklı olduğu için ikili etki başlığı altında ürün çıkarmaları saçma olmuş. Sonuçta erkeklerde ve kadınlarda saç dökülme problemleri farklı şekilde meydana gelmektedir. Erkeklerde genetik problem olurken, kadınlarda dış etkenlerin verdiği zararlardan meydana gelebilmektedir. Bence EEOSE gibi kaliteli bir marka bu durumu düşünerek yola çıkmalıydı. :)

4. Berkant

Berkant Forumbudur.Com Ziyaretçi

Tavsiye üzerine 2 aydır kullanıyorum ama bir faydasını göremedim. Belki bir kaç ay daha kullanarak etkili sonuçlar elde edebilirim düşüncesindeyim. Fakat bana göre şampuan hacim kazandırma konusunda başarılı. Gerçi piyasa şampuanlarına göre içerik bakımından da zengin. Kullanmaya devam edeceğim.

5. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Eğer bu şampuandan memnun kalmazsanız Ducray markasının saç bakım ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. Gerçekten uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnun kaldığımı söylemeliyim. :thumbsup:

6. Aslıhan

Aslıhan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ablam düzenli olarak 4 ay boyunca kullandı ve faydasını inanılmaz derecede görmüştür. Ama bu şampuanın yanı sıra losyonu da kullanmıştır. Doktoru ona bir de besin takviyesi olarak Perfectil hap kullanmasını söylemişti. Eğer saçlarında dökülme yaşayan var ise kesinlikle kullanmaya başlasın.

7. Songül

Songül Forumbudur.Com Ziyaretçi

Dökülme 'ye karşı hiçbir faydası yok sadece yumuşatıyor eczane de satıldığına güvenmeyin eczaneler artık ticarethane başka bişey değil insanları kandırıyorlar beni defalarca kandırdılar size duymak istediklerinizi söyleyip size ihtiyacınız olmayan şampuanları veriyorlar

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş