Dudak Dolgusu Fiyatları

'Estetik Cerrahi' forumunda Damla Şiriner tarafından 14 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Estetik anlamda kusursuz görünmenin bir çok yolu olsa da, bence en önemli bölgelerden biri dudakların dolgun olmasıdır. Günümüzde dudakların daha dolgun görünmesi için farklı dolgunlaştırma işlemleri geliştirilmiştir. Bu yüzden dudak estetiği için en sık kullanılan yöntem dudak dolgusudur. Tabi işlem süresine göre dudak dolgusunun fiyatları da değişkenlik gösterebiliyor.

Bende dudak dolgusu fiyatlarını araştıranlardan biriyim. Çünkü dudaklarım ciddi anlamda beni rahatsız ediyor. Daha önceden dudak dolgusu yaptırmış olanlardan ricam fiyat aralıklarını paylaşmalarıdır. İnternette yaptığım araştırmalar sonucu çok uçuk fiyatlarla karşılaşıyorum. Bu yüzden sizden fiyat almayı daha doğru buldum.

Son olarak bir kaç sorum olacak;

- İstanbul / Avrupa yakasında dudak dolgusunu başarılı yapan yerler nereleri?

- Geçici ve kalıcı dudak dolguları ne kadar süre kalıyor?

- Dudak implantı işleminin fiyatları ne kadar?

Şimdiden sorularıma cevaplamada bulunacak olan arkadaşlara teşekkür ederim.

2. Selcan

Selcan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben geçen kış Şişli / Mecidiyeköy tarafında bir güzellik salonunda dudak dolgusu yaptırmıştım. Tam Cevahir AVM yanında bulunuyordu. Daha sonradan oradan taşındığını öğrendim. Benden geçici dudak dolgusu için 1000 TL ödeme yapmıştım. Şuan hala dudaklarım dolgulu gibi ve memnun kalmıştım.

İstersen sende Şişli tarafında yaptır dudak dolgunu. Çünkü ordaki güzellik & estetik merkezler hep uzman kişilerce açılmıştır. Bu yüzden sana tavsiyem güzel bir lokasyon tercih edip bu işlemi orada yaptırmanız.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş